FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tranma1973

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 9:56 am    Temat postu: Samochód dla piecioosobowej rodziny?? Odpowiedz z cytatem

Tak się złożyło, że chociaż tego nie planowałam, jestem w ciąży. To będzie nasze 3 dziecko (starsze mają teraz 3 i 2 lata). No i pojawił się problem, bo nasze autko nie będzie w stanie takiej "bandy" pomieścić W związku z tym rozpoczęliśmy wstępne poszukiwania samochodu dla naszej rodzinki Problem w tym, że samochód, który kupimy musi mieć możliwość zamontowania na tylnej kanapie 3 fotelików, a z tego co się zorientowałam, niewiele samochodów spełnia ten warunek Myślałam też o kupnie jakiegoś siemioosobowego pojazdu i zamontowaniu w nim gazu. Czy któraś/któryś z was jest może w podobnej sytuacji i może coś doradzić?? Dodam, że szukamy samochodu do 20tyś. Z góry dziękuję za podpowiedz
Tomkowiak

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w rodzinie zawsze się sprawdzają SUVy, ale kombi też by mogło być, po prostu byle duże i z dużym bagażnikiem. Do tego fajną sprawą jest mieć coś jeszcze co wszędzie się zmieści i mało pali. My mamy w zapasie skuter przy którym przy okazji lubię pogrzebać. Części wymienne kupuję najczęściej przez neta w sklepie internetowym, szczególnie świece zapłonowe muszą być dobre, a te najlepsze znajduję w sklepie swiece-zaplonowe.pl http://krajowy.biz/firma,swiece-zaplonowepl Świece, przewody, sondy, cewki itd. wszystko w jednym miejscu takich firm jak: NGK, BOSH, BRISK, DENSO, CHAMPION oraz BERU.
olekm8z

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak na moje dla 5 osobowej rodziny to dobra jest toyota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol234

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest mnóstwo samochodów do wyboru
Miodek42

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki samochód to tak naprawdę sprawa drugorzędna. Jeśli kupujemy używany najważniejsze, by był sprawdzony i bezpieczny. Wygląd oczywiście też się liczy, ale można przecież zawsze skorzystać z którejś z tych porad na temat pielęgnacji tapicerki, czyszczenia felg, czy konserwacji lakieru.
Powrót do góry
pikolo1

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz to kliknij tutaj i zobacz sobie nowe modele Mazdy, jak dla mnie to dobrzy kandydaci na auto rodzinne, sam planuję kupić Mazdę w tym roku. Auto zostało już zaakceptowane przez wszystkich członków rodziny także będzie dobrze.
silver

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla takiej rodziny to już musi być spore auto, najlepiej van albo chociaż kombi, w C5 jest dużo miejsca więc może taki będzie ok? Zajrzyjcie też na stronę http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat i wyszukajcie warsztat w którym założą Wam zestaw Optima bo dzięki temu dużo mniej będziecie wydawać na paliwo.
Powrót do góry
janik

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opel Zafira jest dobrym rozwiązaniem. Dobra cena, duże, rodzinne auto. Co Ty na to?
Firmerek

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym pomyślał może o jakimś Suvie, one są bardzo przestronne i pojemne. Mnie się na przykład Peugeot 2008 podoba, a widziałem że jest wyprzedaż rocznika i w świetnej cenie go Wydaje mi sie że taki samochodzik się dobrze sprawi
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: