FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Regały czy szafy - co wygląda lepiej?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makswspanialy

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 6:39 pm    Temat postu: Regały czy szafy - co wygląda lepiej? Odpowiedz z cytatem

Co wygląda lepiej w sali konferencyjnej - regały na segregatory i takie różne biurowe sprawy, czy szafy?
Myślimy nad usługami szafy na zamówienie warszawa - jak tutaj, ale w sumie to nie wiem czy lepszy nie byłby regał? Tylko że szafa ukrywa a regał niespecjalnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
domino

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze szafy. To sala konferencyjna, a nie pokój biurowy.
Powrót do góry
stobejczyk

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są porządne szafy przesuwne, tworzą dobrze skomponowane całe ściany i nie widać co jest w nich schowane.
Powrót do góry
wiktoryna

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt - regał jest zbyt "obsceniczny" - za dużo pokazuje Smile
Powrót do góry
heloneida

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za szafami Smile
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Wto Paź 01, 2013 8:11 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

mnie się wydaje, że szafy, bo wszystko jest zamknięte i ogólnie w pomieszczeniu łatwo utrzymać porządek, szczególnie, że takie szafy wcale nie muszą być szczególnie drogie, jeśli przejrzymy takie portale jak tablica i sprzedajemy.pl to można też kupić czasem bardzo tanio używane meble
Powrót do góry
Alan Baran

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie szafy Smile
reset

PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam coś na konferencje - stoły konferencyjne . Wysoka jakość oferowanych produktów i niskie ceny.
Powrót do góry
Kiotusin

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reset napisał:
A ja polecam coś na konferencje - stoły konferencyjne . Wysoka jakość oferowanych produktów i niskie ceny.

No u nas też jest wszystko w drewnie. Sale konferencyjne, a posiadamy ich w centrali 3, są głównie miejscami wizerunkowymi, w których najczęściej gościmy klinetów. Meble drewniane to w sumie zachowanie równowagi pomiędzy dobrym smakiem, a nowoczesnością. W każdym razie nie polecam wstawiania regałów do takich sal. Tam w ogóle raczej meblowo ograniczyć wszystko należy do stołów, krzeseł, ewentualnie jakiś szafek na czyste szklaniki czy talerzyki i tyle. Niczego więcej nie powinno tam być, oczywiście ewnetualnie jeszcze jakiś sprzęt IT.

Ostatnio zmieniony przez Kiotusin dnia Pią Mar 21, 2014 9:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
marta84

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejście do obiektu, powinno wzbudzać zaufanie i pokazywać jego walory. Dlatego warto pomyśleć o ladach recepcyjnych:

Źródło: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne
formen

PostWysłany: Pią Mar 28, 2014 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podobają się takie Kominki elektryczne. Zawsze chciałem taki mieć w swoim salonie:) jako że mieszkam w bloku nie mogę mieć takiego normalnego kominka. A wam jak się podobają takie funkcjonalne szafki? Bo jak dla mnie rewelacja. Nie ma to jak romantyczne wieczory przy kominku:)
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pytanie z pierwszego postu to uważam, że lepszym rozwiązaniem są meble. W przypadku regałów należałoby niezmiernie dbać o porządek a to nie zawsze jest możliwe. Ważne są też posadzki, kolory ścian czy takie detale jak roślinność lub obrazy. To wszystko wpływa na całokształt wizerunku i należałoby zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół.
Powrót do góry
power

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupowaliśmy niedawno szafki ubraniowe i powiem Wam szczerze, że już teraz na mieście nic nie można znaleźć. Same takie zwykłe, brzydkie Razz W Internecie trzeba szukać Smile
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafki ubraniowe to chyba nie jest coś co można dostać w pierwszym lepszym sklepie meblowym i zwyczajnie szybciej jest poszukać w internecie.
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Sob Gru 20, 2014 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj artrykuł http://www.praca-bytom.info/porady-dla-pracodawcow/612/urzadzaj-biuro-z-mysla-o-pracownikach. Umiejętność wdrażania nieszablowych rozwiązań czy pomysłowość to dla wielu pracodawców najcenniejsze cechy charakteru zatrudnionych. Aby wykorzystać w pełni potencjał członków zespołu, warto pomyśleć o sposobie urządzenia pomieszczeń biurowych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: