FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tency1986

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:37 am    Temat postu: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący? Odpowiedz z cytatem

Uprzedzam, że jestem na bakier ze wszelką techniką i nowinkami, więc proszę do mnie powoli i wyraźnie Zamierzam nabyć nowy odkurzacz. Wyszukałam taki ponoć świetny do zbierania psiej sierści (mamy jej duuuuużo), w przyjemnej cenie. Ale mąż upiera się, że lepiej zainwestować w odkurzacz piorący. Przyda się do czegoś w ogóle takie ustrojstwo? Nie mamy dywanów, wykładzinę tylko w jednym, malutkim pokoju, a tak to gładkie powierzchnie. Linoleum, gresu szkliwionego i płytek ceramicznych odkurzacz piorący nie wyczyści chyba jakoś lepiej big_smile niż zwykły + mokra szmata? Mąż mówi, że takim piorącym będzie można dodatkowo czyścić meble tapicerowane i auto w środku, no niby tak, ale czy warto dla tych kilku czyszczeń wywalić kupę kasy na odkurzacz drogi, wielki, ciężki, nieporęczny i ponoć trudny w obsłudze? Pytanie dodatkowe - jakie są Wasze sposoby na czyszczenie/usuwanie plam z kanap tapicerowanych i wykładzin podłogowych? Mocz, kał, krew, jedzenie, picie - czym i jak się tego pozbywacie?
monikabert90

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 10:44 pm    Temat postu: Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący? Odpowiedz z cytatem

tency1986 napisał:
Mocz, kał, krew, jedzenie, picie - czym i jak się tego pozbywacie?

Po tego typu plamach, zwłaszcza po plamach z moczu, pozostaje niestety przykry zapach Sad . Na szczęście są specyfiki, które pozwalają pozbyć się nieprzyjemnej woni, np. preparat biologiczny Antyodor, który można zakupić na Allegro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morowy

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrał wodny odkurzacz. Ale polecam Ci jeszcze bloga po porządkach -> http://czysty-zysk.com/.
lansik12

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wodny poradzi sobie z sierścią. Ale zawsze warto spróbować.
szymoneska

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupiła tradycyjny odkurzacz workowy z dużą mocą ssącą. Poza tym - dokupiłabym szczotkę, która świetnie zgrania sierść. Sporo jest ich w tym sklepie online: http://www.zadowolenie.pl/agd-male/akcesoria-agd/koncowki-do-odkurzaczy - warto o tym pomyśleć, bo zwykła uniwersalna może sobie nie poradzić.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie chyba lepiej sprawdza się zwykły Smile A co do sierści, to nie myślałaś może o furminatorze? Dzięki niemu możesz usunąć podszerstek, podczas gdy okrywowa sierść zostaje nienaruszona Smile Ja go zakupiłem po przeczytaniu artykułu na http://zooportal.pl/blog/furminator-dla-psa-i-kota-jak-dziala-jak-czesto-uzywac-rozmiar-m-s/mwi_amcv i teraz nie wyobrażam sobie już bez niego funkcjonowania... To must have jeśli chodzi o pielęgnacje psów Smile
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sierści nada się odkurzacz tradycyjny, nie potrzebujesz piorącego. Polecam Hoover Telios Extra, warto też wyposażyć się w gumową szczotkę która bardzo ładnie sciąga sierść w jedno miejsce i odkurzyć odkurzaczem Smile. Odkurzacz piorący się nie nada bo na mokro włos się jeszcze mocniej przyczepi do materiału.
Powrót do góry
marta8989

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mamy problem z sierścią, piesek gubi wszystko. Zastanawiam się który odkurzacz będzie się nadawał do sprzątania sierści. Czy orientujecie się, czy robot sprzątający poradzi sobie z sierścią? Bardzo podobają mi się te roboty http://4robotics.com.pl/neato-2/
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwa psy i też nie radzę sobie z sierścią. Masakra po prostu. Ale ostatnio koleżanka wspominała w pracy, że ma odkurzacz Electrolux EER75STM https://redcoon.pl/male-agd/odkurzacz-electrolux-eer75stm który w przypadku jej psiaków świetnie zbiera sierść. Odkurzacz nie jest drogi, bo kosztuje 599 złotych, jeśli by miał zadziałać, to jestem w stanie jeszcze dołożyć. To odkurzacz pionowy, zatem bardzo wygodny w użyciu. Posiada również funkcję odkurzacza ręcznego, co z pewnością ułatwi sprzątanie.
Powrót do góry
Joannica

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej będzie jak sobie wynajmiesz firmę sprzątającą. Oni mają profesjonalny sprzęt a sprzątanie domów kraków to dla nich pestka Smile Ja co 3 miesiące wynajmuję firmę Mobile Wash https://mobile-wash.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: