FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Założenie firmy i co dalej?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
embrace

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 11:39 am    Temat postu: Założenie firmy i co dalej? Odpowiedz z cytatem

Cześć,

zwracam się do Was z prośbą. Od dłuższego czasu szukam standardowych jak i tych niestandardowych sposobów na rozwój mojej malej firmy. Obecnie zatrudniam kilkunastu pracowników. Ich kompetencje oceniam bardzo wysoko, jednakże cały czas wydaje mi się, że ich efektywność jest dość niska. Jak myślicie, czym to jest spowodowane? Ostatnio napotkałem się na firmę inbusiness, która świadczy usługi w zakresie wdrażania systemu, który ma za zadanie usprawnić obieg dokumentów. Myślę, że jedną z przyczyn niskiej efektywności moich pracowników, jest zbyt długi czas poświęcany na "zabawę" z dokumentami. Czy korzystaliście z pomocy takich firm? Przeglądając oferty, wydaje się, że innbusiness cieszy się największą popularnością i ma bardzo dobre opinie? Czy warto skorzystać z ich usług? Co jeszcze mógłbym wprowadzić, by pomóc moim pracownikom?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszałeś o firmie http://pirxon.com/pl/ Duże zainteresowanie rozwiązaniami automatyzującymi przejawiają centra usług wspólnych oraz centra usług biznesowych i outsourcingowych, którym klienci powierzają dużo zdań z obszaru back-office. Bardzo wiele centrów usług wspólnych SSC czy BPO wdraża obecnie RPA by zmniejszyć koszty pracy. Automatyzacja będzie nadal strategicznym priorytetem dla SSC i liderów BPO i pozostanie nim przez następne 10 lat. Jak uważają eksperci aż do 2025 roku aromatyzacja będzie wyprzedzać na liście priorytetów wdrożenia oprogramowania analitycznego i chmury obliczeniowej.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że myślisz nad systemem, który usprawni obieg dokumentów w firmie, bo może to naprawdę ułatwić wiele zadań. Firma http://www.primesoft.pl/, która działa na rynku już ponad 10 lat, dostarcza różnych rozwiązań systemowych z zakresu zarządzania dokumentami i ich elektronicznego obiegu i archiwizacji. Myślę, że warto by było w Twoim przypadku zapoznać się z ich ofertą Smile
Powrót do góry
merida21

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach najwięcej biznesu znajduje się w sieci. Zakładając nową firmę warto pomyśleć o rozwoju infrastruktury informatycznej. Wystarczy mieć pomysł i poszukać wsparcia w dotacjach unijnych. Jednym z takich programów jest http://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm/dzialanie-3-3-rpo-wsl-technologie-informacyjno-komunikacyjne-w-dzialalnosci-gospodarczej-slask działanie 3.3 RPO WSL – Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej na terenie województwa śląskiego. Wnioski można przygotować już teraz, a program rusza we wrześniu. Jeśli chcemy mieć pewność, że wszystko pójdzie, jak należy warto skorzystać z pomocy, jakiejś profesjonalnej firmy np. takiej jak znane MG Premium.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem usprawnienie obiegu dokumentów w firmie to podstawa. Dlatego też ciekawym rozwiązaniem zarazem dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw bez wątpienia może okazać się system EBI24 http://www.ebi24.pl . Przede wszystkim ułatwia on zarządzanie dokumentami, ich przetwarzanie, odbieranie i przesyłanie. Dotyczy to faktur czy np. raportów, czy też innych dokumentów, wymagających podpisu elektronicznego. Poza tym rozwiązanie to przydaje się przy wdrażaniu procedur RODO i jest bardzo dobrze zabezpieczone na serwerach.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o tej nowej ustawie - RODO? Jest to faktycznie tak potrzebne czy według was to już przesada? Niestety co raz bardziej jesteśmy zaskakiwani różnymi ustawami, dlatego warto sobie poczytać coś więcej na ich temat. Ja nawet postanowiłam przeprowadzić w swojej firmie audyt RODO, bo chce mieć pewność że moja firma działa zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
Powrót do góry
Jester

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na pewno RODO wiąże się z wprowadzaniem określonych mechanizmów, co bez wątpienia będzie wiązało się z dodatkową pracą. Musimy jednak pamiętać, że nowością w tym roku jest także Split Payment, który to wszedł w życie z dniem 1-go lipca. Wiele cennych wiadomości na jego temat znajdziemy na http://infotelecom.pl/split-payment-co-to-jest-i-kto-musi-stosowac/ i jestem przekonana, że każdy korzystający z platform B2B dzięki tej lekturze rozwieje wszelkie swoje wątpliwości.
Powrót do góry
marian

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 8:58 pm    Temat postu: maszyny czyszczące do podłóg Odpowiedz z cytatem

Własna firma to duża odpowiedzialność, ale jak ma się odpowiedni pomysł na biznes, to warto. Firma sprzątająca to bardzo dobre rozwiązanie, na takie usługi zawsze jest popyt. Takie rzeczy jak maszyny czyszczące do podłóg, szorowarki, zamiatarki, odkurzacze, znajdziecie w Hako. Mają bardzo duży wybór maszyn czyszczących do podłóg i nie tylko, wykonują też serwis, udostępniają maszyny zastępcze na czas naprawy itp.
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyda się na pewno w firmie pomoc i wiedza na temat pozyskiwaniu funduszy w łatwy sposób, fakturowanie i wiele innych procesów firmowych. Warto w tym celu zapoznać się z propozycją https://faktura.pl/faktoring-odwrotny , gdzie mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://isp-audyt.pl/badanie-sprawozdan-finansowych-2/ macie namiar na firmę, która zajmuje się badaniem sprawozdanie finansowego. Jeśli decydujecie się na prowadzenie działalności w firmie spółki, to sprawozdanie roczne jest obowiązkowe. Trzeba też mieć opinie biegłego, żeby złożyć je do KRS.
Powrót do góry
majkel84

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to Ty jako człowiek biznesu powinieneś wiedzieć co dalej
Powrót do góry
kendo

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby się rozwijać jest Ci z całą pewnością potrzebny dobry marketing, przede wszystkim w internecie.
netefix

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zainwestowaąć w odpowiednie oprorgamowanie. To bardzo ważne w prowadzeniu firmy. Zerknij na ofertę https://itmagination.com/ - oni mają oprogramowanie, które Ci pomoże Smile Warto od począatku inwestować w nowoczesne rozwiąązania.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam natomiast planuje otworzyć nową siedzibę biura dla mojej firmy zajmującej się dostarczaniem kompleksowych usług dla e-marketingowców. Nowy odział, planuje zarejestrować poza granicami naszego państwa, a konkretnie w Dubaju. Niestety znajomość przepisów prawnych nigdy nie była moją mocną stroną. Dlatego za namową znajomego przedsiębiorcy rozważam skorzystanie z usługi https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/corporate-secretarial/registered-office-address-and-mail-handling/ która pomaga w zarejestrowaniu nowej siedziby biura poza granicami naszego kraju i to bez potrzeby posiadania fizycznej placówki, na czym najbardziej mi zależy. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Warto oszczędzić sobie zachodu i skorzystać z tego typu usługi outsourcingowej?
Powrót do góry
paconumbuh4ne

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się w tym temacie rozejrzeć trochę w internecie. Bez problemu powinno się coś znaleźć.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: