FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zadbać o wygląd?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 9:49 am    Temat postu: Zadbać o wygląd? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że dbałość o wygląd jest teraz już właściwie takim dość oczywistym elementem pracy z ludźmi?
Co myślicie o walce z różnymi mankamentami urody w tym celu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w pracy z ludźmi wygląd jest bardzo ważny.
I trzeba to wziąć pod uwagę.
Jeśli zabiegi, to nie jakieś takie, które robią z człowieka pokemona.
Czytałam ostatnio jak działa laserowe zamykanie naczynek https://www.esteti-med.pl/zabiegi/laserowe-zamykanie-usuwanie-naczynek-i-rumienia/
I takie coś rozumiem - robisz taki zabieg, żeby nie nakładać codziennie tapety i wyglądać zdrowo - to jak najbardziej Smile
Powrót do góry
Mish

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląd jest bardzo ważny, niby mówi się żeby na to uwagi nie zwracać no jednak tak nie jest...
Powrót do góry
kasiekfit

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo ruchu, wysypiać się, dobrze odżywiać Smile
lampion

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, można zwalczyć te mankamenty, ale nie trzeba. Jeśli ma to znacząco poprawić twoją pewność siebie, to wtedy warto, jednak powinieneś ją mieć wystarczająco dużą i bez wspaniałej urody, wtedy żadne specjalne zabiegi nie są potrzebne. NO chyba że ktoś posiada jakieś typowo odstraszające mankamenty typu widoczna próchnica, brak przednich zębów i inne bardzo nieestetyczne sprawy, to wtedy lepiej zadbać o siebie.
0lga

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam jak mój poprzednik, jeśli masz barrdzo widoczne i odpychające mankamenty, jak np. czarne zęby, to warto jednak zainwestować w poprawę swojego wyglądu. Pracując z ludźmi jednak ważna jest estetyka i czystość.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię wyglądać pięknie sama dla siebie SmileSmile dlatego regularnie chodzę do kosmetyczki, manicurzystki i fryzjera. A ostatnio zrobiłam sobie wypad do Wrocławia do salonu urody COCO-TIME na masaż relaksacyjnym. Super odskocznia od codzienności i fantastyczny sposób na zregenerowanie ciała Smile Znów jestem gotowa do działania Smile
Powrót do góry
martama

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jak się czujemy we własnym ciele. Ja na przykład miałam kompleksy związane z chomiczkowatymi policzkami, i zaaplikowałam sobie nici liftingujące https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/nici-liftingujace-pdo . Teraz czuję się znacznie pewniej i lepiej, zwłaszcza gdy patrzę w lustro Smile
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama o wybraniu się na jakiś dobry masaż marzę już od dawna. Bardzo chętnie postawiłabym np. na masaż tajski, dostępny w salonach Thaisun http://www.thaisun.pl/pl . Z tego co wiem bowiem, jest on tam wykonywany przez wyspecjalizowanych masażystów, a przy tym w ofercie tego miejsca znajdziemy całe mnóstwo interesujących propozycji do wyboru.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wygląd jest bardzo ważny. Zwróćmy uwagę, ze jak Cię widzą tak Cie piszą. Ja zawsze staram się dobrze wyglądać. Ostatnio na przykład zamówiłąm nowa porcję ciuchów z https://e-hexe.com.pl/nowosci-200/sukienki/ tego sklepu. Mają tu fajne kroje i bardzo dobre jakościowo ubrania.
Powrót do góry
kemka08

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy o jakie mankamenty Ci chodzi Very Happy
Powrót do góry
Celestine

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 12:22 pm    Temat postu: dbanie o wygląd Odpowiedz z cytatem

Każdy powinien dbać o wygląd!! Bez względu na to, gdzi epracuje. Przede wszystkim dla siebie trzeba się starać!
Antoni21

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakty są takie, że żyjemy w świecie, w którym wygląd odgrywa ogromną rolę. Właśnie dlatego warto podejść do tematu poważnie i jak najbardziej zadbać o Wasze uzębienie. Najlepiej wybierajcie do tego takie miejsca jak Bianco w http://bianco.eu.com/klinika-bianco/co-robimy/ortodoncja/ bo tam macie pewność, że będziecie zadowoleni z efektów.
Powrót do góry
WojcikW

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjemy w świecie, gdzie ludzie oceniają po wyglądzie zanim ocenią po zachowaniu i charakterze. Piszesz mankamenty, co masz przez to na myśli?
LWARSZ

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dbać o swój wygląd Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: