FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak cię widzą, tak cię piszą?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taka podstępna to nie wiem Wink. Ja tam lubię torebki z Michaela Korsa i moim zdaniem odpowiadają wizerunkowi kobiety sukcesu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heloneida

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też marzy się taka torebka, ale przekracza póki co moje możliwości finansowe Smile
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, do najtańszych nie należą. A co sądzicie o operacjach plastycznych jako o sposobie na poprawę wizerunku? Znam bizneswoman, które decydują się na powiększanie piersi Wrocław w clinicforyou.com/pl i którym faktycznie to w jakiś sposób pomogło. Dzięki temu stały się bardziej pewne siebie i łatwiej im było się przebić w świecie biznesu.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie a mi zaczęły pojawiać się pierwsze siwe włosy, nie wiem z czego to wynika, bo nie dobiłem jeszcze do 30 Razz najwyraźniej takie geny ech. W każdym razie w powszechnym kulcie młodości, nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić, nie chce wyglądac nieprofesjonalnie przed słuchaczami, czy taka naturalna farba http://www.ezebra.pl/product-pol-10154-JOANNA-PROFESJONALNA-FARBA-DO-WLOSOW-50G-NR-6-36-CZEKOLADOWY-CIEMNY-BLOND-.html załatwi sprawe?
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bibliotekarka11 napisał:
Czy taka podstępna to nie wiem Wink. Ja tam lubię torebki z Michaela Korsa i moim zdaniem odpowiadają wizerunkowi kobiety sukcesu.

To tego sukienka mała czarna i wyglądamy elegancko. I na randkę i na spotkanie biznesowe śmiało można iść Smile
Powrót do góry
hanianow

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 12:51 pm    Temat postu: Re: Jak cię widzą, tak cię piszą? Odpowiedz z cytatem

wiktoryna napisał:
Kiedy występujecie publicznie, staracie się mieć na sobie markowe rzeczy albo dodatki? Mam znajomą, która dobrze czuje się w takich sytuacjach tylko wtedy, kiedy ma albo jakąś markową torebkę albo buty, cokolwiek. Aż sama się zaczęłam zastanawiać, czy by nie spróbować, np. Michael Kors - torebki.
Jeśli ma mi to dodać pewności siebie...?

Najważniejsze, żeby wyglądać schludnie. Marki nie mają w tym przypadku najmniejszego znaczenia.
Natalia_32

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 3:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizerunek pracowników wpływa na wizerunek firmy. Dlatego szefowie powinni dokładnie określać jak pracownicy powinni się ubierać. Najlepiej wyglądać schludnie, bez dekoltu i zbyt krótkiej spódnicy. Warto również zadbać o wygląd swoich paznokci bo dłonie są wizytówką człowieka. Szybki manicure pomoże zrobić scholl elektroniczny pilnik opinie o nim są na tym blogu. Nie lubię długo pracować nad moimi paznokciami ale lubię mieć je zadbane dlatego chciałabym sobie ułatwić zadanie kupując sobie ten pilnik.
Powrót do góry
andzia3606

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze jest tak Very Happy
pejka

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to tak, pierwsze wrażenie jest najwazniejsze. Dlatego też mam lepsze zdanie na przykład o mężczyznach, którzy dbają o swój wizerunek, noszą garnitur , a do tego jakąś stylową aktówkę przykładowo http://sklep.solier.pl/pol_m_Aktowki-i-nesesery-135.html . Strój wiele o człowieku mówi
Powrót do góry
konfig

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to, w jaki sposób się ubieramy potrafi nam bardzo pomóc w kontaktach z ludźmi. Sam się teraz zastanawiam nad odświeżeniem szafy. Mam nadzieję, że coś fajnego uda mi się znaleźć. Ostatnio na domodi czytałem o długich płaszczach: http://domodi.pl/trendy/dlugi-plaszcz-czy-krotka-kurtka_1111 i myślę, że czegoś takiego teraz potrzebuję. Zaprezentowane tam stylizacje bardzo przypadły mi do gustu.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2016 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przykładem tego jak strój może wpłynąć na sposób postrzegania innych osób. Od wielu lat prowadzę firmy, ale przez długi czas nie miałem zbyt dużo klientów. Wtedy nie przywiązywałem uwagi do tego jak wyglądam i zdarzało mi się spotykać się z klientem będąc ubrany w rozciągnięty sweter i stare jeansy. Myślałem, że skoro mam bardzo dobrą ofertę, to ludzie nie będą zwracać uwagi na to jak wyglądam. Moja żona namówiła mnie do kupna koszul w tym sklepie https://sklep.marconi.com.pl/ , bo jej brat kupuje w nim koszule i zacząłem nakładać je na spotkania biznesowe. Efekt można było zauważyć już na pierwszym spotkaniu, bo ludzie zaczęli inaczej ze mną rozmawiać i dużo chętniej podpisywali ze mną umowy. Teraz cały czas przychodzę do pracy w dobrej jakości koszulach, które są zawsze idealnie wyprasowane.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos w tym jest, czuje się znacznie pewniej jak wiem, że jestem dobrze do sytuacji ubrana. szczególna uwagę zwracam na dłonie i zadbane paznokcie, a ze czasu nie za dużo to od jakiegoś czasu robię tylko manicure hybrydowy http://odzyskajdzien.pl/2537-jak-oszczedzic-czas-na-ciaglym-malowaniu-paznokci-zrobic-manicure-hybrydowy
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zadbać o swój wygląd. W końcu to nasza wizytówka.
Powrót do góry
Greedalff

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie do końca rozumiem, to że ludzie tak zwracają uwagę na wygląd innych. Przecież można być dobrym inwestorem, biznesmenem, organizatorem.
robercik

PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sklepy dla facetów i wyjściowy ubiór to sprawdź jeszcze ten sklep http://www.modini.pl/6-koszule-meskie z cenami różnie, jak wszędzie, ale jakościowo są jednymi z lepszych w internecie. Poza tym bez problemu wymienisz jeśli będzie coś nie tak.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: