FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pomoc przy biznesie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zosia999

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla biura rachunkowego fajną pomocą będzie np. oprogramowanie, które ułatwia prowadzenie księgowości, kontakt z klientem i pomaga w usługach prawnych. Wszystkie szczegóły macie w serwisie https://mojebiuro24.pl/ i tam też można skorzystać z darmowej wersji próbnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johann

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że oprogramowanie, to rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko w księgowości. Odpowiednio dopasowane do konkretnej branży znacznie usprawnia pracę w takiej firmie. Teraz nawet w przychodniach, zwłaszcza tych prywatnych stosuje się odpowiednie programy. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj https://medchart.pl/kontakt . Posiadanie takiego oprogramowania pozwala na prowadzenie całej dokumentacji w elektronicznej formie. Generowanie dokumentów, czy przypomnienia sms o kolejnej wizycie to jedne z niewielu udogodnień, które daje taki program.
Powrót do góry
patka24

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj może najpierw zrobić staż w innej firmie
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz również pomyśleć nad otworzeniem swojego biznesu związanego z motoryzacją co umożliwia firma LucArt w opcji franczyzy o czym możesz przekonać się m.in zaglądając na ich stronę internetową http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ zapewniają duże wsparcie przy tworzeniu biznesu, najlepsze ceny na dostawę wyposażenia i do tego pomagają w organizacji oraz marketingu więc biznes na pewno fajnie się przyjmie.
Powrót do góry
MałaBiedronka

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zastanawiałeś się nad zawarciem współpracy z firmą faktoringową? Faktoring to coraz bardziej popularna usługa finansowa, która zapewni Ci gwarancję płynności finansowej. Pomoże ci również w administrowaniu oraz monitorowaniu przebiegu i terminowości wpłat od kontrahentów. W razie ewentualnych problemów z wypłacalnością klientów zajmie się windykacją długu. Możesz na ten temat poczytać w artykule: Faktoring – gdzie najlepiej skorzystać z usług faktoringowych? Zawiera on informacje przydatne dla każdego przedsiębiorcy. Smile
Powrót do góry
marek_04

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma https://www.edge1s.com jest zespołem specjalizującym się w outsourcingu oraz profesjonalnej obsłudze i realizacji projektów IT dla firm. Wśród oferowanych przez nich usług można znaleźć – Fixed Price Project, rozwijanie oprogramowania JAVA8, usługi zarządzane. Gwarantują profesjonalne podejście i doświadczonych pracowników.
Powrót do góry
marcinkowalczuk

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczową rolę dziś też odgrywa dobra strona internetowa. Sam korzystałem z poradnika https://akamadr.pl/2019/01/16/tworzenie-strony-internetowej-od-czego-zaczac/. Nie ma to jak mieć dobrze zrobioną stronę internetową. Dziś to chyba najlepsza wizytówka zaraz po wykonanej pracy!
Powrót do góry
FrankieeFran

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w biznesie stawiać na pewno na wyposażenie, usługi i produkty najwyższej jakości. Klienci coraz większą uwagę na to zwiedzają. W mojej branży, czyli branży kosmetycznej to już tym bardziej. Tu pomoże wam firma https://kazaro.pl Kompleksowo wyposażają oni salony kosmetyczne i fryzjerskie
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałem pożyczki dla mojej firmy, poniewaz brakowało mi troche pieniędzy na nowy sprzęt. Mój znajomy polecił mi ofertę Aasa , poniewaz sam z niej skorzystał i jest zadowolony. Jezeli jestescie zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na ich stronie internetowej .
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 7:50 am    Temat postu: Re: Pomoc przy biznesie Odpowiedz z cytatem

aniaola37 napisał:
Hej, myślę już od dawna o rozpoczęciu własnego małego biznesu. Strasznie jednak boje się tej papierkowej roboty. Macie jakies rady co najlepiej na początku zrobić żeby się nie przerazić?

Ja bym Ci poradził, aby nieustannie pilnować kwestii płynności finansowej. Niestety, ale coraz więcej firm w Polsce natyka się na problem zatoru finansowego, a w przypadku małej działalności może być to szczególnie bolesne. Warto rozeznać się zatem w możliwościach, jakie oferuje faktoring. Tutaj: https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-sposobem-finansowania-najmniejszych-firm/ jest bardzo fajny tekst traktujący o tym, jak taka mała firma, jaką właśnie Ty zamierzasz założyć, może wykorzystać mikrofaktoring oraz dlaczego korzystanie z takiego rozwiązania jest rozsądną decyzją Smile.
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym otworzyć firmę świadczącą usługi archeologiczne, ale obawiam się tych wszystkich papierków, cyferek i druków. Zwłaszcza, że często będę w rozjazdach bo planuję w swojej ofercie patrol saperski . Znacie może kogoś kto mógłby się zająć prowadzeniem księgowości za mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kwakacz

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MałaBiedronka napisał:
A czy zastanawiałeś się nad zawarciem współpracy z firmą faktoringową? Faktoring to coraz bardziej popularna usługa finansowa, która zapewni Ci gwarancję płynności finansowej. Pomoże ci również w administrowaniu oraz monitorowaniu przebiegu i terminowości wpłat od kontrahentów. W razie ewentualnych problemów z wypłacalnością klientów zajmie się windykacją długu. Możesz na ten temat poczytać w artykule: Faktoring – gdzie najlepiej skorzystać z usług faktoringowych? Zawiera on informacje przydatne dla każdego przedsiębiorcy. Smile

Bardzo trafne pytanie, gdzie ? Otóż faktoring jest bardzo korzystną formą finansowania niewielkich i stosunkowo młodych firm. Mają one bardzo ograniczony dostęp do pieniędzy bankowych z prostej przyczyny - zbyt krótka działalność nie pozwala na ich pozytywną weryfikację. W tym przypadku faktoring jest wręcz lekarstwem na bolączki związane z płynnością finansową firmy. Rankingi branży finansowej jednoznacznie określają lidera w tej materii. Jest to firma MONEVIA z Bydgoszczy, https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-sposobem-finansowania-najmniejszych-firm/ ,która dzięki posiadaniu specjalnej platformy dla swoich klientów jest dostępna siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Możliwość sprzedaży faktur nawet na kwoty poniżej tysiąca złotych jest dla mikroprzedsiębiorstw kluczowa. Dzięki usłudze FinTech wszystkie formalności są zautomatyzowane, bardzo bezpieczne i niezwykle szybko załatwiane. Rozliczanie jest również bardzo proste. Nie czekamy na pieniądze od kontrahenta bo od Monevii dostajemy je nawet w dniu wystawienia faktury. Po uzyskaniu przez Monevię pieniędzy płacimy ustaloną wcześniej prowizję.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: