FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Optymalizacja produkcji - jakie poczynić kroki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renco

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 5:10 pm    Temat postu: Optymalizacja produkcji - jakie poczynić kroki? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
na wstępie zaznaczę, że nie jestem laikiem w temacie i mam dosyć obszerną wiedzę na ten temat. Do rzeczy:
Mamy kilka linii produkcyjnych, które są na bieżąco kontrolowane i pracują 24h/dobę (z wyłączeniem niedzieli i ostatniej zmiany w sobotę). Często jest tak, że nie jesteśmy w stanie dokładnie określić stanu, jaki mamy na magazynie, bo nasze programy (a raczej tabelki w excelu) zostały napisane milion lat temu i nie uwzględniły połowy istotnych rzeczy. Nie chcielibyśmy marnować czasu na excel, a wolelibyśmy raczej zainwestować w profesjonalny program, który pomoże nam tym zarządzać.
Czy możecie nam coś polecić? Z góry dziękuję! Póki co mamy informację o programie cfi: https://cfi.pl/produkcja/ - to już taki z górnej półki, ale chętnie poznamy podobne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludwik33

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to zawsze jest bardzo trudne do realizacji. Sam mam z tym problem.
luken

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakieś firmy outsourcingowe nie zajmują się takimi rzeczami?
mariczka

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a macie może jakieś doświadczenie w ramach wdrażania wyrobów do produkcji? Słyszałam, że warto zainwestować w coś sprawdzonego, najlepiej według podręcznika apqp. Znajomy polecił mi zerknąć tutaj: https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/wdrazanie-wyrobow-do-produkcji-i-ich-zatwierdzanie-wg-apqp-i-ppap-z-wykorzystaniem-core Oczywiście chodzi mi o produkcję związaną z motoryzacją. Co myślicie?
Powrót do góry
olekk_5

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupa inżynierów firmy IRPL to zgrany zespół, który ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu projektów inwestycyjnych oraz prowadzeniu procesów optymalizacyjnych dla przedsiębiorstw z różnych sektorów przemysłu. Dzięki działaniom specjalistów z https://irpl.pl firmy, które korzystały z ich usług skutecznie pozbyły się problemów przerostu kosztów, ograniczeń produkcyjnych, jak również znacznie poprawiły jakość i serwis Klienta.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: