FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rower z aplikacjami z telefonu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cestgi1979

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 11:49 am    Temat postu: Rower z aplikacjami z telefonu Odpowiedz z cytatem

Zbliża się wiosna. Pora pomyśleć o rowerach. Jedni wolą stary wypróbowany sprzęt. Inni poszukują nowości. Obecnie pojawiają się na rynku rowery z wygodnym oprogramowaniem ze smartfonu. Rower mierzący czas i wysiłek fizyczny podczas treningu zwiększa podobno motywację do ćwiczeń. Japończycy natomiast pokazali taki rower na targach w Berlinie. Rower posiada kamery, może robić zdjęcia lub filmy. Kamera obserwuje tzw. martwy punkt. A w kierownicy zamontowano głośniki do słuchania muzyki. A wszystko to dzięki smartfonowi, który umieszczony w przeznaczonym do tego miejscu może spełniać rolę nawigacji. Jak wam się to podoba?
mariola685

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto tutaj pomyśleć o rowerze składanym na zamówienie. Widziałam takie coś na; http://antymateria.com/skladanie-roweru/ . Myślę, że sprawdzi się jak najbardziej tutaj taka opcja. Wtedy będzie rower z różnymi bajerami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MagdaM

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 4:41 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

To ja zdecydowanie starej daty jestem bo dla mnie najlepszy jest standardowy rower Smile Jak już bym miała wybrać jakiś taki nowocześniejszy to kupiłabym rower elektryczny . Po prostu taki z silniczkiem ułatwiającym jazdę Smile
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie szukam dobrego roweru trekingowego i czytam ten artykuł na tym portalu https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17335/jaki_rower_trekingowy_do_1500_zl ale z tego co wiem było tu coś o tych apkach. poszukaj w portalu Smile mi on bardzo pomógł w wyborze rodzaju rowera, o tej hybrydzie crossa z szosówką dowiedziałem sie bezpośrednio stąd, i teraz zastanawiam się nad kombinacja przeżutek.
Powrót do góry
okcaz

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Jeśli ktoś z Was poszukuje dobrych i niezbyt drogich kamer sportowych to polecam wam sprawdzić ofertę sklepu spod tego linku: https://www.wideorejestratory24.pl/kamery-sportowe - polecam!
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno kupiłam sobie nowy rower. Ponieważ stwierdziłam że będę więcej jeździć rowerem do pracy, jak samochodem. Raz, że jest to tańszy transport, a dwa korzystnie wpłynie też na moje zdrowie. Planuje dodatkowo kupić sobie https://seltrade.pl/licznik-rowerowy-sigma-bc-16-16-sts-cad-bezprzewodowy-z-kadencja licznik za pomocą będę sprawdzać ile w ciągu dnia przejechałam.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już przy rowerach jesteśmy, to jakie jednoślady posiadacie? Jesteście z nich zadowoleni? Ja zastanawiam się nad zakupem nowego roweru na wiosnę i póki co bardzo spodobały mi się rowery na stronie sklepzrowerami.pl/107_cossack. Czy ktoś z Was ma może właśnie taki rower Cossack i mógłby podzielić się wrażeniami?
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak się sprawdza na długich trasach Smile
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji nowego sezonu rowerowego, pomyślałem też żeby może ubezpieczyć rower. Lepiej się jeździ wiedząc że w razie potrzeby można odzyskać koszty napraw, czy odpukać leczenia po kraksie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: