FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Darmowe chwilówki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
necron217

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 10:27 am    Temat postu: Darmowe chwilówki Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem że darmowe chwilówki mają tyle samo przeciwników co i zwolenników, a jakie jest Wasze zdanie? Ja osobiście okazję korzystać z tego typu pożyczek już kilka razy i jakoś nigdy nie spotkały jakieś nie miłe niespodzianki czy problemy. Tylko jak czytam niektóre wypowiedzi osób narzekających na tego typu pożyczki, to wychodzi na to że oni w większości sami sobie zawinili z prostej przyczyny - nie wywiązali się z zawartej umowy. Najczęściej taka sytuacja ma miejsce wtedy, kiedy nie spłacimy w terminie pożyczonej gotówki, a tu nie jest tak jak w bankach że jak spóźnimy się dzień czy dwa ze spłatą to nic takiego się nie stanie. Nie zapominajmy o tym że pożyczyliśmy całkowicie za darmo, a więc tym bardziej jesteśmy zobowiązani do trzymania się umowy.

Ogólnie większość osób które sięga po takie pożyczki powinna zapoznać się z podstawowymi poradami na temat chwilówek za 0 zł - http://www.kreatywne-finanse.pl/chwilowka-za-0-zl-o-czym-wiedziec-powinienes/ . Dużo osób tego nie robi i potem powstają jakieś burzliwe dyskusje i rodzą się nie przyjemne sytuacje. Jak się jednak okazuje, można ich uniknąć, tylko trzeba chcieć i trzymać się tego do czego się zobowiązaliśmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aliza36

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 5:33 pm    Temat postu: Chwilówki Odpowiedz z cytatem

Ja już brałam taką darmową chwilówkę, bo były mi potrzebne pieniądze na zakup nowej pralki. Wzięłam 2500 zł i potem oddałam 2500 zł i muszę przyznać, że taka pożyczka to jest to. Skorzystałam z tego rankingu: https://moneybox.pl i właśnie są tam uwzględnione darmowe chwilówki.
Powrót do góry
martxxxx

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A hja uważam że człowiek nie powinien żyć na kredyt.
Chwilówki to niesamowite zdzierstwo.
esbuh

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to słaby pomysł, mój znajomy przez takie pożyczki się zadłużył.
Ramon

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak darmowa chwilówka. Za wszystkie takie pożyczki trzeba zapłacić i to sporo. Koniecznie najpierw przeczytajcie dogłębnie całą umowę, a potem składajcie jakiekolwiek podpisy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paszczak

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie Smile Jest wiele firm gdzie pierwsza pożyczka jest darmowa. Przy okazji spójrz też na ten spis http://finansowaparabola.pl/chwilowki-od-18-lat-ranking.html.
jedlińska

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie ma za darmo, za wszystko się płaci i lepiej to sobie wbić do głowy i nie dać się nabrać.
Powrót do góry
Anna79

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie ma darmowych chwilówek. Zdarzają się sytuacje, kiedy szybko potrzebujemy gotówki. Wówczas pożyczka jest jedynym skutecznym rozwiązaniem. Jeśli decyzja jest przemyślana, pieniądze szybko zwrócą się. Dotyczy to przede wszystkim przedsiębiorców, którzy musza inwestować, aby zarabiać. Pożyczka w https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm to działanie, dzięki któremu firma będzie się rozwijać, korzystać z najnowszym dostępnych rozwiązań i współpracować z najlepszymi.
Powrót do góry
dewaw

PostWysłany: Nie Mar 12, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie warto brać takich chwilówek bo są nie opłacalne.
Powrót do góry
kolorowa89

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 11:58 pm    Temat postu: Trzeba czytać Odpowiedz z cytatem

Darmowa chwilówka to tylko chwyt marketingowy. Przecież nie byłoby w tym żadnego interesu! Warto nie łakomić się na slogany, tylko dokładnie przejrzeć ofertę danej instytucji pozabankowej i zaglądnąć do regulaminów. W ten sposób prześwietliłam http://chwilowkilodz.pl i zdecydowałam się na wzięcie niewielkiej kwoty. Póki co spłacam i jest w porządku.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 10:33 pm    Temat postu: pożyczka Odpowiedz z cytatem

co do chwilówek nie jestem zbytnio przekonana zawsze mają ukryte haczyki. Mimo że potrzebuję szybko gotówki szukam normalnej pożyczki wiele jest ofert i właśnie się zastanawiam która wybrać bo ta najbardziej mi odpowiada http://zastawsamochodu.pl/ Pożyczka pod zastaw samochodu którego nie zabiorą mi i będę mogła dalej z niego korzystać Smile formalności w kilka godzin a okres pożyczki jest nawet do 71 miesięcy. Udzielają osobom zadłużonym ze złą historią kredytową kwota już od 3 tyś do 35 tyś i chyba się jednak zdecyduje.
Powrót do góry
tatiana66

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wydawać się Wam to dziwne, ale naprawdę pierwsze chwilówki są darmowe, nie płaci się żadnych odsetek. Dzieje się tak dlatego, że firmy pozabankowe chcą w ten sposób zawalczyć o klienta, a konkurencja na rynku jest bardzo duża. Chociaż pożyczki owiane są złą sławą, to obecnie nie jest to takie złe rozwiązanie jak mogłoby się wydawać. Zobaczcie sobie chwilówki na lowcachwilowek tam jest porównywarka, firma współpracuje z renomowanymi firmami pożyczkowymi, także nie należy się obawiać, są też opinie o wybranych pożyczkodawcach wystawiane przez klientów.
Powrót do góry
Kama333

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym nie skorzystała z tego typu pożyczek
Powrót do góry
vackuse

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie chwilówki są niebezpieczne, łatwo się jest zadłużyć szczególnie jak weźmie się kilka.
Powrót do góry
jackwelss39

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli podejdziecie zdrowo-rozsądkowo do tematu to nie ma się czego bać. Trzeba chłodno przekalkulować każdą propozycje i wybrać jedną - najlepszą. Pomocna w takim przypadku będzie strona https://pozyczkibezbikikrd.pl/2017/02/szybkie-chwilowki-bez-bik-i-krd/ z szybkimi chwilówkami bez bik i krd. Polecam wam zapoznać się z firmami, które tam są.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: