FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kupno samochodu z zagranicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunri1974

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 9:41 am    Temat postu: Kupno samochodu z zagranicy Odpowiedz z cytatem

Widziałam, że jest wątek motoryzacja i postanowiłam założyć trochę inny. Nie znalazłam na tym forum takiego i do końca nie jestem pewna, czy się on tutaj nadaje. Ale z drugiej strony, może okaże się, że ktoś mi coś poradzi i kobiety wcale nie są takie zielone w kwestiach motoryzacyjnych, jak się powszechnie uznaje. Planuję kupić samochód, ale za bardzo się na tym nie znam. Wiadomo, że najlepiej poprosić znajomego faceta, żeby ogarnął temat i załatwił za mnie. Ale z drugiej strony pomyślałam, że przecież każdy temat jest do opanowania i może sama dam radę to załatwić? Czy któraś z was może mi coś poradzić? Brać się w ogóle za to samodzielnie, czy od razu skapitulować? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc...
NervousDrake

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno samochodu nie jest takie trudne. Tzn samodzielnie odpuść sobie komisy, tam Cię oskubią. Jeśli masz trochę więcej kasy to rozważ samochód poleasingowy - tam masz pewność stanu technicznego. Polecam stronkę Raiffeisen leasing (aukcje poleasingowe)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Currahee

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 2:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy kiedyś wziął od raiffeisena samochód poleasingowy i był zachwycony tym w jakim stanie był, więc chyba opcja jest warta rozważenia
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłaca się to wgl? Czy tylko jest dużo z tym zabawy a koszta są tylko troszkę mniejsze? Ja przeważnie kupuje z salonu auta, ostatnio z Warszawskiego http://www.ursyncar.pl/ , więc nie wiem jak to wygląda w praktyce.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przymierzacie się do zakupu samochodu z zagranicy, to musicie wiedzieć że zmieniły się zasady naliczania akcyzy takiego auta. Teraz będzie ona liczona od pojemności silnika i roku produkcji a nie od wartości, jak to było dotychczas. Dlatego sprawdźcie sobie na stronie http://www.kalkulator-akcyzy.pl/, ile wyniesie Was taka akcyza i czy będzie to dla Was opłacalne.
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałem leasing w firmie http://efl.pl/pl/leasing/. Bardzo dobre warunki kredytowania.
elabarbara

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli kupujemy auto używane trzeba zawsze być przygotowanym na kontakt do pomocy drogowej bo nigdy nie wiemy co może się przytrafić. Ja często podróżuje ale od znajomych dostałam namiar na pomoc drogową że wszędzie mogę wyszukać. https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-wejherowo warto mieć to na uwadze i korzystać w razie awarii.
Powrót do góry
Szoka5

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy odrobinie szczęścia można zaoszczędzić parę złotych, ale na dzień dzisiejszy takie przypadki to raczej rzadkość. Jest wielu handlarzy, którzy sprowadzają samochody za mniejsze pieniądze, niż byśmy zrobili to sami, a po naliczeniu sobie marży różnica się mniej więcej pokrywa, a czas zaoszczędzony pozostaje na naszą korzyść. Nie dotyczy to oczywiście samochodów specjalistycznych (kolekcjonerskich, sportowych etc.)

http://odzywki-dla-ciebie.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Firmerek

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak jestem za kupowaniem na miejscu, w salonach. Teraz już nie jest tak że to taki ogromny wydatek, można też sporo oszczędzić jak jest wyprzedaż rocznika jak teraz w Peugeot, sporo niższe ceny a dalej mamy nowy samochód, z gwarancją, bez przebiegu itd
Powrót do góry
tiktu

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie, to już nie te czasy gdy kupowało się samochody z zagranicy Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: