FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Świeża woda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kajtek89

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 10:23 pm    Temat postu: Świeża woda Odpowiedz z cytatem

Przede mną organizacja konferencji, a co za tym idzie, muszę zapewnić jej uczestnikom nieograniczony dostęp do świeżej wody. Czy dystrybutory wody, takie jak tutaj https://getfresh.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor będą dobrym rozwiązaniem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kostek32

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 10:38 am    Temat postu: tak Odpowiedz z cytatem

Dystrybutor to chyba najlepsza możliwość. Lepsza niż woda w butelkach, których nie wiadomo ile kupić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
konerka

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dystrybutory są spoko. Wink Myślę, że to dobra decyzja.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak myślę
Powrót do góry
mirage

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, o ile ktoś nie ma dobrej kranówki jak ta warszawska bo ja korzystam i nie mogę narzekać, woda się bardzo poprawiła po modernizacji wodociągów u nas
Powrót do góry
MałaBiedronka

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepszym rozwiązaniem jest mineralna woda butelkowana dla każdego uczestnika konferencji. Nie jest trudno policzyć ile sztuk będzie potrzebnych, a taka woda ma znacznie lepszy smak niż woda z dystrybutora. Ze swojej strony mogę polecić wodę Staropolska. Wiem, że wodę dla firm dystrybuuje hurtownia https://wodadlafirmy.pl/ . Dostarcza ona odpowiednią ilość butelek do przedsiębiorstw w całej Polsce. Smile
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na konferencję lepiej sprawdzi się woda butelkowana, niż taka z dystrybutora. Jeśli ma być do elegancka konferencja, to woda na niej również powinna być dobrej jakości. Sądzę, że dobra będzie np. woda borjomi, o wysokim stopniu mineralizacji Wink Tym bardziej, że jest ona zamknięta w ładnych, gustownych butelkach Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: