FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak nawodnić ogród?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 8:35 pm    Temat postu: Jak nawodnić ogród? Odpowiedz z cytatem

Jak w dzisiejszych czasach odpowiednio można nawodnić ogród ? Jeśli szukacie w tym zakresie wskazówek i porad, to radzę zainwestować w linia kroplująca która spowoduje że wasz ogród swoje będzie rewelacyjnie piękny !

Ostatnio zmieniony przez kruppssa dnia Wto Kwi 04, 2017 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście o takim rozwiązaniu jak ogród inteligentny? Ja właśnie ostatnio czytałam o tym tutaj: http://swiatkobiecy.pl/przepis-na-ogrod-idealny i poważnie się zastanawiam. Myślę, że to może się świetnie sprawdzić w różnych realiach. Polecam lekturę i zapoznanie się z tematem.
Powrót do góry
deniss

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podlewać wężem ogrodowym Smile
monikabert90

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy stosujecie coś, żeby zachować odpowiednią wilgotność gleby w Waszych ogrodach? Jakie macie na to metody? Ja ostatnio czytałam na https://euroogrod.com.pl/pol_m_Nawozy-i-podloza_Kora-drzewna-3709.html, że przy zachowaniu odpowiedniej wilgotności może pomóc kora drzewna. Z tego,co widziałam, nie jest ona droga, więc pomyślałam, że może warto byłoby spróbować. A Wy jak myślicie? Próbowaliście czegoś takiego?
Powrót do góry
Bor7ys

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wieczorem chodzę z konewką i podlewam ogród.
Powrót do góry
tezeusz

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku naszych ogrodów, najlepiej się sprawdzi nawadnianie kropelkowe. Prawidłowo zainstalowany system, sprawi że problem nawadniania odejdzie w zapomnienie i czas, który do tej pory na to poświęcaliśmy, możemy spożytkować w inny sposób Smile
Powrót do góry
Jago999

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworzenie ogrodów, to nie lada wyczyn. Od zawsze chciałem mieć zadziwiający ogród w jakim mógłbym relaksować się. Chciałem skorzystać z profesjonalnej firmy by móc napawać się zielenią koło mojego domu. W tym celu skorzystałem z usług ogrodyperspektywa.com.pl. Profesjonalizm w podejściu do klienta, a po drugie ekspresowa realizacja przy tworzeniu ogrodu. Jestem bardzo usatysfakcjonowany i polecam wszystkim kto tak jak ja chce cieszyć się pięknem ogrodu.
Powrót do góry
czers

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy takie rozwiązanie jest opłacalne? Czy warto je zastosować nawet w małym ogrodzie?
Arkadiusz65642

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zawsze jest bardzo trudne.Sam mam taką zasadę że jak coś jest trudne to nic nie robię.
renty61

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jst zima, śnieg się roztopi to będziesz mieć nawodniony
romb

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sowim ogrodzie zamontowałem cały system nawadniający a że nie miałem pojęcia z czym to się je to zrobili to oni https://ogrodywarszawy.pl/
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dostęp do tego typu rozwiązań jest o wiele prostszy, więc warto z tego korzystać. Na przykładzie takich zestawów jak https://www.growtent.pl/pol_m_Growbox-zestawy-do-uprawy-roslin-231.html dobrze widać, jakie daje to możliwości. Pomyślcie nad tym już teraz.
Powrót do góry
felik

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Systemy nawadniania sprawdzają się przy większych plantacjach. Przy małych ogrodach nie ma sensu inwestować w taki system.
Minion11

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie chcecie płacić ogromnych ilości pieniędzy za nawadnianie a wlaściwie za wodę do nawadniania roślin w ogrodzie, to polecam kupić sobie podziemny zbiornik na deszczówkę . Taki zbiornik to co prawda koszt kilku tysięcy złotych, ale to inwestycja w zasadzie na całe życie. Zwróci Wam się po kilku latach.

Ostatnio zmieniony przez Minion11 dnia Czw Kwi 18, 2019 12:05 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
adam443

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawodnienie ogrodu zawsze jest bardzo trudne.Sam na ten temat naprawdę wiem bardzo dużo i swojej wiedzy sprzedawał tu nie będę.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: