FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kredyt pozabankowy?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
garrak22

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 2:45 pm    Temat postu: Kredyt pozabankowy? Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie planuje wyjazd w Polskie góry i szukam dobrego alternatywnego kredytu, nie myślę o ofercie chwilówek bo mają za dużo oprocentowanie, bardziej coś takiego jak kredyt ratalny by mnie interesowało. Czy myślicie że opcja kredyt na dowód bez zaświadczeń jest dobra opcją kredytu ? Widziałam opinie w internecie że nie mają żadnych ukrytych kosztów, świetne podejście do klienta, bardzo miła obsługa i oprocentowanie o niebo mniejsze niż w chwilówkach! Warto wypróbować taki kredyt ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolKowalik

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak generalnie jeżeli chodzi o kredyty pozabankowe, możliwości mamy naprawdę naprawdę sporo. Należy jednak uważać, aby nie dać się skusić na niby atrakcyjne oferty, bo ostatecznie możemy wpaść w pętlę zadłużenia. Na szczęście można i z takiej sytuacji znaleźć wyjście, wybierając taką opcję jak upadłość konsumencka https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka . Dzięki niej bowiem można po uzyskaniu oczywiście odpowiedniego statusu, wrócić do pełnej płynności finansowej.
Powrót do góry
garrak22

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 12:12 pm    Temat postu: Kredytowanie dla małej firmy Odpowiedz z cytatem

A czy kredytowanie dla małej firmy jest teraz opłacalne? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, no ale nie wiem czy to dobry pomysł. Co Wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
tatiana66

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie kredytu pozabankowego, zobaczcie sobie ofertę chwilówek na Łowca Chwilówek, znajdziecie tam rankingi, poradnik pożyczkowy, a także opinie o pożyczkodawcach, które są bardzo pomocne w podjęciu decyzji o współpracy z daną firmą. Dla mnie pożyczka to ostateczność, pamiętajcie, aby odkładać pieniadze, dzięki temu nie będzie trzeba się zadłużać, w przypadku nieplanowanych wydatków.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiadomo każdemu z nas w sieci są również pożyczki chwilówki online poza bankowe. Często ludzie sięgają po takie pieniądze nie każdy ma oszczędności np na czas choroby, a za coś leki trzeba kupić, nie każdy ma wielu znajomych i rodzinę, a gdzieś pożyczyć trzeba, tu są np chwilówki i pożyczki z Credy na stronie są najlepsze oferty, wystarczy dobrze przejrzeć.
Powrót do góry
hedar

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każdy od czasu do czasu może sobie pozwolić na skorzystanie z tego rodzaju pożyczki. Moja znajoma jakiś czas temu wzięła pożyczkę by zorganizować imprezę urodzinową dla męża, sytuacja podobna do opisanej w artykule https://pl.getbucks.com/blog/jak-zorganizowac-na-szybko-impreze-w-domu/. Czasem warto pamiętać, że cel uświęca środki Smile
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka w sieci, często jest dobrym rozwiązaniem jak wiemy, jesteśmy pewni ze ją spłacimy. Teraz ludzie często pobierają pożyczki online, które wychodzą taniej niż pożyczka w zwykłym banku, wiem bo sama często sprawdzałam i byłam dość zadowolona, z każdego pieniężnego zobowiązania finansowego. Mam nadzieję, że trochę wam pomogłam Smile
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz pieniędzy ? Pożyczka na raty jest dobrym pomysłem. W Ferratum Bank przy okazji możesz też wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród. Sprawdź jakie to proste na https://www.ferratum.pl/wakacyjny-konkurs-ferratum-bank.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 12:29 pm    Temat postu: karty Odpowiedz z cytatem

a może weź karte kredytową? tu http://rankingifinansowe.pl/najlepsze/rankingi-kredytow/karty-kredytowe/ znajdziesz najlepsze oferty z usług finansowych
Ingemare

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zerknąć na różne rankingi w necie. Np. tu są fajne porady w tym obszarze tematycznym http://www.pozabanki.com.pl/
smtp91k

PostWysłany: Nie Sty 28, 2018 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak kredyt pozabankowy, ten jest zarezerwowany dla banków (jest to związane z kreacją pieniądza). W internecie można za to spotkać długoterminowe pożyczki online, ale są one zdecydowanie droższe od tego co oferują banki...
kofi88

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w takich sytuacjach korzystam z pomocy doradców finansowych. Natomiast jeżeli chodzi o kredyt godny polecenia, to sprawdźcie ofertę firmy Kredyt123. Na ich stronie www znajdziecie czat, gdzie właśnie doradcy służą pomocą. Odpwiedzą na wasze wszystkie pytania, ja sama miałam przyjemność prowadzić z nimi rozmowę. Ich oferta jest godna zainteresowania.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc o kredytach pozabankowych najprawdopodobniej na myśli masz również pożyczki prywatne. Na rynku nie brak firm, które zajmują się pośrednictwem pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Jednym z nich jest CONCASH. Można o nim przeczytać na http://katalog.gazeta.pl/biznes,i,ekonomia/pozyczki,bez,bik,i,krd,concash,pl,s,63052/
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z ciekawych opcji znalazłam w Kredyt1000, gdzie okres spłaty wynosi aż do 90 dni. Sama interesuję się pożyczką u nich, bo jest sprawdzona przez wiele osób, które znam i wiem że nie będę brała przysłowiowego kota w worku.
mariola685

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównaj sobie kredyty online, tu masz ranking kredytowy luty 2018 , szybko będziesz mógł wybrać opcje najlepsza dla siebie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: