FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Drukarnia internetowa TPSdruk
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
knab

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 11:14 am    Temat postu: Drukarnia internetowa TPSdruk Odpowiedz z cytatem

Witam!
Chce wydrukować kilkaset ulotek odnośnie organizowanej przeze mnie konferencji wraz z broszurami informacyjnymi i zaproszeniami, wszystko chciałbym w kolorze. W związku z tym poszukuje dobrej drukarni najlepiej internetowej, bo w pobliżu mnie nie ma żadnej. Znalazłem taką drukarnię TPSdruk http://www.tpsdruk.pl/ Co mnie najbardziej interesuje to, że oferują bardzo korzystną cenę i to co mnie najbardziej zaskoczyło darmowa wysyłka. Zastanawiam się tylko jak wygląda dostawa czy ktoś ma doświadczenia z tą firmą, jak szybko dostarczają przesyłki? Dziękuje za wszystkie opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MateuszXT

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie możesz spytać u źródła?

jedlińska

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, najlepiej takiej informacji szukaj na stronie drukarni, albo zadzwoń i spytaj
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z drukarni Strefa Xero - kserowanie warszawa. Dobra cena i jakość wydruków.
Powrót do góry
janek33

PostWysłany: Sro Gru 11, 2013 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię druk ulotek polecam zajrzeć do tej drukarni: http://www.openprint.pl/ulotki Jak widzisz ofertę mają całkiem niezłą. Ulotki w bardzo korzystnych cenach tak więc myślę, że warto z tego skorzystać. Sam drukowałem tam ostatnio wizytówki do swojej firmy i jestem bardzo zadowolony. Wszystko dobrej jakości Wink
Powrót do góry
JohnnyB

PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlaśnie, właśnie... spytać u źródła jest najlepiej jak się ma jakieś wątpliwości Smile Zadzwonić, pogadać i po kłopocie Smile ja co roku dla swoich stalych klinetów robię prezenciki w formie foto kalendarza Smile wiecie, taki bajer dla klientów żeby o nas pamiętali Very Happy właśnie posłałem do druku materiał na 2014 rok, żeby zdążyć ze wszystkim. Powiem Wam, że klienci zadowoleni że dostają praktyczą rzecz w prezencie Smile wydruk kalendarzy zawsze zlecam tanidrukonline.pl bo mają tanio (jak nazwa wskazuje Wink ) i profesjonalnie robią te kalendarze, a przecież lipnych rzeczy nie dałbym klinetom Smile
Powrót do góry
heloneida

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ulotki drukarnia internetowa radzi sobie z tak dużą liczbą bez problemu. Trzeba postawić oczywiście na wysokiej klasy usługi, a nie pierwszą lepszą firmę, na którą natkniemy się w sieci. Wtedy wszystko powinno odbyć się bez problemów.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam jakiejś drukarni 3D. Ktoś może mi coś szybko polecić ? znalazłem na szybko http://3d-up.pl/ ktoś coś słyszał na jej temat ? Prosze o pomoc Smile
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować w swoją biurową drukarkę dobrej generacji, oszczędną, którą można wykorzystać do takich celów. czytałam dużo dobrych opinii na temat drukarek Epson na: http://www.epson.pl/inktanksystem . Jest to to świetna propozycja, ponieważ drukarka ta zbudowana z systemem ITS ,gdzie tusz jest uzupełniany poprzez dolewanie go do pojemniczków zamiast wymienianie kartridży czy tonerów. To tanie i oszczędne rozwiązanie.
Powrót do góry
olgierd.kok

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda szanująca się drukarnia, zaopatruje się w tonery do drukarek - rdstudio. Tanio i szybko.

Ostatnio zmieniony przez olgierd.kok dnia Pon Cze 08, 2015 7:56 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszałam pozytywne opinie o tych drukarkach Epson z systemem ITS. Zastanawiam się tylko jak wygląda to napełnianie. I jaki jest realny koszt takiego pojemnika z tuszem uzupełniającym. Sylwia4012 - masz jakieś informacje w tym temacie?
Powrót do góry
sadowski-dan

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda906 napisał:
Też słyszałam pozytywne opinie o tych drukarkach Epson z systemem ITS. Zastanawiam się tylko jak wygląda to napełnianie. I jaki jest realny koszt takiego pojemnika z tuszem uzupełniającym. Sylwia4012 - masz jakieś informacje w tym temacie?

Słyszałem, że te drukarki EPSON są świetne. Znajomy ma ten model ale i tak tusze i tonery do drukarek kupuje w rdstudio. Ma bardzo niską cenę za tusze.

Ostatnio zmieniony przez sadowski-dan dnia Pią Cze 05, 2015 10:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kamizarr

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre mają ceny?
daniel_kato

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też w moim mieście korzystam ze skupu. Tonery skupują zawsze w granicach 30-60 złotych, tusze trochę taniej. Ale ja zaopatruje się w tonery do drukarek - rdstudio, a za takie płacą najwięcej.

Ostatnio zmieniony przez daniel_kato dnia Sro Cze 17, 2015 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda - koszt pojemnika chyba 70 ml to ok. 27 zł. Jak sobie przeliczysz to za stronę wydruku wychodzą grosze - czarnobiała - 1 gr, kolor - 2 gr. Tani jest też wydruk zdjęć na tych drukarkach Epson.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: