FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samodzielne remonty zbyt ambitne dla was?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 11:19 am    Temat postu: Samodzielne remonty zbyt ambitne dla was? Odpowiedz z cytatem

Jak to jest u was z remontami?
Zabieracie się za coś samodzielnie czy raczej zostawiacie to wszystko fachowcom?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama nie wzięłabym się za coś takiego, ale wydaje mi się, że dla faceta, który ma jako takie pojęcie, dużo rzeczy jest na tyle prostych, że może zrobić sporo samodzielnie.
Tym bardziej, że np. w internecie, jak tu http://knauf.pl/filmy chociażby da się znaleźć całą masę praktycznych porad.
Na filmikach wszystko zresztą jest bardzo dokładnie wyjaśnione, więc to tylko kwestia zrozumienia o czym mowa Smile
Powrót do góry
nisog

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się robić jak najwięcej sam. W internecie teraz tyle poradników, że bez problemu laik poradzi sobie z wieloma naprawami czy remontem. I przy okazji zapozna się z tematem, poszerzy wiedzę, która może się kiedyś przydać przy rozmowie klientami Smile
Powrót do góry
gulgot_123

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste rzeczy zrobię sam, ale nie jestem jakąś złotą rączką Smile.
Powrót do góry
krystynka33

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prostsze rzeczy zawsze próbuje się robić samemu albo z pomocą rodziny. Jednak do tych bardziej skomplikowanych trzeba zatrudnić fachowca. Nie ma innego wyjścia.
Powrót do góry
kazik

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały remont jak najbardziej, przy większym nawet najtwardszym zabraknie sił i motywacji. No chyba, że ktoś nie pracuje, ma dużo czasu i chęci to wtedy ok. Większe prace zlecam zawsze tutaj: https://completehome.pl/kontakt. Nigdy się jeszcze nie zawiodłem, a z tym różnie bo w Warszawie brakuje dobrych fachowców.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bogtom

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
gizelka321

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przed chwilą w innym wątku napisałam, że na Majówkę czeka mnie wykańczanie mieszkania. Fachowcom zostawiliśmy tylko przeróbki instalacji, położenie płytek i paneli. Teraz czas na nas Smile Mamy co robić i się wcale nie boimy Smile To niesamowicie satysfakcjonujące, kiedy robi się coś samemu i ładnie to wygląda!
Beneq

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ze mozna samemu remontowac - bo czemu by nie? Ja wlasnie jestem na etapie ukrywania kabli ethernetowych w scianach. Musza byc solidne, aby potem nie bylo kucia - znalazlem takie: https://zpradem.pl/kable-i-przewody,k5075.html - teraz pozostaja korytka i akurat - majowka z glowy:)
Powrót do góry
Delan

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze biorę do tego firmę, a sam wyjeżdżam
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy ma odpowiednie umiejętności, dlatego czasami lepiej kogoś poprosić o pomoc. Przykładowo;) planuje zrobić sobie kilka szafek na ścianę samodzielnie, czym łączycie deski, żeby się trzymały, ewentualnie żeby w przyszłości można było coś jeszcze zrobić z tymi deskami? Póki co znalazłam wpis o śrubach i nitach http://kochamczytac.pl/techniki-laczenia-w-domu-ogrodzie-budownictwie/ też w taki sposób to robicie? Poproszę o porady Smile
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to prawda, że nie każdy potrafi sam zrobić remont. Czasem nawet proste prace okazują się ponad nasze możliwości. Ja niedawno chciałam przemalować samodzielnie pokój ale ostatecznie zdecydowałam się na usługi fachowców z Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowanie-sciany/ . Malowanie zrobili szybko i profesjonalnie, nie pozostawiając po sobie bałaganu. Koszt był niewielki a pokój pomalowany w jeden dzień.
Powrót do góry
koreczek

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, co mogę i potrafię robię sam. To, czego nie potrafię - próbuję się nauczyć, pytając fachowców, albo oglądając filmiki w internecie. Niedługo też mnie czeka trochę "zabawy w elektryka" w firmie, dlatego zamówiłem przez internet listwy zaciskowe elektryczne. czekam na dostawę i ruszam z robotą. W sumie to nawet takie rzeczy sprawiają mi ogromną przyjemność. Mimo, że mam zupełnie inne wykształcenie.
Powrót do góry
vivianna

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle zlecam to innym, bo sama nie mam ręki do takich zajęć. Ja mogę coś zaprojektować, wiedzieć, jak chcę, żeby wyglądało, ale już z samymi działaniami mam problem, bo jakoś narzędzia nie chcą ze mną współpracować.
Powrót do góry
bierendaa

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chyba tak. Bałabym się zresztą że uszkodzę moje przepiękne płytki, meble czy też umywalkę i wannę. Te znalazłam głównie w firmie https://krzemien.com.pl i meeega mi się podobają. Już nie mogę się doczekać efektu finalnego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: