FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
firmowa impreza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwadron

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że wszystko zależy od Twojego budżetu na taką imprezę dla pracowników. Swoją drogą powinieneś także zastanowić się nad dodatkowymi rozrywkami – w końcu sam catering i alkohol nie wystarczą, by wieczór zapadł pracownikom w pamięci. Zerknij sobie na atrakcje w postaci np. http://www.gammadiscover.pl/ - są tu do wyboru m.in. warsztaty sushi, degustacje, kursy tańca i wiele innych. Może coś Cię zaciekawi i zdecydujesz się to zrealizować podczas eventu firmowego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toyat

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 8:11 am    Temat postu: Impreza integracyjna w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, mam do Was konkretne pytanie odnośnie imprezy integracyjnej i liczę na konkretną podpowiedź. Mianowicie zastanawiam się, w jakim lokalu w Poznaniu warto zorganizować taką imprezę? Chodzi o to, że niedawno otworzyłem tam oddział swojej firmy, zdążyłem już także zebrać załogę, samych specjalistów. Teraz chciałbym ich jakoś zintegrować ze sobą, taka impreza jest fajnym pomysłem, pytanie tylko gdzie? Dowiedziałem się, że fajną renomę w Poznaniu ma pizzeria "AL Capone" - https://www.pizza-alcapone.pl/restauracja/al-capone-poznan. Słyszeliście kiedyś o niej?[/i]
Powrót do góry
marina159

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 6:56 pm    Temat postu: Impreza firmowa we Wrocławiu? Odpowiedz z cytatem

Jak impreza firmowa to tylko we Wrocławiu. POlecam Wam lokal Times Event Center, w której ofercie znajduje się organizacja imprez firmowych . Robią wszystko od początku do końca, a impreza będzie naprawdę świetna. Lokal jest przestronny i komfortowy. Warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym pomysłem na pewno będzie wyjście do modnego klubu. Może The View? Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://theview.pl/. Myślę, że będziecie zachwyceni tym, co klub ma do zaoferowania.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre miejsce przy organizowaniu firmowych eventów jest bardzo wazne. My już od jakiegoś czasu organizujemy w Starej Zajezdni i wszyscy są zawsze zadowoleni Smile
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie atrakcji na tego typu imprezy, to warto sobie zerknąć tutaj http://nashiart.com . Propozycja jest naprawdę ciekawa. Poza tym plusem jest to, że takie występy akrobatyczne za każdym razem mogą być inne, dlatego też można podjąć stałą współpracę z firmą.
Powrót do góry
tomasz9

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o cateringu. Mało kto w tym momencie samemu robi posiłki na imprezy. Możecie pomyśleć o sushi- coraz więcej osób zajada się takim jedzeniem.
kalicki12

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma dobrej firmowej imprezy bez dobrego jedzenia. Odpowiedni catering jest bardzo ważny w każdym przypadku. Gości trzeba dobrze nakarmić, aby każdy z nich wyszedł z takiego przyjęcia stuprocentowo zadowolony.
Powrót do góry
adinym

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka impreza powinna być zaplanowana od A do Z co najmniej miesiąc do przodu, więc wiecie Razz Warto też popytać na forum ekspertów z doświadczeniem.
sroczka12

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokladnie - catering na takiej imprezie to podstawa. my przy okazji naszej imprezy firmowej mielismy troche zachodu, bo osobowsci sa u nas wybitnie zroznicowane ;p poczawszy od wegetarian po diete bezglutenowa i jeszcze weganie sie trafiaja. no bylo ciezko, ale ostatecznie ogarneli nam to ludzie z macro bios bar i to w naprawde dobrym stylu, bo nawet ci deklarowani miesozercy zajadali sie jaglanką ;p
Powrót do góry
karinasolec

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz cateringu ważna jest też sala, w której będzie organizowana konferencja. Warto zwrócić uwagę na to, czy jest klimatyzowana i czym ma odpowiednie wyposażenie Smile
pejka

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest ważne podczas takiej imprezy i jeśli ma być na niej dużo osób to lepiej by zajęła się organizacją profesjonalna firma. Imprezy i wyjazdy integracyjne we Wrocławiu organizuje x-action, mają dobre opinie dlatego myślę że warto się do nich zwrócić
Powrót do góry
katarzyna.janiszewska93

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na firmową imprezę najlepsze będą jakieś gry. Na przykład można pograć w bilard. Zajrzyj tutaj bilard.pl. Może akurat coś ci wpadnie w oko aby uatrakcyjnić imprezę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: