FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Skuteczne odchudzanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
somo

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 4:24 pm    Temat postu: Skuteczne odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Jeśli któraś z Was planuje naprawdę skuteczne odchudzanie to zdecydowanie polecam trener personalny online - tacy ludzie działają cuda motywując nas każdego dnia do ćwiczeń i przestrzegania diety. Zdecydowanie polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
galeon

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wyeliminować biały cukier z diety. Już od dawna wiadomo, że to tylko źródło pustych kalorii, kompletnie niepotrzebnych naszemu organizmowi. Aczkolwiek, jeśli ktoś wyjątkowo musi dosładzać poranną kawę czy herbatę, sugeruję by kupił słodziki: http://www.guiltfree.pl/pl/370-slodziki
Jest wiele zdrowych wariantów np. ze stewii. Polecam.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz schudnąć to podstawą sukcesu jest fitness warszawa: http://cityfit.pl/. Dzięki ćwiczeniom unikniesz efektu jojo i bardziej ujędrnisz skórę. A kilogramy też będą spadały znacznie szybciej. Warto spróbować.
Powrót do góry
eldzik

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mi się wydaje, że trener personalny jest najlepszym sposobem na schudnięcie bo zmusza do wysiłku, którego samemu by się nie podjęło

--------------------
ubrania dla dzieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MagdaM

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 4:53 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Trener personalny to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o planowanie treningów oraz wsparcie w utrzymaniu diety. Mój dodatkowo zasugerował mi suplement http://therm-line.com/therm-line-fast , którego zdaniem jest przyspieszenie procesu spalania tkanki tłuszczowej.

Ostatnio zmieniony przez MagdaM dnia Pią Mar 31, 2017 1:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reginka_T

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eldzik napisał:
też mi się wydaje, że trener personalny jest najlepszym sposobem na schudnięcie bo zmusza do wysiłku, którego samemu by się nie podjęło

Słuszna uwaga, dobierze też odpowiednie dla nas ćwiczenia.
Ajlar

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie wierze w te suplementy. Poza tym to jest nie zdrowe. Ja się zdecydowałam na wczasy oczyszczające nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra . To ośrodek, w którym można wykupić pakiet detox http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/detox-oczyszczanie/ na 5 lub 7 dni (ja byłam 5) . W pakiecie jest dieta oczyszczająca, ćwiczenia oraz zabiegi SPA. Wszystko pod kontrolą specjalistów. W ciągu tych pięciu dni zrzuciłam 4 kg. Jestem bardzo zadowolona bo ten wyjazd nie tylko poprawił mój wygląd ale także mnie zrelaksował Smile
Powrót do góry
delon19

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed wszystkim przy odchudzaniu nie wolno ci jeść żadnych słodzików !!!
W tym aspartamu, zjemy więcej, jesli będziemy słodzić aspartamem. Zapraszam do artykułu http://blog.glamour.pl//co-wiesz-aspartamie-873
Powrót do góry
etora5

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA widzę w aspartamie dobry zamiennik cukru i nic więcej, przynajmniej takie jest moje zdanie, bo to o czym piszecie, to dla mnie głupota Smile
Aspartam nie jest szkodliwy przeczytajcie http://natemat.pl/88445,aspartam-6-rzeczy-ktorych-o-nimi-nie-wiesz
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Nie Mar 12, 2017 1:46 pm    Temat postu: dieta Odpowiedz z cytatem

w tej sytuacji polecany jest dobry dietetyk warszawa, po co czytać bzdury w internecie
kolorowa89

PostWysłany: Nie Mar 12, 2017 7:58 pm    Temat postu: Przepis na sukces Odpowiedz z cytatem

Skuteczne odchudzanie to odpowiednia dieta i ruch. Nic go nie zastąpi! Najlepiej wybrać się na zajęcia fitness np. do fitness-pro.pl. Jeśli traficie na p. Marzenę, albo p. Tomka, to gwarantuję, że wydziecie z treningu spoceni, ale mega zadowoleni.
Powrót do góry
borowiec

PostWysłany: Nie Mar 12, 2017 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta, ruch i przede wszystkim konsekwencja. Ja polecam diety sportowców albo samuraja, mega skuteczne i bardzo, bardzo smaczne. Ja Wam powiem że ten catering je ma https://afterfit-catering.pl/warszawa/#page-84 i dowożą pudełka z posiłkami pod wskazany adres, jedzenie wygląda rewelacyjnie i same oczy chcą jeść, odpada przygotowywanie posiłków, a to przekłada się na konsekwencje i jej trzymanie, bo jak człowiek musi sam gotować to nie zawsze ma chęć i czas.
Powrót do góry
paula

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejsza metoda odchudzania jest dieta ulozona przez dietetyka, ja taka stosuje i waga regularnie spada, dodatkowo pokusilam sie o suplement na spalanie tluszczu BurnBooster i widac efekty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiolka654

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałyście już o takim suplemencie Slimmer Time? Mi poleciła go koleżanka która schudła w m-sc 5kg chyba się skusze
Karola

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slyszalam o Slimmer Time ale tez o Burn Booster, po przeanalizowaniu skladu wybralam jednak Burn Booster bo zawiera zielona kawe ktora pobudza.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: