FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy warto studiować logistykę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w dzisiejszych czasach warto studiować logistykę, przyszłościowy zawód !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tommik

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie w dzisiejszych czasach coraz mniej opłaca się studiować cokolwiek, jeżeli nie ma się sprecyzowanego pomysłu na swoją przyszłość.
Powrót do góry
paslopaslo

PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zdania, że dość w miarę sensowny kierunek Smile
marian

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej zdecydować się na inżynierię produkcji albo transport. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania to jedna z lepszych niepublicznych uczelni techniczno-artystycznych, znajdziecie tam dużo ciekawych kierunków między innymi budowę maszyn: http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/mechanika-i-budowa-maszyn - taki kierunek jest przyszłościowy.
Powrót do góry
benyhmarcin

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to bardzo fajny kierunek Smile
biznesna5

PostWysłany: Nie Paź 04, 2015 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie trzeba pięć lat studiować, bo nie wiadomo, czy za pięć lat nie będzie absolwentów tego kierunku za dużo. Lepiej wykorzystać obecny popyt na ten zawód i zrobić w rok logistykę na http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/logistyka i zacząć pracować, zdobywać doświadczenie. Nawet jak za kilka lat zniknie popyt na ten zawód to i tak z doświadczeniem w zawodzie mamy większe szanse znalezienia pracy.
Powrót do góry
Lolipop48

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logistyka posiada szerokie pole jeżeli chodzi o możliwości zatrudnienia. Moim zdaniem jeszcze warto studiować ten kierunek.
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaję mi się, że jest to bardzo opłacalny kierunek. Warto też wcześniej zacząć czytać na temat tego od czego zacząć zakładając firmę spedycyjną, ponieważ należy podjąć wiele kroków, aby móc to uczynić.
Powrót do góry
Agnieszka

PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się nie zgodzić, że jest to przyszłościowy kierunek. Potrzeba rynku na fachowców z tej dziedziny jest dość spora, aczkolwiek trzeba umieć się przebić. Mój chłopak studiuje Logistykę na UTH w Warszawie, nie jest to prosty kierunek, ale już ma lepszy start ze względu na stolicę oraz praktyczne nauczanie. Mocno stawiamy na naukę, ja już jestem po studiach, tzn. teraz zdecydowałam się na podyplomówkę również na UTH, na kierunek Prawo inwestycyjno-budowlane dla inżynierów, więc też niełatwy, ale za to przyszłościowy Smile.
Powrót do góry
lumpishclo

PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie to jeden z lepszych kierunków na który warto się udać, jeśli w ogóle myśli się o studiach
monian

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto, to bardzo dobry kierunek. Najlepiej już w trakcie studiów zbierać doświadczenie zawodowe.
heloneida

PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że transport i logistyka to dziś bardzo przyszłościowe kierunki. Zanim zresztą wybierzemy się na takie studia, warto się w tej kwestii trochę podszkolić, czytając chociażby o wadach transportu lotniczego. Mnie takie artykuły pomagają zdobyć przydatną wiedzę.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie wszystko warto jest studiować jeśli nas to interesuje. Należy jednak pamiętać o tym, że jeśli nie inwestujemy w szkolenia, kursy i nie zdobywamy doświadczenia podczas studiów, to możemy mieć później ogromne problemy ze znalezieniem pracy. Co roku dany kierunek studiów kończy kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset osób, a miejsc pracy jest znacznie mniej. Jeśli liczymy na to, że dzięki samej 5 na dyplomie otrzymamy wymarzoną pracę, to możemy się przeliczyć. Sam kończyłem informatykę i gdyby nie to, że robiłem w trakcie studiów kilka szkoleń, które znalazłem na stronie http://www.inwestycjawkadry.info.pl/ , to nie wiem, czy otrzymałbym od razu pracę i czy w ogóle otrzymałbym ją w zawodzie.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam koleżankę która kończyła logistykę i z tego co wiem jest zadowolona. Ja jednak na taki kierunek chyba bym się nie nadawała no ale każdy lubi coś innego. Ważne jest to, żeby studia pokrywały się z naszymi zainteresowaniami. Dla mnie np. fajnym kierunkiem jest wzornictwo - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/wzornictwo Smile
Powrót do góry
kiczaj

PostWysłany: Nie Gru 06, 2015 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tylko to lubisz to czemu nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: