FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Masz długi ? Wyjdź z nich póki jest czas !
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumie troche ludzi, którzy sie zadłuzają, kupują cos na co ich nie stać a potem popadaja w długi. Staram sie racjonalnie wydawać a czasami zagram nawe w zakłady bukmacherskie https://oferty-bukmacherskie.pl/zaklady-fortuna-bonus/ Jest to dobry sposób na dorobienie troche gotówki i zrobienie sobie małego prezentu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z długów możesz wyjść jeżeli zastosujesz się do poradnika https://pozyczkolog.pl/pl/jak-zyc-z-dlugami Jak żyć z długami? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Jednak w pierwszej kolejności trzeba przyznać się przed otoczeniem do kłopotów finansowych i nie zatajać niczego. Prawdopodobnie będzie grono osób, które będą chciały pomóc. Dzięki otwartości i prawdzie, każdy dużo łatwiej zrozumie niechęć do częstych wyjść i zabawy wiążącej się kosztami. Pomimo tego, że długi kojarzą się ze wstydem, wsparcie bliskich jest nieocenione dla zachowania dobrej samooceny i radzenia sobie z przeciwnościami.
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda nie warto czekać na nic tylko próbować wyjść z długów. Na pewno uda Ci się wyjść z nich dzięki Rapida Money . Możliwość nawet do 25 tysięcy do 48 rat. Każdy znajdzie jakieś rozwiązanie dla Siebie na wysokim poziomie.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, moim zdaniem należy znać przepisy i pamiętać,że niektóre długi ulegają przedawnieniu po pół roku,roku lub dwóch latach. Szukałem informacji w Internecie i znalazłem to https://pozyczkolog.pl/pl/przedawnienie-dlugow-kiedy-nastepuje-i-na-czym-polega co sądzicie?
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi po to wyjechali do Anglii i chyba jakoś wychodzą na prostą.
Powrót do góry
lidka888

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję skonsultować się z jakimś doradcą finansowym. Ja dzięki pomocy https://www.habza.com.pl/kredyty-dla-klientow-indywidualnych/kredyt-konsolidacyjny/
zdecydowałam się na kredyt konsolidacyjny w uzyskaniu krórego pomogli mi właśnie doradcy w Habza. Dzięki temu mam teraz jedną ratę do spłacania, okres kredytowania znacznie się wydłużył.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że powinniśmy zacząć działać, zanim na przykład przyjdzie komornik, czy trafimy na odsiadkę. Nikt chyba nie chciałby siedzieć za pieniądze, prawda? Więzienie nie jest wcale rajem, miejcie to na uwadze. Dlatego tu https://spiralazadluzenia.pl/abc-upadlosci/ podpowiadają Wam jeszcze jedną możliwość - upadłość konsumencką, czy firmową. Sprawdźcie na czym polega, a nuż warto?
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak często odmawiają Wam pożyczek? Może warto by dowiedzieć się jak sprawdzić czy jestem w KRD Słyszałam, że to małoskomplikowane i można sprawdzić nie wychodząc z domu. Wszystko przez internet. Przy generowaniu takiego raportu musimy podać trochę danych osobowych, by nie było mozliwości pomyłki. Koszt jest niewielki, zatem warto raz na jakiś czas wszystko posprawdzać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: