FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kawa dla uczestników konferencji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Sob Mar 05, 2016 10:35 am    Temat postu: Kawa dla uczestników konferencji Odpowiedz z cytatem

Może to głupie pytanie, ale zastanawiam się czy zwracacie uwagę na takie detale jak to, jaką kawę dostają uczestnicy konferencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kattina

PostWysłany: Nie Mar 06, 2016 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aż tak na detale nie patrzę, ale też lubię kawę w ziarnach:)
Powrót do góry
brzózka

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie! Jeżeli tylko budżet pozwala, to biorę mobilny bar kawowy jako miły dodatek, ludzie są zachwyceni Wink Polecam Perfect Service z Krakowa jesli chodzi o takie usługi Smile
Powrót do góry
TokarskiA

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawa, herbata czy jakiś dobry poczęstunek to niby detal, ale bardzo dobrze odbierany.
Każdy odbiera to bardzo pozytywnie. Warto mieć na uwadze, że taki drobiazg pomaga. Zresztą na kawie czy herbacie zawsze można się czegoś 'ważnego dowiedzieć' i takie 'towarzyskie' spotkania mogą mieć duże znaczenie dla danej konferencji.
Powrót do góry
oreo09

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne żeby była to po prostu dobra kawa. Nie musi być jakaś super droga, czy wymyślna. Ja uwielbiam kawę, niestety mam na nią uczulenie chyba. Myślicie, że badanie krwi na alergie to dobry pomysł?
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 6:02 am    Temat postu: kawa Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania , że najlepsza jest kawa ziarnista. Jeżeli jeszcze nie znacie to polecam http://www.konesso.pl/product-pol-40-Kawa-ziarnista-Izzo-Gold-1kg.html Kawa o niskiej zawartości kofeiny. A zapach po zmieleniu niesamowity. Czuć ją w całym mieszkaniu.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne tez w czym podawana jest kawa. Ostatnio trendy są naczynia eko. Czytałam artykuł http://www.poradnik-kobiety.pl/nowy-trend-na-rynku-eko-naczynia/ i pokusiłam się znaleźć coś więcej na ten temat. Takie naczynia mają na http://www.strefaulubiona.pl/eko-naczynia-c-390.html - są w pełni wykonane z materiałów organicznych.
Powrót do góry
Jurek13

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy się czuje lepiej, jak dostanie dobrą kawę, a nie lurę. Od razu lepiej się wspomina takie konferencje.
elabarbara

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy pije kawę i warto też mieć nawet herbatę. Warto wtedy podać na prawdę dobrą herbatę nie minutkę itp. Zapraszam Cię na stronkę https://www.herbisarium.pl/ Bardzo duży wybór różnorodnych herbat w niskich cenach, wyglądają ślicznie a pachną i smakują jeszcze lepiej. Mają indywidualne podejście do każdego klienta, miła Pani zawsze doradzi herbatkę albo opowie o nowościach także polecam
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Wy, ale ja bez dobrej, mocnej kawy nie mogłabym funkcjonowaćSmile. Dlatego też bardzo się cieszę, że udało mi się wpaść w sieci na sklep http://www.czaskawy.pl/kawa-ziarnista . Znajdziemy tam m.in. szeroki wybór kaw ziarnistych, idealnych do ekspresu. Sprawdzą się one zarówno w restauracji, biurze, jak i domu, a co najważniejsze zamówienia są tutaj szybko realizowane, a obsługa sklepu zawsze służy pomocą przy wyborze idealnego gatunku kawy:).
Powrót do góry
esencja

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że najlepiej zrobić to w termosie
Powrót do góry
andrzejszn1990

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie zwracam uwagi. Kawa to kawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miro334a

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jest super pomysł jak ktoś daję komuś kawę na konferencji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: