FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sala konferencyjna
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justa

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 8:58 am    Temat postu: Sala konferencyjna Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem osobą odpowiedzialną za zorganizowanie dużej konferencji dla branży energetycznej. Konferencja ma charakter ogólnopolski i ma odbyć się w okolicach Warszawy. Przeglądałam już dziesiątki ofert sal konferencyjnych i żadna do końca nie wpisuje się w moje wymagania. Moją uwagę przykuł Hotel Warszawianka http://www.centrumkongresowe.warszawianka.pl/. Kontaktowałam się z nimi telefonicznie i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. W internecie wyczytałam o nich wiele pozytywnych opinii, ale czy ktoś z Was może korzystał z tego obiektu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaja888

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego obiektu akurat nie, więc specjalnie nie pomogę.
Ja z kolei szukam czegoś na Mazurach, może coś macie takiego, gdzie da się zorganizować bardzo dużą konferencję?
Powrót do góry
milena87

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duża konferencja powinna być w dużym obiekcie, zatem konferencje w Naturze Mazur to powinno być coś właśnie dla Ciebie.
Zerknij na stronę, przeanalizuj ofertę, bo jest bardzo ciekawa: mają aż trzy klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą do 250 gości, poza tym mnóstwo atrakcji, które uprzyjemnią im czas po konferencji, a przede wszystkim hotel jest doskonale zlokalizowany nad jednym z najczystszych jezior w Polsce.
Daj znać, czy czegoś takiego właśnie szukasz...
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego tylko Warszawę bierzesz pod uwagę? Czasem organizując konferencje w mniejszym mieście dostaniesz lepszą i tańszą ofertę. Dla przykładu - organizując konferencje w Lublinie tutaj możesz podpytać o ceny http://www.hotelewam.pl/619-hotel-huzar-lublin.html.
Powrót do góry
Henry

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up To że cena jest niższa, nie znaczy, że będziesz mógł liczyć na naprawdę dobre warunki.

Jak dla mnie w przypadku konferencji, szczególnie liczy się jakość, dlatego ja zdecydowałbym się właśnie na Warszawę, a przede wszystkim na Klub Sosnowy (http://klubsosnowy.pl/pl/) znajdujące się na ulicy Trakt Lubelski. To całkiem interesujące miejsce, które do zaoferowania ma świetnie wyposażone sale oraz smaczne jedzenie. Sale konferencyjne są naprawdę piękne, więc spokojnie można organizować tam tego typu spotkania. Byłem tam, więc szczerze mogę polecić. Wink
keleti

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba dosyć oczywiste, że liczy się "jakość", a co innego ma niby się liczyć? xD
Asja

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 1:03 am    Temat postu: sala konferencyjna Gorzów Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

A jakaś sala konferencyjna w Gorzowie Wielkopolskim? Możecie polecić coś konkretnego? Może to - http://impuls24.pl/oferta/wynajem_powierzchni/wynajem-sali-konferencyjnych/. Szukam obiektu na około 100 osób, koniecznie z dostępem do projektora i ekranu multimedialnego. Korzystał może ktoś z Was z firmy Impuls? Widzę, że mają fajnie wyposażoną salę. Jakieś opinie? Wink
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to moją uwagę przykuł hotel Forum w Lublinie. Wydaje mi się, że jest to idealne miejsce na konferencję! Kontaktowałam się z nimi telefonicznie i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Już niedługo sama będę organizować konferencje!
Powrót do góry
KarolKowalik

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam gdybym miał polecić jakieś konkretne miejsce na konferencje, na pewno wskazałbym na Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Przede wszystkim bowiem obiekt ten jest idealnie przystosowany do organizacji tego rodzaju spotkań firmowych jak i biznesowych. Ponadto z powodzeniem można tam zaprosić do 100 osób, sale konferencyjne są klimatyzowane i doskonale wyposażone, a hotelowa restauracja oferuje smaczne posiłki.
Powrót do góry
pozycja

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 3:08 pm    Temat postu: Włoski w dobrej sali Odpowiedz z cytatem

Sala konferencyjna w pakiecie z językiem włoskim w Bielsku jest gwarancją sukcesu. Gwarantujemy zadowolenie klientów z Italii wloski bielsko
Powrót do góry
21pilots

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sale konferencyjne znajdziesz także tutaj https://www.salerezerwacje.pl/miasto/wroclaw . Dysponują salami w pełni wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, co znacznie ułatwia zadanie. Sale mają w wielu miastach na terenie całego kraju.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie ten hotel spa i konferencje. Można tam zrobić świetną imprezę biznesową nawet dla sporej liczby gości. Na stornie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje.
Powrót do góry
tored

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Hanza Pałac Smile
Joasia0808

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wybrać a na prawdę dobre miejsce na konferencję oraz różne szkolenia możesz wybrać hotel Forum w Lublinie ja tam często robię wszelkie konferencję i zawsze wszystkie są bardzo udane!
Powrót do góry
lukdoman75

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja poszukuję czegoś niedaleko granicy czeskiej, bo szykuję właśnie polsko czeską konferencję naukową.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: