FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Restauracja Kraków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 12:36 pm    Temat postu: Restauracja Kraków Odpowiedz z cytatem

Czy możecie polecić mi jakieś dobre restauracje kraków rynek? Znajomi zza granicy przyjeżdżają do Polski na kilka dni i koniecznie chcę ich zabrać do Krakowa. Chciałabym też aby spróbowali lokalnej polskiej kuchni. Co mi doradzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrukwa

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej osób zakłada lokale i serio dba o jakość dlatego są coraz lepsze. Moja znajoma jak otwierała to zarówno świetne produkty jak i urządzenia od najlepszych firm jak na przykład Winterhalter. No i klientów masa dzięki temu jest
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto był ostatnio w warszawskiej restauracji Bubbles? Chce zorganizować spotkanie biznesowe. Ponoć panuje tam wyborowa i kameralna atmosfera. Posiłki są arcypięknie podawane na talerzu. Jest błogi spokój, każdy czuje się tam wyjątkowo. Co Wy sądzicie?
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś był w warszawie w Restauracji Akademia ? Ja byłam w stolicy w zeszły weekend, i powiem wam że przypadkiem trafiłam na ten lokal, myślalam że restauracja jak każda inna, ale jak weszłam byłam w szoku. To miejsce mnie urzekło, jedzenie tak smaczne że nie sądziłam że można tak dobrze zjeść. Następnym razem z narzeczonym pójdziemy tam na romantyczną kolację.
Powrót do góry
melina

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pysznie tam jest polecam !
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: