FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie nabędę fajnego iPhone

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koziel.wojciech.86

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 6:16 am    Temat postu: Gdzie nabędę fajnego iPhone Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowicze,

parę dni temu miałem domowe urodziny. Moi rodzice myślą się nad prezentem dla mnie, więc pomyślałem, iż mogą cokolwiek kupić mi z tego apple sklep w polsce . Myślicie, ze warto uzyskać tego fasonu sprzęt internetowo, lub może lepiej kupić lokalnie w sklepie stacjonarnym? Macie pewne doświadczenia w owym temacie? Co w ogóle sądzicie o Apple?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NervousDrake

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie iPhone to moim zdaniem najlepsze telefony na rynku. Jeśli chcesz jakiegoś kupić to spokojnie możesz wybrać iPhone 7, raczej Ci wystarczy. Jest bardzo ładny, działa mega sprawnie, dostaje aktualizacje. Czego chcieć więcej? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: