FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak przeżyć podróż służbową?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja888

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 10:22 pm    Temat postu: Jak przeżyć podróż służbową? Odpowiedz z cytatem

Jakie macie sposoby na takie wyjazdy? Ja nie lubię, stąd pytanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milena87

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim, staram się zaplanować wyjazd tak, żeby poza sprawami zawodowymi,
wygospodarować też chwilę na zwiedzenie miejsca, do którego jadę służbowo. Wtedy nie czuję, że to wyłącznie obowiązek.
Poza tym, zawsze staram się zarezerwować sobie jakiś przyjemny nocleg, żeby czuć się komfortowo, jak na przykład na tej stronie.
Jeśli hotel jest elegancki i komfortowy dużo przyjemniej się do niego wraca po całym dniu pracy.
Oczywiście ważne jest też to, żeby na miejscu, w hotelu, była restauracja. Wtedy taki wyjazd jest naprawdę udany.
Powrót do góry
Piernik_13

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram poprzednika w 100% Very Happy
Powrót do góry
Anna79

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać o wybór odpowiedniej firmy jak http://www.wyjazdydlafirm.pl która zajmie się organizacją wyjazdu. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie spędzić czas i poznać się lepiej.
To świetna opcja nie tylko w trakcie wyjazdów pracowników, ale także jeśli chcemy pogłębić współpracę z kontrahentami czy klientami.
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przyda się na taki wyjazd też jakaś walizka. Takie walizki na kółkach sprawdzają się najlepiej. A przeżyć nie jest trudno. Minie szybko, jak tylko dużo pracy jest.
Powrót do góry
Iwo

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno miałem wyjazd służbowy do Niemiec. Samochodem byłoby to męczące. Najważniejsze jest dobre planowanie. Znalazłem tani lot z Poznania. Tam zostawiłem samochód na http://parkingzielony.pl/ . Zapłaciłem naprawdę mało a w cenie miałem transfer na lotnisko i spowrotem. Na miejscu taksówka. Sprawnie, szybko i taniej niż własnym autem.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam to szczęście, że w podróże służbowe jeżdżę taksówkami. Według mnie to najszybszy i najbardziej komfortowy środek transportu. Polecam Wam sprawdzić ofertę Ele-Taxi http://eletaxi.pl/oferta. Wasza firma też może podpisać z nimi umowę na bardzo korzystnych warunkach.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię takie wyjazdy. Mogę wręcz śmiało powiedzieć, że się na nich relaksuję. Ważne, aby takie wyjazdy były ciekawe i zapewniały dużo rozrywek. Kwestię wyjazdów dla firm najlepiej oddać w ręce specjalistów.
Powrót do góry
qur321

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podróż służbowa u mnie zawsze kończy się wielką imprezą, moja firma jest strasznie rozrywkowa Very Happy
Powrót do góry
arturro

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wszystko jest dobrze zorganizowane to czemu nie? Chyba nie za bardzo lubisz swoją pracę i ludzi z którymi jeździsz na te wyjazdy..
monimm82

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sobie umilam takie podróże pyszną kolacją w restauracji Smile Dobrze jest zasmakować czegoś nowego w bardzo fajnych restauracjach w wiekszych miastach. Ostatnio byłam w Sky Tower i jadłam tam najlepsze steki wrocław w restauracji Road American. Bardzo miło tą podróż wspominam Very Happy
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to odpowiednio rozplanować podróż. Jeśli jest ona bardzo męcząca, to zawsze po locie możesz przespać sie w przylotniskowym hotelu. W Polsce też mamy takie rozwiązania, na co dobrym przykładem jest hotel Warszawa lotnisko. To znaczne ułatwia przeżycie podróży służbowej.
Powrót do góry
Wincjusz

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zawsze można się przespać.
____
http://bristolbusko.pl/spa-wellness
Powrót do góry
marian545

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zawsze jest bardzo trudne
borowiec

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o jedzenie to mam blisko tą restauracje road menu także jadam normalnie, bardzo dobre posiłki. Uwilebiam ich, za klimat, jedzenie i obsługę. A co do czasu wolnego to różnie, zwiedzam miasto, śpię , jakoś leci.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: