FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy warto studiować logistykę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ledrucka

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 4:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto, jeżeli jest to logistyka inżynierska. Kierunki techniczne mają branie, nie oszukujmy się. Popatrzcie ile jedna firma ma oferta dla ludzi z branży elektroenergetycznej http://zpue.pl/o-firmie/praca/zpue-sa.html Socjolog i kulturoznawca nie mają takiego wyboru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominikaa

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No według mnie warto. Teraz jest duze zapotrzebowanie na usługi spedycyjne. Powstaje tez coraz więcej firm, które specjalizują się w tego typu usługach. Mozna tez postawic na oprogramowanie spedycyjne http://www.etransit.eu/ To będzie duże udogodnienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magda906

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia prawnicze to dobry wybór, jak już ktoś wcześniej wspomniał. Żeby jednak przez nie przejść trzeba się trochę namęczyć ale później z pewnością to zaowocuje. Po zdaniu aplikacji mamy szereg możliwości. Możemy chociażby otworzyć własną kancelarię prawną a dzięki oprogramowaniom takim jak http://mecenasit.pl/kancelarie/ , jej prowadzenie staje się dużo łatwiejsze Smile Może warto pomyśleć w tym kierunku.
Powrót do góry
sandflower

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że należy to rozpatrywac w kontekście własnych zdolności i upodobań. Ktoś kto dobrze się czuje studiując psychologię nie będzie fanem logistyki - i wzajemnie.
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logistyka to dobry kierunek, na rynku jest zapotrzebowanie na specjalistów z tej branży. A teraz dodatkowo nie trzeba za bardzo się przejmować robieniem notatek, bo gotowe zestawy można znaleźć na portalach typu notatek, sprawdźcie sobie chcoiażby hasło połączenie gwintowe
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pią Sty 29, 2016 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na logistyków jest dzisiaj zapotrzebowanie. Nie mniej jednak nie zawsze tego typu studia gwarantują późniejsze znalezienie pracy. Sama najchętniej zaczęłabym dziś studiować studiować historię, tym bardziej że w sieci można dziś znaleźć znacznie więcej materiałów do nauki, niż kiedyś jak chociażby na taki temat jak mała ententa .
Powrót do góry
erykk

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto studiować logistykę, zwłaszcza na politechnice. Jak się przyłożymy do tych studiów to nie będzie problemów ze znalezieniem pracy.
antoni

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że tak. Taki kierunek ma przyszłość, zwłaszcza, że na logistyce opiera się wiele branży. Każdy magazyn chce mieć u siebie coś takiego http://www.raben-ecommerce.pl/uslugi/logistyka-magazynowa/ co pozwoli na szybszy i sprawniejszy załadunek samochodów ciężarowych.
Ale takie rzeczy też ktoś musi lubić robić. To nie dla każdego.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że ten kierunej tez jest przyszłościowy http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/gospodarka-przestrzenna . Tylko wiadomo trzeba to lubić i być naprawdę dobrym. Teraz jest bardzo dużo fajnych kierunków, nie to co kiedyś .
Powrót do góry
Bartek77

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logistyka to bardzo dobry kierunek. Mój szwagier jest po logistyce i posiada własną firmę spedycyjno-transportową. Początkowo wiadomo, ,że nie było łatwo, ale teraz bardzo sobie chwali. Z tego co się orientuję na rynku jest dostępnych mnóstwo dedykowanych programów dla tej branży. On ogólnie korzysta z www.firetms.com. Może warto zastanowić się nad założeniem takiej firmy i wypróbowaniem jakiegoś dedykowanego programu. [/url]
Powrót do góry
sandflower

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logistyka jest przyszłościowa, można ją zrobić nawet jako studia podyplomowe warto studiować.
Powrót do góry
justynaM78

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto. Tak jak podkreślił @sandflower, logistyka jest przyszłościowa, dlatego tym bardziej warto wybrać się na takie studia.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z własnego przykładu powiem ci, że warto ale pod warunkiem, że nie zamkniesz się tylko i wyłącznie na ten kierunek. Ja po studiach logistycznych cały czas szkoliłam języki obce i niedawno znalazłam świetną pracę na portalu http://www.linguajob.pl/ w firmie IBM Smile
Generalnie jest to portal z ofertami pracy dla specjalistów językowych a oferty tam zamieszczane to pewna ścieżka kariery na przyszłość (IBM,Shell, DSV)
Powrót do góry
Szymon7

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto najpierw sprawdzić ile jest ofert pracy w logistyce http://pl.jobsora.com/torun, a potem decydować czy warto wybierać ten kierunek studiów.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem też warto studiować logistykę. Jest to teraz dość pożądany kierunek. Ale jednak nie jestem pewien czy by nie lepiej pójść na coś innego, a z logistyki nie zrobić tylko podyplomówki. Osoba po takim kierunku musiałaby umiejętnie rozporządzać i zarządzać magazynem ale nie tylko. Trzeba też umieć dobrać odpowiedni sprzęt ma przykład z http://intralog.pl . Właściwie dopasowany system wewnątrz magazynowy ma istotne znaczenie w procesie planowania strategii funkcjonowania każdej firmy. I właśnie tym zajmuję się dział logistyki w firmach. Działa niby z tyłu, ale tak naprawdę bez nich dużo rzeczy by się zawaliło. Dlatego pracodawcy do tych działów szczególnie na kierunki kierownicze zatrudniają osoby nie tylko po tym kierunku studiów, ale także osoby, które cechują się dokładnością i zorganizowaniem.Na pewno po takich studiach praca będzie i to nie tylko w magazynach czy transporcie, ale też na innych stanowiskach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: