FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zmniejszyć koszt utrzymania?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bronas

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 11:27 pm    Temat postu: Jak zmniejszyć koszt utrzymania? Odpowiedz z cytatem

Otrzymując rachunki za wodę, prąd i gaz dochodzę do wniosku, że ilość kasy jaką wydajemy na media to już lekka przesada. Szukając oszczędności w największej części kosztów, czyli ogrzewaniu znalazłem serwis gielda-paliw.com i przeglądając oferty jestem mile zaskoczony cenami na pellet drzewny w workach po 15 kg czy możecie podesłać inne pomysły?

Ostatnio zmieniony przez Bronas dnia Nie Mar 18, 2018 4:27 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reginka_T

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pomyślisz o zainstalowaniu solarów? słyszałam, że to bardzo dobra inwestycja.
jankos

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie jest takie proste. One bardzo dużo kosztują, a proces dofinansowania jest długi i żmudny.
Powrót do góry
marikita

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, ze chodzi Ci o koszty utrzymania firmy? Jeśli tak to na pewno zacznij od sprawdzenia czy nie znajdziesz tańszego sprzedawcy prądu czy gazu. Tutaj: http://magazynfakty.pl/zmniejszyc-rachunki-prad-firmie/ masz opisane jak można zmniejszyć rachunki za energię elektryczną w firmie.
Powrót do góry
Miodek42

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, solary są dobrym rozwiązaniem, jednakże koszt ich montażu faktycznie jest drogi. A wiecie, że w Krakowie jest możliwość uzyskania dofinansowania do wymiany pieca? Można sobie poczytać o tym tutaj. Ciekawe, czy w innych miastach jest podobnie.
Powrót do góry
robercik

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dostawcę energii to zerknij sobie jeszcze tutaj http://www.ewe.pl/faq/energia-elektryczna-prad-zmiana-sprzedawcy . Ja jestem zdania, ze warto prześledzić wiele ofert, żeby wybrać dla siebie najlepszą.
Powrót do góry
eldzik

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MI się wydaje, że ciężko jest zaoszczędzić na rachunkach, ponieważ spory udział mają w nich koszty stałe

--------------------
książki dla dzieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nipek

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym rozwiązaniem jest zmiana ogrzewania na ogrzewanie gazowe. Gaz jest tańszy od węgla czy prądu. Zobaczcie cennik: https://www.ineon.com.pl/gaz-lpg-dla-domu/
Powrót do góry
mardinka

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nic dziwnego, że jesteś miło zaskoczony, bo pellet to serio najlepsza opcja Very Happy według mnie nie ma lepszego materiału grzewczego. Warto też wiedzieć, co obejmuje cena pelletu, bo to jeszcze bardziej rozjaśnia nam jego wartość. A jak ktoś nie wie to zawsze może poczytać na http://pellet-cena.pl/ Wink
Powrót do góry
witekoo

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie mam kocioł na olej opałowy ceny obecnie są niższe niż w zeszłym roku, ale zastanawiam się nad przerobieniem. W praktyce trzeba dokupić palnik na pellet. Ceny pelletu również poleciały i można kupić dobrej jakości juz od 600zł/t
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry opał to podstawa. Dzięki odpowiedniemu ogrzewaniu możemy naprawdę dużo zaoszczędzić. Polecam zastanowić się nad takim rozwiązaniem jakim jest ekogroszek. Dobrą ofertę na to paliwo znajdziecie na stronie https://rowex-sklep.pl/.
Powrót do góry
Jaskóła

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może po prostu trzeba zacząć od najprostszych metod i oszczędzać na co dzień, po przez wyłączenie niepotrzebnego urządzenia, oszczędzaniu przy myciu się itp
BeMine

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ogrzewałam już chyba wszystkim co możliwe i najtaniej wychodził mi gaz
Powrót do góry
mefju24

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to możliwe, że najtaniej gaz... czytałem o tym na http://m3-krakow.pl i wcale nie jest tak, że ogrzewanie gazem wychodzi najtaniej. Pellet albo ekogroszek wychodzi znacznie lepiej Wink
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chodzi o zmniejszenie rachunków to bardzo w tym pomaga zainwestowanie w odnawialne źródła energii. Takie panele fotowoltaiczne, które można kupić na https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/panele-fotowoltaiczne/ wcale nie są takie drogie, a do nich zazwyczaj dostanie si jeszcze dofinansowanie, bo kraj walczy ze smogiem i zanieczyszczeniem środowiska. A panele słoneczne są przecież zieloną technologią. No i wiadomo, że potem ma się o wiele mniejsze rachunki za prąd. Do tego należy zmienić swoje nawyki i wychodząc z pokoju wyłączać telewizor, komputer i światło.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: