FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Staż dla psychologów i studentów psychologii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
okon

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 8:38 pm    Temat postu: Staż dla psychologów i studentów psychologii Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale w klinice Psychomedic oferowany jest staż dla absolwentów psychologii oraz studentów tego kierunku i kierunków pokrewnych. Tutaj https://psychomedic.pl/staz-dla-psychologow-psycholog-praktyk można dowiedzieć się więcej. Można bowiem zdobyć tam niezbędne doświadczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pejka

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za info, bliżej się temu przyjrzę. A może masz jakieś informację odnośnie szkoleń dla terapeutów pracujących z parami? Właśnie poszukuję
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj pejka. Ja mam taką informację, właśnie niedawno ze znajomą na ten temat rozmawiałyśmy. Na początku marca, dokładniej mówiąc w dniach 2-4.03 będą odbywać się warsztaty z terapii par i małżeństw w Centrum CBT. Będą one I stopnia, na których będzie omawiana i praktykowana diagnoza,konceptualizacja oraz oddziaływania behawioralne i poznawcze. Tutaj z tej strony pobierzesz formularz zgłoszeniowy http://cbt.pl/terapia-par-i-malzenstw-warsztaty-i-stopnia/ , zapisy są pod adresem eczajka@cbt.pl
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o dodatkowych kursach z zakresu hipnozy?
Powrót do góry
rema

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w każdym zawodzie należy się szkolić. To jest podstawa. Jak masz jakieś konkretne namiar na kursy, to podrzuć. Moja siostra chętnie skorzysta. Dla psychologów, to nowe, bardzo pomocne umiejętności. Chodzi przecież o to, aby pomagać pacjentom.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie zastanawiam się nad tego typu rozwiązaniem http://www.hipnoza.org.pl/szkolenia/ . Co wy na to?
Powrót do góry
olkana

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z psychologii zrobiłam staż w szkole podstawowej Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: