FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wakacje
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiasloma123

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 10:23 am    Temat postu: wakacje Odpowiedz z cytatem

Lubię planować wakacje z dużym wyprzedzeniem. Wtedy jest duży wybór miejsc i ceny są atrakcyjne. W tym roku planujemy wybrać się nad polskie morze. Znalazłam spa nad morzem w promocyjnej cenie http://www.baginscyspa.com.pl/pl/ Po przeczytaniu oferty i obejrzeniu zdjęć już nie mogę się doczekać, aż tam pojadę wspólnie z mężem Smile a może ktoś z Was już był w tym miejscu i jest chętny wyrazić swoją opinię?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buski

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wakacje to najlepiej aktywnie, warto i odpocząć i spróbować czegoś nowego. Na przykład kitesurfing nauka nad polskim morzem to świetny pomysł.
Powrót do góry
grzesiek334

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 12:53 pm    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Byłem Very Happy
Całkiem miło spędziłem tam czas. Szału nie było ale przyzwoicie jak dla mnie.

------------------------
My better half
Powrót do góry
xerby

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się pochwalę, że w tym roku jadę do Turcji, mam nadzieję, że wyjazd się uda!
Powrót do góry
zaxer

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morze to moje ulubione miejsce, jest coś magicznego w tej otwartej, morskiej przestrzeni, lubię do tego wracać!
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubisz planować wakacje z wyprzedzeniem to pomyśl też już o feriach zimowych za rok Smile Mogę Ci polecić taką opcję jak narty szwajcaria: http://www.taksidi.pl/wyjazdy/narty-szwajcaria. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek to na pewno Ci się spodoba. A Szwajcaria jest krajem, który warto odwiedzić chociaż raz w życiu. Jest przepiękna.
Powrót do góry
Kolosik

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w końcu pojadę na mazury
mariola685

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet może majówka Jastrzębia Góra , w planach możecie mieć wiele, każdy wybierze coś dla Siebie jak tylko będzie chcieć. Warto czasem szukać ciekawych rozwiązań godnych uwagi i tanich. W maju też jest fajne odpocząć , jest taniej i do tego dobrze pływa to na zdrowie.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zeszłym roku byłam na wakacjach w Stanach i bardzo mi się podobało. W tym roku znowu tam wracam ale na zachodnie wybrzeże tym razem. Zastanawiam się nad wynajęciem kampera bo odległości są spore, a noclegi bardzo drogie. Czytałam trochę o tym: http://notatnikpodroznika.pl/camper-w-usa, a Wy co sądzicie?
Powrót do góry
Miodek42

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często planuję takie wyjazdy z wyprzedzeniem. Teraz zastanawiam się gdzie w miarę tanio kupię bilety na autokar do Międzyzdrojów dla 25 osobowej grupy, bo wybieramy się w czerwcu na branżowy obóz.
Powrót do góry
Lyjeb

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W te wakacje tak samo - praca, praca i tylko praca. Pora coś zarobić.
Powrót do góry
Reginka_T

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miodek42 napisał:
Ja często planuję takie wyjazdy z wyprzedzeniem. Teraz zastanawiam się gdzie w miarę tanio kupię bilety na autokar do Międzyzdrojów dla 25 osobowej grupy, bo wybieramy się w czerwcu na branżowy obóz.

A czy nie lepiej będzie Wam po prostu wynająć busa? Zerknij na wynajem minibusów tutaj, zadzwoń a na pewno zaproponują Wam jakieś korzystne warunki Wink
Antoni21

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje są od tego, by wypoczywać. Dzieki temu jesteście w stanie zregenerować siły i wrócić do pracy z podwojonym zapałem. Pomyślcie na przykład o http://www.globtourist.com/czartery-tajlandia.html bo to świetny pomysł na spędzenie czasu wolnego.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wysyłam córkę pierwszy raz na kurs językowy za granicą. Wybrałam ofertę https://www.atas.pl/pl/kursy-jezykowe-comfort Na rynku edukacyjnych dostępne są kursy zagraniczne języków obcych, które mają na celu intensywną naukę za granicą. Kursy te cieszą się dużym powodzeniem z uwagi na dostrzegalną efektywność w nauce. Już po tygodniu, dwóch widać jest poprawę w znajomości języka. Są one dedykowane dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Oferują również podszkolenie języka specjalistycznego medycznego, technicznego. Pobyty na kursach organizowane są w bursach lub wśród rodzin goszczących, co także wpływa pozytywnie na otoczenie się bodźcami językowymi i okazje do zdobywania wiedzy nie tylko językowej ale i o języku, jego kulturze, czy historii. Niewiele mówi się o tejże sferze poznania a jest ona bardzo ważna dla lepszego zrozumienia wielu idiomów, poznania języka potocznego, przysłów i wielu wyrażeń, które mają swe uzasadnienie w kulturze, tradycji i historii.
Powrót do góry
pozycja

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 2:47 pm    Temat postu: Re: wakacje Odpowiedz z cytatem

Wakacyjne kursy językowe są organizowane przez specjalistów edukacyjnych z branży języka niemieckiego, który chyba jest najpopularniejszy w Polsce połodniowej niemiecki bielsko
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: