FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wynajem Hostess
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 1:05 pm    Temat postu: Wynajem Hostess Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, 

Agencja hostess “Hostessima” stworzona została przez zespół ludzi z pasją zaangażowanych w działania promocyjne zarówno małych przedsięwzięć, jak i dużych, takich jak Targi Kielce.
Nasze hostessy obsługują:
- targi,
- imprezy,
- rajdy 
- konferencje,
- bankiety,
- spotkania biznesowe,
- imprezy plenerowe,
- eventy,
- promocje, degustacje itp.

Do każdego zlecenia indywidualnie wybieramy hostessy zgodnie z preferencjami klienta. Wszystkie cechuje nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista oraz znajomość języków obcych.
Nasze hostessy odbywają szkolenia z zakresu savoir-vivre, autoprezentacji, promocji i marketingu, komunikacji werbalnej i pozawerbalnej, protokołu dyplomatycznego.
Kładziemy duży nacisk na odpowiednie przygotowanie personelu do pracy, co wiąże się również z odpowiednim wynagradzaniem oraz systemem motywacyjnym dla naszych dziewczyn, co w naszej firmie stanowi podstawę efektywnego działania. Dzięki temu nasze hostessy promują Państwa produkty z uśmiechem, a Państwo z satysfakcją możecie ocenić rezultaty ich pracy.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, która mogłaby być pomocna, prosimy o kontakt z podaniem następujących informacji:

Data i miejsce wydarzenia,
Godziny pracy,
Ilość Hostess/Promotorów,
Określenie preferencji odnośnie typu urody, wzrostu, aparycji,
Znajomości języków obcych,
Określenie zakresu pracy i obowiązków
W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji

Małgorzata Kilińska
885 111 665
marketing@hostessima.pl

Agencja Hostessima
ul. Wesoła 37A/4
25- 363 Kielce

www.hostessima.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dzastina

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie jakąś firmę, która ma wieloletnie doświadczenie na polu animacja sprzedaży? Chciałam wprowadzić swoją firmę na polski rynek i zastanawiam się z jakiej agencji skorzystać. Nie jestem zbyt dobrze zorientowana w agencjach reklamowych więc nie chcę zdecydować się na pierwszą lepszą firmę. Oczywiście dla mnie istotne jest aby taka firma miała znanych klientów, bo to właśnie świadczy o tym czy jest profesjonalna czy tez nie. Także jeżeli korzystacie z usług takiej agencji to proszę, dajcie znać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anakonda

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Animacja sprzedaży...brzmi fajnie. Myślę, że spokojnie możesz wyjaśnić na czym to polega i z czym to się je? Wink

Franciszka

PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anakonda napisał:
Animacja sprzedaży...brzmi fajnie. Myślę, że spokojnie możesz wyjaśnić na czym to polega i z czym to się je? Wink

też bym się z chęcią dowiedziała
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grzechu

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 6:46 pm    Temat postu: Odp Odpowiedz z cytatem

Też byłbym zainteresowany na jakich zasadach się to odbywa.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie eventy często wynajmowane są też modelki z agencji. Zdarza się, że nawet z takich, których modelki grają w reklamach. Oczywiście wszystko zależy od kwoty, ale firmy decydują się na takie osoby, bo wiedzą one jak się zachowywać podczas eventów i prezentacji. Zobacz sobie agencję reklamową z Warszawy. Tutaj jest ich strona http://rubymodels.pl, choć pewnie już słyszałeś o nich jak jesteś z branży.
Powrót do góry
robbssonn96

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zainteresowany, taka imrpez to wypas.

ziutka

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie wszelkie imprezy w terenie to spory wypas, sa dobra forma promocji własnej firmy i produktów. im lepiej jest przygotowana taka impreza tym lepszy wizerunek firmy w świadomości klientów. dlatego czasem warto zainwestowac większy budżet, żeby otrzymać dużo lepsze efekty. ja z własnego doświadczenia moge polecić agencje modelek i hostess FUKU MODELS, z którą fajnie mi się współpracuje, przy planowaniu całego wydarzenia nie mam z nimi problemow, a czasem zarzucą nawet fajnym pomysłem
Powrót do góry
arabikaxx

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak aby była dobra impreza biznesowa to warto zadbać o takie hostessy- http://hostessy-inplus.pl i stół szwedzki.
Ostatnio to bardzo popularny trend, który wszyscy powielają. Ja osobiście uważam to za podniesienie rangi imprezy i przy najbliższej okazji też może skorzystam Smile z takich usług.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pełna zgoda że dobre hostessy to podstawa, ja już kilka razy korzystałem z hostessbooking- pierwszy raz przypadkowo bo nie miałem czasu szukać no ale potem się okazało, że dziewczyny są tak świetne, że nie ma się co rozglądać inaczej bo lepszych się nie znajdzie, nie ma mowy
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hostessy i modelki znajdziecie tez przez ta agencję http://www.individual.pl/ . Są na rynku od 9 lat i współpracują przy dużych projektach. Mają spore zaplecze jeśli chodzi o specjalistów.
Powrót do góry
blos12

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 4:16 pm    Temat postu: hostessy na konferencje Odpowiedz z cytatem

A czy myślicie, że hostessy na konferencje to niezbędność ? Ja się zastanawiam nad tym. Czy polecacie jakieś dobre agencje?
Powrót do góry
viedee

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj muszę zgodzić się z przedmówcą - Hostess Booking mega profeska, też korzystaliśmy i zawsze dzwonimy do nich w razie potrzeby.
turbotbrok

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze wiedzieć, przy najbliższych eventach po nowym roku skorzystam z oferty Smile
snowboard422

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 9:46 am    Temat postu: organizatorzy imprez Odpowiedz z cytatem

Również jestem zainteresowana, pracowałam kiedyś jako hostessa.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: