FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak cię widzą, tak cię piszą?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta84

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja Wink

Nie od dziś wiadomo, że ludzie dobrze ubrani wzbudzają większe zaufanie i łatwiej jest im coś sprzedać.
domino

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż...w dzisiejszych czasach to prawda. Musimy dbać o swój wygląd, bo tego wymaga od nas świat. Chcąc nie chcąc podporządkowujemy się takiemu nurtowi. Wiele osób decyduje się na zabiegi chirurgii plastycznej, aby tylko lepiej się prezentować. Nie mnie to oceniać, bo często takie operacje są medycznie uzasadnione, ale czasem to zwykły kaprys. Takie życie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
borsk89

PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chirurgia jak dla mnie nie jest dobrym rozwiązaniem. Zbyt wiele może spieprzyć taką operację. A nawet jeśli wyjdzie to czasem wygląda to mega sztucznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymoneska

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często to wygląda sztucznie, więc grunt to dobrze wybrany specjalista, jednak jak wiadomo - kosztuje więcej. Z ubiorem też ludzie przesadzają. Znam takich, którzy noszą tylko i wyłącznie markowe ubrania. Dla jednej znajomej zara jest wręcz wyznacznikiem stylu. Wygląda jak jeden z manekinów. Co więcej zwraca uwagę na to, jak ubierają się inni i wciąż tylko rozmawia o zakupach. Całe szczęście, że widuję ją rzadko...
Powrót do góry
elzbieta

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się absolutnie z HansKloss, ale mimo wszytsko nei wiem jak przemawiać z torebką....
Powrót do góry
ona

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie. Niby wygląd nie jest ważny, ale to nieprawda. Schludne ubranie buduje pozytywny wizerunek
Powrót do góry
Zenon

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą to jakie sklepy odzieżowe w sieci polecacie?
Moze podzielimy się tutaj miejscami , w których warto jest zrobić zakupy? Sam co miesiąc lubię kupić sobie coś nowego. Raczej w ostatnim czasie skłaniam się ku sklepom internetowym z uwagi na ceny. Na przykład T shirty zamawiam głównie tutaj - w linku sklep Dilano, w którym złożyłem już trzecie zamówienie.
Koszulki po 20 zł, bluzy po 50 zł, polo od 30 zł czyli jak widzicie ceny lepsze niż na wyprzedażach w sieciówkach. Jakość również jest ok. Ostatnio upolowałem taką koszulkę:
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tshirt dla mnie przeciętny, ale włosy fajnie zrobione.
Powrót do góry
biffus

PostWysłany: Wto Lis 04, 2014 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

t-shirt nie jest zły, nosiłbym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
reset

PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cie widzą, tak cię piszą. Niby to prawda, ale nie u wszystkich się to sprawdza. Mam w pracy taką osobę, która zawsze wygląda dobrze, ale jej zachowanie i charakterek dają wiele do życzenia. Przeczytajcie http://www.praca.bielsko.pl/porady-dla-pracodawcow/609/gdy-w-zespole-pojawia-sie-plotkarz-.
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość ciężko pozbyć się takiej osoby. Zwłaszcza jak szybko zostaje obdarowana sporym zaufaniem u szefa.
Powrót do góry
eshall

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 6:36 am    Temat postu: Re: Чи под Odpowiedz z cytatem

To zależy czy jest mega oficjalne czy na luzie Smile jak na luzie to i pizza dobra
Kajtek89

PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego najlepiej stosować sprawdzony strój, który pasuje do spotkania biznesowego, spotkania na kawę z koleżanką i piwo z kumplem. Biała koszula, marynarka, jeansy i obuwie skórzane i jesteś gotowy do rozmów o wszystkim i o niczym Smile
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, wygląd jest ważny w biznesie.
Ja aktualnie myślę o zmianie pracy. Pracuję nad swoim CV, a jednocześnie przeglądam sukienki na tej stronce: http://www.jupka.pl/pl/c/Sukienki/69. Wychodzę z założenia, że na rozmowie kwalifikacyjnej wygląd ma kluczowe znaczenie, więc nie zamierzam sobie żałować Wink
Powrót do góry
grzechu

PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

falcon napisał:
Zgadzam się, wygląd jest ważny w biznesie.
Ja aktualnie myślę o zmianie pracy. Pracuję nad swoim CV, a jednocześnie przeglądam sukienki na tej stronce: http://www.jupka.pl/pl/c/Sukienki/69. Wychodzę z założenia, że na rozmowie kwalifikacyjnej wygląd ma kluczowe znaczenie, więc nie zamierzam sobie żałować Wink

A w jakiej branży działasz?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: