FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prezent urodzinowy dla ukochanej
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vetest1988

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 12:36 pm    Temat postu: Prezent urodzinowy dla ukochanej Odpowiedz z cytatem

Witam ! Jako ,że zbliża się ten dzień ,chcę coś ciekawego jej kupić macie jakieś pomysły ,myślałem o pakiecie do SPA ? ktoś coś poleca ,to będą nasze pierwsze urodziny odkąd jesteśmy razem
Reginka_T

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pościel? Mnie na przykład bardzo podoba się taka pościel satynowa Greno 160x200, ale oczywiście może być też inna.
radoslaw2266

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio ukochanej kupiłem bardzo ładny naszyjnik ze złota.Do dziś nie może uwierzyć że jej to kupiłem ze swoich pieniędzy.
JankoPiotrowski

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam ,że najlepszym pomysłem będzie kupienie jej kurtka z lisem naprawdę dobrej jakości i nawet tanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TristanSzymanski

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mojej żonie kupiłem prześcieradło jersey z gumką , kwiaty oraz bombonierkę była bardzo zadowolona Smile
Powrót do góry
Moniczka22

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze jestem zadowolona jak mój chłopak w ogóle pamięta o uroczystościach. A jak da mi jakiś prezent to już jakiś kosmos! Zazwyczaj są to kwiaty jednak ostatnio pokusił się na bardziej wyszukany prezent a mianowicie na tą książke https://www.rebis.com.pl/pl/book-tato-william-wharton,SCHB00147.html. Początkowo bardzo zdziwił mnie jego wybór patrząc na tytuł książki "tato" ale po przeczytaniu wiem, że był to bardzo przemyślany prezent. Genialna książka, polecam wam ją kupić swoim kobietom.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, kto co lubi. Jeżeli ktoś interesuje się krawiectwem to na przykład taka maszyna janome też może być całkiem dobrym pomysłem na prezent. Przyznam, że ja osobiście bardzo bym się ucieszyła z takiego prezentu.
Powrót do góry
dulemba

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może fajniej by było zaskoczyć ukochaną i podarować coś związanego z jej zainteresowaniami lub coś tematycznego? Sam kupiłem dziewczynie szlafrok ze StarWars a do tego kapcie i była pozytywnie zaskoczona. Tego typu prezenty znalazłem na https://www.toys4boys.pl/13-prezent-na-urodziny , może też znajdziesz coś ciekawego Smile Inną rzeczą, nad którą się zastanawiałem była taka prostownica https://www.ebay.pl/itm/BaByliss-iPro-230-Steam-ST395E-Haarglatter-Titanium-Keramik-Platten/302637623890?hash=item46769baa52:g:LQ8AAOSwxUVagxYr:rk:4:pf:0 i chyba też wiele dziewczyn ucieszyło by się z takiego prezentu Smile
Powrót do góry
andrzejgouda52

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 10:33 am    Temat postu: Re: Prezent urodzinowy dla ukochanej Odpowiedz z cytatem

Teraz wszystko robimy na smartfonach więc najlepiej wybrać jakiś telefon. Dobra porównywarka telefonów może w tym pomóc. Obecnie bardzo popularny w Polsce jest Huawei Mate 10 Lite
MarlenaBrylska

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pojedziecie razem na termy? Ja bym się ucieszyła z takiego prezentu
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja partnerka ma trochę niecodzienne zainteresowania jak na kobietę urbexy, survival i te sprawy. Co mógłbym jej kupić? Urodziny dopiero w styczniu ale już się zastanawiam...wspólna wyprawa zimą- może też fajna opcja?
Powrót do góry
JakubKozlowski

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam URBEX polecam jakąś latarkę i rękawiczki bo nieraz trzeba się wspinać a latarka się przyda.

led neon
Powrót do góry
merida21

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym pomysłem na prezent może być też zegarek. Moja żona bardzo lubi tego typu prezenty, więc myślę, że spodobałyby się też Twojej koleżance. Takie zakupy najlepiej jest robić w sieci. Ze sprawdzonych sklepów dobrze jest odwiedzić https://www.marko.pl/zegarki-damskie-timex sklep oferujący zarówno zegarki, jak i biżuterię.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam że dobrym prezentem są zegarki, na pewno warto będzie sie zainteresować ofertą jaką jest https://protime24.pl/product-aar-50987-Zegarek-Timex-Chronograph-TW2R71800-Meski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html jest to bardzo ładny zegarek który na pewno spodoba sie męzczyźnie.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam zamiar skorzystać z oferty https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-damskie_Kozaki-na-koturnie-147.html Bardzo duży wybór kozaczków damskich. myślę że to dobra propozycja na prezent dla każdej kobiety.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: