FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
impreza integracyjna w sztolni
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 3:50 pm    Temat postu: impreza integracyjna w sztolni Odpowiedz z cytatem

byłam ostatnio na fajnej imprezie integracyjnej w Kopalni Złota w Złotym Stoku. nasz szef wymyslił żeby zrobić posiłek w środku w sztolni, właściciel był trochę zszokowany ale w końcu się zgodził. szef zamówił jakiś grajków i było swietnie. nastepnego dni mielismy splyw na pontonach i szukalismy zlota, niestety nikt go nie znalazl.
impreza byla super
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biznessman

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 1:19 pm    Temat postu: zainteresowany Odpowiedz z cytatem

witam

prosze o wiecej konkretow na temat tej imprezy. chcialbyn tam zorganizowac impreze motywacyjna dla swojej firmy.

pozdrawiam

biznessman
Powrót do góry
jasiu30

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!! ja skorzystałem z oferty firmy Bluepoint z Poznania! było naprawdę extra! nasza firma chciał wymyślić coś fajnego i najpierw zdecydowaliśmy się na lot balonem a potem zabawy w lesie:) dostaliśmy broń snajperską na podczerwień jakieś specjalne ubrania z czujnikami i normalnie poczułem się jak w filmie Snajper!! organizatorzy zadbali o wszystko naprawdę profesjonalnie!! zabawa nie zapomniana!!!
polecam: www.bluepoint.org.pl
Powrót do góry
ZeroNudy

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imprezy w sztolniach, podziemiach, bunkrach, jaskiniach, to zawsze ciekawe pomysły na imprezę integracyjną. Takie scenariusze u nas wzbogacane są dodatkowymi atrakcjami: liny, auta terenowe, wspinaczka, quady i inne.

amdlpl

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 10:44 am    Temat postu: Re: impreza integracyjna w sztolni Odpowiedz z cytatem

ewelina napisał:
byłam ostatnio na fajnej imprezie integracyjnej w Kopalni Złota w Złotym Stoku. nasz szef wymyslił żeby zrobić posiłek w środku w sztolni, właściciel był trochę zszokowany ale w końcu się zgodził. szef zamówił jakiś grajków i było swietnie. nastepnego dni mielismy splyw na pontonach i szukalismy zlota, niestety nikt go nie znalazl.
impreza byla super

Świetny pomysł. Sztolnia, jedzenie, grajkowie i aktywna integracja - spływ. Muszę też coś podobnego wymyślić
http://amdl.pl
Powrót do góry
MateuszXT

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztolnie, jaskinie - nie trzeba tam mieć jakichś specjalnych pozwoleń, albo ludzi z odpowiednimi papierami?

anakonda

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze podczas organizacji imprezy integracyjnej należy mieć pewnie wszelkie możliwe pozwolenia i odpowiednich ludzi do realizacji. Dlatego może warto skorzystać z usług firmy eventowej
Powrót do góry
domino

PostWysłany: Sro Maj 22, 2013 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w sztolni za dziecka, kojarzy mi sie ona z zimnym i ponurym miejscem, nie wyobrażam sobie spożywać tam posiłek.
Powrót do góry
Globalhawk

PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam starą kopalnię soli w Bochni na takie imprezy integracyjne cały kompleks znajduje się pod ziemią wraz z hotelem ; )
alikhan

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam ostatnio na fajnej imprezie integracyjnej w Kopalni Złota w Złotym Stoku. nasz szef wymyslił żeby zrobić posiłek w środku w sztolni
alikhan

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam ostatnio na fajnej imprezie integracyjnej w Kopalni Złota w Złotym Stoku. nasz szef wymyslił żeby zrobić posiłek w środku
alikhan

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alikhan napisał:
byłam ostatnio na fajnej imprezie integracyjnej w Kopalni Złota w Złotym Stoku. nasz szef wymyslił żeby zrobić posiłek w środku

sylwia4012

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takich imprezach fajnie jest zorganizować jakieś dodatkowe rozrywki. Tutaj www.gamesball.pl namiary na fajną grę stołową - GamesBall. Grę można wypożyczyć i zabrać ze sobą. Emocje z takiej rozgrywki gwarantowane. Gra jest dwustronna - połączenie piłkarzyków i hokeja - każdy więc może wybrać dyscyplinę dla siebie.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj możliwości w zakresie wspólnego spędzania czasu w ramach imprez integracyjnych w firmie jest naprawdę całkiem sporo. Według mnie najlepiej gdyby tego rodzaju imprezy były niebanalne i wiązały się np. z wypadem survivalowym, bądź też wspólnych wyjściem na strzelnice. Oczywiście jeżeli chodzi o tą drugą opcję, trzeba by się nieco obyć z bronią i na pewno pomocne w tym będą tego typu wiatrówki http://www.protarget.com.pl/pol_m_Wiatrowki_Wiatrowki-dlugie_Wiatrowki-na-CO2-416.html . Wprawdzie "nie kopią" one z taką siłą jak chociażby cywilna wersja AKM, ale przynajmniej będziemy mieli jakieś pojęcie o strzelaniu.
Powrót do góry
deeprock

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie pomysł jest, jak to mówi się młodzieżowo, sztos.

W ogóle przestrzenie postindustrialne robią wielką karierę obecnie. Nawet pomimo głosów narzekaczy, że niewiele pracy trzeba często w takie miejsce włożyć, by zaczęło funkcjonować, bo najbardziej liczy się pewne poczucie autentyczności.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: