FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
W co inwestować w 2013 roku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katar82

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2014 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to giełda. A dodatkowo to ziemia i nieruchomości.
rokla

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziemia zawsze będzie w cenie. Dodatkowo mieszkania w dobrej lokalizacji, albo w takiej, w ktorej za parę lat powstanie ciekawe osiedle
Kajtek89

PostWysłany: Pią Paź 24, 2014 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkania i magazyny to już klasyka, ale wciąż da się zarobić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
albertxx

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że w takie tablice interaktywne, dzięki którym można wszystko wyświetlić i reagują na dotyk.
Zresztą teraz sale konferencyjne muszą posiadać takie gadżety aby być dobre i konkurencyjne dla innych.
Dobre tablice maja na http://aktin.pl/511-systemy-interaktywne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kiotusin

PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kajtek89 napisał:
Mieszkania i magazyny to już klasyka, ale wciąż da się zarobić Smile

Do tej grupy na pewno dodałbym jeszcze tereny (ziemie) typowo pod przemysł i wspomniane magazyny. Inwestycje tego typu jak chociażby promowana przez Metropolis inwestycja Syngergy Park wiadomo, że wkład musi być całkiem spory, ale takie inwestycje w obecnej sytuacji dość szybko powinny się zwrócić.
Oprócz tego wspomniane mieszkania, ale nie wszystkie tylko jak już kupować to przede wszystkim miasta studenckie. We Wrocławiu sam przymierzam się do zakupu mieszkania. Z tym, że osiedle Słoneczny Ołtaszym jest dość popularne i nie wiem czy uda mi się dostać kredyt przed wykupieniem wszystkich mieszkań, ale będziemy próbować. (Tutaj szczegóły na stronie dewelopera - http://www.pcg.pl/pl) Tak czy inaczej dla ludzi z pieniędzmi na ich pomnożenie opcji nie brakuje.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest inwestycja w produkcje. Sam to rozważam, a można nawet powiedzieć, że już się zdecydowałem, ale rozmyślam nad tym w jaką branże uderzyć. Myślę o pompach do samochodów, urządzeń agd i rtv. Niezbędne są do tego frezarki i nie wiem gdzie je kupić. Rozważam http://www.edgecam.pl/frezowanie . Co myślicie?
Powrót do góry
PanEdek

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w produkcje to rzecz ryzykowna, szczególnie w dzisiejszych czasach. Ale jak mówi przysłowie: Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. Jak masz dobry pomysł to śmiało! Frezowanie i generalnie obróbka (szczególnie stali) z tego co się orientuję przynosi dobre zyski, jednak czy przełamiesz konkurencje? Albo czy ona nie zdławi Ciebie? Na to pytanie odpowiedz sobie już sam. Ja osobiście wybrałem bezpieczniejszą formę inwestycji. Biznes bez inwestowania pieniędzy - jednym słowem StartUp. Dla jednych czarna magia, ale dla tych co umieją podejść do tematu rozwój murowany no i nie tracisz czasu na zakładanie firmy w urzędach. Polecam!
paatryk190

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecam inwestycje w opcje binarne - to jeden z prostszych produktów finansowych, zyski są całkiem dobre, a ryzyko przy odpowiedniej strategii niewielkie. W opcje można inwestować m.in. na platformie https://exbino.com/pl/ - jest nowoczesna, prosta w obsłudze, a obsługa klienta jest bez zarzutu, no i można liczyć na różne bonusy.
Powrót do góry
michall98d

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No taka inwestycja jest bardzo dobra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jaro223

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno to jest trudne zadanie dla analityka
wiralka

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo iż jest 2017 to nadal opłaca się inwestować na giełdzie. O takie informacje https://www.tms.pl/forex-eurusd będą wam potrzebne, myślę że one są wręcz niezbędne. warto również przejść przez szkolenia walutowe Smile
Powrót do góry
alfred42

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze najlepsza inwestycja to złoto
Powrót do góry
MaciejU

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze lepszą inwestycją jest wg mnie ziemia np. inwestycja w działki budowlane nad morzem. Sam planuję zainwestować w taką działkę położoną w atrakcyjnym miejscu - np. kompleks Villa Belvedere w Gdyni http://parkvb.pl/ . Wiele już słyszałem, że takie działki stale będą zyskiwać na wartości i z pewnością jest to długotrwała inwestycja.
Powrót do góry
promos

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak najbardziej aktualne także teraz. Mój kolega, który zawodowo zajmuje się doradztwem finansowym polecił mi inwestować w nieruchomości - działki za miastem, tereny rekreacyjne. Namawia mnie też do zakupu domu nad morzem. W Ustroniu Morskim powstało bardzo ciekawe osiedle budowane przez firmę http://www.burco.pl/. Jest w pełni przystosowany do relaksu i odpoczynku - wyposażone m.in korty tenisowe, plac zabaw, basen oraz tereny zielone. Może się to okazać bardzo przyszłościowa inwestycja, mam tu na myśli np. spędzenie swojej emerytury, a do tego czasu wpadałbym na wakacje i weekendy.
Powrót do góry
Graczyk

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrą inwestycją w bieżącym roku jest lokal gastronomiczny. Dobry lokal w większym mieście przyciągnie ludzi, a ludzie zostawiają co raz więcej pieniędzy. Konsumpcja rośnie. chemia samochodowa

Ostatnio zmieniony przez Graczyk dnia Wto Cze 13, 2017 2:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: