FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zrzucenie kilogramów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weranna

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 6:57 pm    Temat postu: Zrzucenie kilogramów Odpowiedz z cytatem

Cześć staram się zrzucić parę kilogramów po ciąży, ale wiecie jak to z maluszkiem bywa i jest troszkę cieżko. Także myślałam nad takim rozwiązanie jak dieta online Smile Jakie macie z tym doświadczenie ? Proszę o jak najbardziej rzetelne wypowiedzi.

Ostatnio zmieniony przez weranna dnia Sro Kwi 05, 2017 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johann

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu zacząłem zdecydowanie mniej jeść i pić dużo wody. Piłem ją na potęgę, żeby nie odczuwać głodu. Zacząłem się też ruszać, co wcześniej było wymuszone pójściem do pracy, czy sklepu, bo najchętniej nie ruszałbym się wcale. Postanowiłem czymś wspomóc to moje odchudzanie i znalazłem artykuł opisujący calominal działanie skuteczność to sobie zerknij, może też będzie dla Ciebie ok.
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dobrze dobrać dietę, system chudnięcia i może jakiś suplement. Może pomoże Ci ten: http://ulotkazdrowia.pl/triapidix300 , z tego co patrzyłam to ma niezłe działanie. Wydaje mi się, fajnym rozwiązaniem dla każdego. Może akurat Tobie też pomoże.
Powrót do góry
rzeźbiarz

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to zły pomysł ale myślę ,że lepiej wybrać się do jakiegoś dietetyka w pobliżu i z nim wszystko skonsultować, przynajmniej ja bym tak zrobił Wink
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odchudzanie to dobrym miejscem jest klub fitness. Tam spotkacie zmotywowanych ludzi oraz trenerów na najwyższym poziomie, którzy zawsze służą dobrą radą. Uważam, że warto ćwiczyć z najlepszymi.
Powrót do góry
ula45

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna , ja dodatkowo stosowałam spalacz tłuszczu Slimmer Time który dodatkowo dodawał mi energii:)
Powrót do góry
adam00

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wyeliminować mąkę pszenną .
silver

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko, bo ja bym też wyeliminowała zupełnie biały cukier i słodycze, coś z mąki pszennej nawet mogło by zostać dla równowagi. Wiem po sobie że najlepsza jest zdrowa dobrze zbilansowana dieta, aktywność i http://thermline.com.pl/therm-line-hydrofast na przyspieszenie efektów
Powrót do góry
Hugolina

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podstawą jest ruszenie tyłka z kanapy Wink na początek wystarczy raz w tygodniu, jakoś trzeba zacząć. Tak jak wyżej piszą, odstaw cukry, słodkie napoje tylko woda, pamietaj o 5 posiłkach dziennie, mniej a częściej zobaczysz twój organizm się przyzwyczai i nie bedziesz miała pózniej z tym problemu. Co do suplementacji, oczywiście nie jest to konieczne, ale jak już wejdziesz w rytm warto się czymś wspomóc. U mnie najlepiej się sprawdziły African mango , ale oferta jest ogromna, na pewno znajdziesz coś dla siebie, warto tylko wcześniej przeczytać opinie po stosowaniu, bo można się przejechać
Znawca91

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm dieta nie zawsze jest dobra, moim zdaniem wystarczy regularnie spożywać posiłki, nie przejadać się. Unikać alkoholu no i przede wszystkim się ruszać, jakaś siłownia i fitness była by wskazana Wink
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama dieta na pewno nie wystarczy. A czy znacie tę maszynę http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24567-Maszyna-Smitha-suwnica-MP-U203-Marbo-Sport.html Mi ona bardzo przypadła do gustu. Jeden sprzęt na którym można ćwiczyć brzuch, nogi, klatkę piersiową. Na efekty regularnych ćwiczeń długo nie musiałem czekać.
Powrót do góry
Melisa

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 9:50 pm    Temat postu: dieta pudełkowa Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie po ciąży bywa bardzo frustrujące,nie mamy czasu,mamy sporo zajęć domowych i przy naszym maluszku.Z pomocą przychodzi nam tutaj tzw. dieta pudełkowa,którą firma cateringowa może dostarczyć nam pod same drzwi mieszkania 5 razy dziennie.Taka dieta to nie tylko wygoda,ale też dzięki niej możemy nauczyć się zasad zdrowego odżywiania,komponowania potraw by były smaczne i powodowały spadek naszej wagi. Warto wejść na http://nutridieta.pl/katowice-catering-dietetyczny-dieta-pudelkowa-w-katowicach/ i poczytać nieco na ten temat.
Powrót do góry
zwinka

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta jak najbardziej, ale sama dieta nie pomoże skutecznie schudnąć. Musisz zacząć się ruszać Smile jeżeli szukasz dobrego miejsca na treningi w Krakowie to zajrzyj na http://www.energym.com.pl/ . Dobrze wyposażona siłownia, wiele zajęć fitness i profesjonalni instruktorzy. Podpytaj instruktorów jak ćwiczyć, żeby skutecznie schudnąć.
Powrót do góry
denon147

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się prócz diety trzeba też zadbać o aktywność fizyczną Smile
michal6363

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz biegać z wózkiem Smile Dziecko to nie wytłumaczenie Wink Ruch i regularne posiłki szybko przyniosą efekty Smile Tylko musisz pamiętać o konsekwencji Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: