FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy warto studiować logistykę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewabrotha

PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto uczyć się logistyki. Logistyk ssie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grzechu

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co chcesz potem robić w życiu. Jak chcesz zajmować się transportem w logistyce i to wszystko planować to bez studiów może być ciężko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majasowak

PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logistyka to strata czasu.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem logistyka to dobry kierunek. Mam znajomą, która już na drugim roku dostała pracę w zawodzie. Transport towarów kwitnie, potrzebni są specjaliści.
Powrót do góry
dks

PostWysłany: Sob Gru 20, 2014 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanów się nad dziennikarstwem, to przyszłościowy kierunek, w ramach tego masz różne specjalizacje, np. ekonomiczne, kulturalne, sportowe...
mroto

PostWysłany: Wto Sty 06, 2015 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku zdaję maturę i moi nauczyciele twierdzą, że warto pójść na logistykę. Sam zastanawiam się nad tym kierunkiem. Odradzają nam natomiast marketing i zarządzanie.
Arturian

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto studiować coś, co da CWszystkiego i tak możesz dowiedzieć się z książek i Internetu, więc tutaj studia Ci po nic. Jeśli papierek ma Ci otworzyć drzwi do kariery, to studiuj.
A kierunek najlepiej wybrać jednocześnie pod kątem zainteresowań i możliwości pracy w zawodzie. Ewentualnie możesz zarabiać na produkcji koszulek, filmach na YT albo innych dziwnych rzeczach, a na studia iść tylko w celu samorozwoju.

Ostatnio zmieniony przez Arturian dnia Sro Gru 09, 2015 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Semp

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, co jeszcze nie wiedzą co chcą studiować polecam bazę uczelni na http://studiapodyplomowe.net.pl/tematyka-studiow/ Musimy pamiętać o jednym, to ma być nasza decyzja! Osobiście też uważam, że logistyka jest przyszłościowym zawodem, bo obecnie mamy samych marketingowców i zarządzających. Marketing był modny 15 lat temu.
Powrót do góry
arekmozer

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie z pracy wysłali na studia podyplomowe do Katowic. Szkoda tylko, że zajęcia są w weekendy, ale mi oddają 21 dni.

Ostatnio zmieniony przez arekmozer dnia Pon Maj 11, 2015 7:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
sandflower

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrzy logistycy są bardzo cenieni i poszukiwani w przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych, firmach spedycyjnych, transportowych, doradczych oraz placówkach administracyjnych. Dlatego wybrałam jedną z najlepszych szkół i studiuję logistykę w Krakowie. Wiążę z tym kierunkiem ogromne nadzieje. Co będzie, pokaże przyszłość.
Powrót do góry
olakow92

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ba... oczywiście, że warto. A w razie problemów ze zdaniem egzaminów można poszukać dobrych korepetycji.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są lepsze kierunki studiów takie jak np. prawo. Wcale nie jest ono takie trudne jakby się mogło wydawać. Tym bardziej, że na studiach i przy nauce do egzaminu na aplikację po studiach można korzystać z takich systemów jak ten http://www.sprawnik.pl/e-learning/ . Jest to pomoc edukacyjna do nauki ustaw. Są tam wszystkie aktualne pytania na aplikację. A po zdaniu wszystkich egzaminów z pewnością nie będzie problemu ze znalezieniem pracy.
Powrót do góry
karrollus

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem po logistyce i muszę powiedzieć, że źle nie mam. Smile
Prowadzę co prawda własną firmę, ale właśnie z branży transportowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ewelina546

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia4012 napisał:
Są lepsze kierunki studiów takie jak np. prawo. Wcale nie jest ono takie trudne jakby się mogło wydawać. Tym bardziej, że na studiach i przy nauce do egzaminu na aplikację po studiach można korzystać z takich systemów jak ten http://www.sprawnik.pl/e-learning/ . Jest to pomoc edukacyjna do nauki ustaw. Są tam wszystkie aktualne pytania na aplikację. A po zdaniu wszystkich egzaminów z pewnością nie będzie problemu ze znalezieniem pracy.

Strona wydaje się całkiem ciekawa. Lubię naukę w formie pytań i odpowiedzi, zawsze więcej wejdzie mi do głowy.Smile Wszystko w jednym miejscu. A jaki jest koszt użytkowania takiej strony? Wiem, że na pewno przez 24 h system sPrawnik można przetestować całkiem za darmo.
Powrót do góry
kruppssa

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w dzisiejszych czasach warto studiować logistykę, przyszłościowy zawód !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: