FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kurtki skórzane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaś89

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 4:14 pm    Temat postu: Kurtki skórzane Odpowiedz z cytatem

Na pewno każdy z Was ma przynajmniej jedną skórzaną kurtkę, w końcu wszyscy je uwielbiamy, a zaraz nastanie sezon na ponowne ich noszenie i stąd moje pytanie- macie jakieś swoje ulubione sklepy z prawdziwą odzieżą skórzaną? Dokładniej mam na myśli sklepy w tym stylu www.odziez-skorzana.net.pl , gdzie faktycznie znajdziemy dobrej jakości ubrania. Mimo iż dopiero luty, to ja już zaczęłam się rozglądać za jakąś nową kurteczką na wiosnę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maguri

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieźle Wink Dzięki wielkie Smile Jestem pewien, że mi się przydadzą te porady Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: