FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pogrzeb
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bladatwarz

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy przyjdzie czas na wybór nagrobka rozważcie ofertę zakładu kamieniarskiego Kowalczyk ze Skierniewic https://www.kamieniarstwokowalczyk.com.pl Robią naprawdę łądne i trwałe nagrobki na każdą kieszeń i mają bogaty wybór kamienia z całego świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angelinajos

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszną stratą jest śmierć bliskiej osoby... Ja niedawno musiałam pożegnać się z moją babcią. Zmarła w nocy... Rano skontaktowałam się z zakładem pogrzebowym gdzie przetrzymywali babcię. Polecam przygotować ubrania dla zmarłej i szybko pójść do kościoła, w którym zaproponują czas pogrzebu. Ja swoją babcie postanowiłam pochować na pięknym cmentarzu w Rudzie Śląskiej.
Powrót do góry
Tomo94

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz zakładu pogrzebowego i kwiaciarni, to warto też inne rzeczy znać, jak np. podstawki pod znicze z grawerunkiem, osobistą dedykacją czy wyrazem czci dla zmarłej osoby.
Powrót do góry
corwin.kaden

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie piszę do Was z zapytaniem: zakład pogrzebowy jak należy wybrać, aby potem nie żałować podjętej decyzji? Z góry dziękuje każdemu za przesłane odpowiedzi.
KonradSkal

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie gdzie mogę znaleźć jakiś dobry zakład pogrzebowy. Warszawa Wola to lokalizacja która by mi odpowiadała. Dobrze by było, gdyby nie był też za drogi. Zostałem organizatorem pogrzebów. Nie organizowałem jeszcze żadnego pogrzebu. Zbieram wszystkie rady.
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom pogrzebowy https://memento-mori-warszawa.pl/ według mnie jest najlepszym zakładem na terenie Warszawy, miałam kilka już pogrzebów i z wielu zakładów korzystałam, ale ludzie z tej firmy potrafią rozumieć nas - czyli osoby w żałobie i z całym szacunkiem wykonują to co im się powie
Powrót do góry
Jarreczek1

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bytom maja fajny marketing
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: