FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
obiekty ze spa
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kajtek89

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 11:41 am    Temat postu: obiekty ze spa Odpowiedz z cytatem

Będę organizował konferencję dla młodzieży związaną z trądzikiem. Zastanawiam się jaki obiekt wybrać, zależałoby mi, żeby było tam jakieś spa, albo chociaż salony kosmetyczne które mogą zaoferować jakieś zabiegi dla osób z trądzikiem, więcej informacji tutaj https://www.iwostin.pl/jak-rozpoznac-tradzik-rozowaty. Możecie coś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonzo

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy będzie aqua park
kaja888

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może połączyć taką konferencję z innymi aktywnościami i zrobić z tego wydarzenie na szerszą skalę, wyjazdowe, w górach.'
Znasz Żywiecki Medical Spa w Przyłękowie?
To świetny hotel, kameralny, ma 30 eleganckich pokoi, idealny, żeby zorganizować takie spotkanie.

W górach, gdzie panuje specyficzny mikroklimat, a dookoła są lasy, może być naprawdę interesująco dla młodzieży.
Na terenie ośrodka jest szkółka narciarska, a niedaleko stok, na którym można pojeździć na nartach.
Poza tym, możecie odwiedzić rodzinny park rozrywki nieopodal czy Młodzieżową Stację Kosmiczną w Sopotni Wielkiej.
Myślę, że tak kompleksowo zorganizowany wyjazd może być naprawdę ciekawy.
Powrót do góry
Nauzea

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Miłomłynie pod Ostródą jest ciekawy obiekt. Poszukaj w sieci. Fajne otoczenie, a na miejscu basen i spa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jankos

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do niedawna nie interesowałam się takimi rzeczami ale nadszedł czas, aby zadbać o siebie i o własne zdrowie. Dowiedziałam się o świetnym miejscu Polanica Zdrój spa o którym przeczytałam na stronie medicalsensus.pl/ i pobyt w takim miejscu naprawdę bardzo dobrze mi zrobił. Zadbałam nie tylko o ciało, ale przede wszystkim o duszę i dzięki temu poczułam się jak nowo narodzona.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem wystarczy po prostu zwykła rehabilitacja zamiast kombinować ze SPA. Poszukajcie w sieci, wszystko można znaleźć w dużych miastach. Jeśli macie jakikolwiek problem ze stawami czy kośćmi to rehabilitacja będzie dobrym pomysłem.
Powrót do góry
emma458

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wisle jest sporo
Powrót do góry
Mirkaaa

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz miejsca z mini SPA to polecam Ci ten http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/o-hotelu hotel. Znajdziesz w nim saune, jacuzzi, grotę solną oraz siłownię. Nie można też zapomniec o restauracji z pysznym jedzeniem Smile Uważam, że warto tam zaglądać Smile
Powrót do góry
JanuszTypowy

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdz na grupon i masz, bez problemu.

Maksy

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o SPA to moim zdaniem warto wybierac sprawdzone miejsca. Ja się wybieram do SPA nad morzem, konkretnie do Jastrzębiej Góry. Znalazłam taki fajny kilkudniowy pobyt - wczasy "zdrowy kręgosłup" http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-spa-zdrowy-kregoslup/ . Pakiet obejmuje diagnostykę, aktywność fizyczną indywidualne zabiegi SPA oraz warsztaty z instruktażem do domu. Myślę, że dla osób, które chcą się dowiedzieć jak zadbać o swój kręgosłup a przy okazji odpocząć to świetny pomysł na wyjazd.
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą. Ale w przypadku osób niepełnosprawnych warto wybrać też takie obiekty które mają specjalną aparaturę np. podnośnik dla niepełnosprawnych lub windy sufitowe.
Federka

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W spa to najlepsze są masaże klasyczne Smile Tutaj przeczytałam http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny/ , jak wygląda masaż klasyczny i się na taki wybrałam. Rzeczywiście poprawia ruchomość stawów, krążenie krwi czy likwiduje przykurcze mięśni. Oczywiście czasami są pewne przeciwwskazania dotyczące masażu, ale o tym możecie przeczytać na stronie, którą wam podawałam wyżej. Z tego co wiem medicaspa mieści się w Warszawie na Ursynowie, jak ktoś z Wawki to jeździe Smile
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zdecydowaliście się na masaż w Hotelu Andresia Poznań? Moim zdaniem naprawdę warto się tam wybrać. Mają tam bardzo profesjonalne usługi. Poza tym plusem jest to, że można tam wypocząć.
Powrót do góry
tored

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Hanza Pałac jest fajnie Smile
Szatak

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie SPA ale znalazłem ciekawy salon znajdujący się w trójmieście więc można by było to połączyć z wycieczką nad morze - http://www.c7med.pl/ - oferują oni różnego rodzaju masaże i rehabilitacje Smile Może ktoś korzystał z ich usług i mógłby się wypowiedzieć? Bo sam zastanawiam się czy tam się nie wybrać Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: