FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy ten sen może coś znaczyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merti1971

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 9:44 pm    Temat postu: Czy ten sen może coś znaczyć? Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zmieniłam pracę, ogólnie jestem jak najbardziej zadowolona, lepsze warunki, płaca i przyjemniejsze obowiązki. Od tamtego czasu jednak dość często śni mi się stara firma i szef, dziwi mnie to bo ogólnie do tej pory rzadko pamiętałam swoje sny, a jeśli już to były one zawsze różne, a ten pojawia się już ponad dwa miesiące. Nie jest to zawsze identyczny sen, ale w tym samym miejscu i z tymi samymi osobami. Wiecie może co on może oznaczać? Troszkę zaczyna mnie to dręczyć, może to jakiś znak?
hhania11

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie interpretację twojego snu w senniku internetowym http://www.moj-sen.org/. Znaczenie snu może cię uspokoić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie wiem, słyszałam, że sny interpretuje się na opak Smile
Powrót do góry
Emilja

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przywiązywałabym specjalnej wagi do tak zwanych senników oraz do interpretacji snów. Moim zdaniem to nie ma przełożenia na realne życie. Dla zainteresowanych kilka ciekawostek na temat snu https://www.rp.pl/Zdrowie/190129259-Ciekawostki-na-temat-snu.html
Powrót do góry
IzaChłodna

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stara firma widocznie tak ci się wbiła w pamięć, że mózg musi przetworzyć wszystkie wspomnienia z nią wspomniane i tworzy z tego sny Smile Mnie na przykład naokrągło się śni...podstawówka Laughing widocznie miała taki wpływ na mnie, że nawet po ponad 15 latach wciąż mi się pojawia w snach!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: