FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
konferencja plus adrenalina
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzena

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 11:09 am    Temat postu: konferencja plus adrenalina Odpowiedz z cytatem

Philips Polska przy okazji konferencji szkoleniowej zorganizował pracownikom poligon w Puszczy Knyszyńskiej. Skądinąd nietypowy, aczkolwiek organizatorzy dołożyli starań, aby maksymalnie zbliżyć sytuację kursantów do rygorów panujących w wojsku. Koszary to Hotel Gołębiewski w Białymstoku, pobudka 5.30, potem zaprawa, mundur i musztra. Oczywiście wszystko w konwencji zabawy. W nagrodę przelot balonem. Poszukiwaczami skarbów z kolei okazali się pracownicy z Wanderberg Food. Tym razem na kutrach rybackich piraci wysadzali w powietrze produkty konkurencji. Norcool Polska po ciężkiej i pełnej emocji olimpiadzie sportowej na Zamku w Nidzicy zasiedli do prawdziwej średniowiecznej uczty. Żadnych sztućców, typowa uczta, podczas której je się rękoma, a kury wydziobują resztki strawy ze stołu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilona

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 2:54 pm    Temat postu: kto ogranizuje ... Odpowiedz z cytatem

kto organizuje taka zabawe, ja chce na nią pojechać, razem z ludzmi z firmy.
Powrót do góry
pge

PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 6:36 pm    Temat postu: Re: kto ogranizuje ... Odpowiedz z cytatem

ilona napisał:
kto organizuje taka zabawe, ja chce na nią pojechać, razem z ludzmi z firmy.

Akurat dla Philipsa to nie my organizowaliśmy, ale na tak zadane pytanie mogę odpowiedzieć: "my takie imprezy robimy" Smile
po szczegóły zapraszam na naszą stronę, a z pytaniami do biura Wink
professional

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, obie opcje jak dla mnie są ekstra! Smile Poligon dla pracowników, hehehe - to musi naprawdę sprawdzać ich kreatywność i umiejętność radzenia sobie ze stresem:D Natomiast ta druga impreza...lepiej nie myśleć, jakie umiejętności sprawdza hehehe:) Ale pomysłem jest świetnym - właściwie coś takiego można przeżyc tylko dzięki imprezie firmowej. Pomysłowość firm eventowych wciąż mnie zaskakuje:)
Powrót do góry
Sonda

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda? Pracują tam niezwykli ludzie;) Pomysłowość i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Ja wzięłam udział w jednej niesamowitej imprezie na skuterach wodnych;) Chyba takie firmy nieźle zarabiają, ostatecznie nie jest ich tak wiele, a firm organizujących konferencje lub wyjazdy integracyjne - cała masa.
Powrót do góry
young_wind

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonda napisał:
Prawda? Pracują tam niezwykli ludzie;) Pomysłowość i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Ja wzięłam udział w jednej niesamowitej imprezie na skuterach wodnych;) Chyba takie firmy nieźle zarabiają, ostatecznie nie jest ich tak wiele, a firm organizujących konferencje lub wyjazdy integracyjne - cała masa.

Firm eventowych nie ma wiele? Oj, sadze, że to zbyt daleko wysunięta opinia. Eventy to bardzo rozpowszechnione zjawisko ostatnio w naszym kraju. Popyt na nie wzrasta, więc tworzą się nie tylko firmy organizujące pomysły, ale i portale owe pomysły podsuwajace. Jednym z takich business travel vortali jest eventmapa.pl
Tam dopiero można poczytać o spektakularnych i pobudzających adrenalinę eventach.
Powrót do góry
jasiu30

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!! ja skorzystałem z oferty firmy Bluepoint z Poznania! było naprawdę extra! nasza firma chciał wymyślić coś fajnego i najpierw zdecydowaliśmy się na lot balonem a potem zabawy w lesie:) dostaliśmy broń snajperską na podczerwień jakieś specjalne ubrania z czujnikami i normalnie poczułem się jak w filmie Snajper!! organizatorzy zadbali o wszystko naprawdę profesjonalnie!! zabawa nie zapomniana!!!
polecam: www.bluepoint.org.pl
Powrót do góry
guarana

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

young_wind napisał:
Eventy to bardzo rozpowszechnione zjawisko ostatnio w naszym kraju. Popyt na nie wzrasta, więc tworzą się nie tylko firmy organizujące pomysły, ale i portale owe pomysły podsuwajace. Jednym z takich business travel vortali jest eventmapa.pl

I bardzo dobrze, w końcu nie od dziś wiadomo, że naprawdę dobrze zorganizowana impreza integracyjna, z bardzo dobrym pomysłem na takowa imprezę, jest świetnym bodźcem motywacyjnym dla pracowników. A nie od dziś wiadomo, że zmotywowany pracownik, to pracownik wydajniejszy Smile Ot cała filozofia (no dobra, nie cała ale jej część na pewno). Tak czy inaczej serwisy takie jak eventmapa.pl sa bardzo przydatne dla osób szukających pomysłów i inspiracji przy okazji organizacji imprezy dla firmy. A ciekawych pomysłów tam nie brakuje, oj nie
qqiz

PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 8:31 pm    Temat postu: Re: konferencja plus adrenalina Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
organizatorzy dołożyli starań, aby maksymalnie zbliżyć sytuację kursantów do rygorów panujących w wojsku. Koszary to Hotel Gołębiewski w Białymstoku,

To rzeczywiście im się udało zbliżyć warunki do wojskowych;)

A tak serio, to te klimaty ciągle utrzymują popularność. Trzeba jednak z nimi uważać, bo nie w każdej ekipie wojskowy rygor skutkuje samym dobrem.

Nam zdarzało się organizować wojskowe klimaty z noclegami w wojskowych namiotach. Nocleg w wypasie dopiero ostatniej nocy. Prysznic i czysta pościel ma wtedy niewiarygodną wartośćSmile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Marusia123

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie sie czyta o takich imrezkach, ale niestety nie kazda firma sie w cos takiego bawi niestety;o( A napewno to zbliza ludzi, lepiej sie pracuje i napewno miły gest ze strony pracodawcy;o)Fajnie...;o)
krystyna1617

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marusia123 napisał:
Fajnie sie czyta o takich imrezkach, ale niestety nie kazda firma sie w cos takiego bawi niestety;o( A napewno to zbliza ludzi, lepiej sie pracuje i napewno miły gest ze strony pracodawcy;o)Fajnie...;o)

trzeba mieć odpowiednie zapelecze i kasę, corpo mogą sobie pozwolić, reszta niekoniecznie.
Latte

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żeby imprezy integracyjne były dostępne wyłącznie dla korporacji. Mniejsze firmy też mogą sobie na to pozwolić. Trzeba tylko trafić na dobrą ofertę.
wolland

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie małe firmy kilkunasto osobowe także chętnie organizują sobie spotkania integracyjne i wcale nie gorsze niż te w dużych firmach.
karolcialol

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie oststnio zorganozowano grę w butelkę... Było zaj... ale bez całowania. Oficjalnie, bo co się po północy z butlą działo, to mozecie sobie wyobrazić Wink
Powrót do góry
ZeroNudy

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na imprezy i eventy jest bardzo wiele, które można spokojnie dostosować do możliwości i potrzeb grupy. To podstawa przy kreacji każdej imprezy firmowej.

Polecamy się również dla mniejszych zespołów, które szukają ciekawej alternatywy na własny wyjazd motywacyjny.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: