FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quejeo1985

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 1:00 pm    Temat postu: nowy sprzęt - jak często wymieniacie i dlaczego Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa waszego zdania - jak często wymieniacie domowe sprzęty (telewizor, żelazko, depilator itp) i dlaczego? Sytuacja jest oczywista, gdy coś się popsuje i trzeba kupić nowy sprzęt. Kupujecie wtedy bardzo drogi, by służył długie lata, czy tani "jednorazówkę" ze świadomością, że po okresie gwarancji trzeba będzie wymienić na nowy. Zdarza wam się kupować nowszy sprzęt i wywalać dobre (sprawne), stare urządzenie? Ja zazwyczaj wolę wydać więcej i mieć dobry sprzęt, nie martwić się, że w środku lata padnie lodówka. Z drugiej strony - taki sprzęt nie psuje się, więc mam w domu kilka "antyków". Z przyjemnością wymieniłabym sobie odkurzacz na nowy... ale poza tym, że jest to starszy model i nie ma takich funkcji jak np. pranie, to w sumie jest OK. Tak samo z depilatorem - jest stary, ale działa. W moim przypadku nie jest to problem pieniędzy, raczej sposobu myślenia.
anna_em

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się wymieniać dopiero wtedy kiedy sprzęt jest nienaprawialny. Ostatnio zepsuła mi się lodówka, ale udało mi się znaleźć firmę oferującą naprawę lodówek Frigola w Lublinie i udało im się usunąć usterkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cast

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko kiedy, bo kupuję na tyle dobrej jakości, że nie muszę, nie ma to sensu..
Mrukwa

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telewizora w ogóle nie wymieniam bo nie mam Very Happy jest coś takiego jak telewizja online - https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/online-tv i u nas w domu to się bardzo przyjeło a wystarczy miec internet żeby z tego korzystać więc czemu nie Smile
Powrót do góry
hedar

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z reguły sprzętu rtv lub agd nie wymieniam jakoś szczególnie często Smile Aktualnie rozglądam się za nowym żelazkiem. Przewertowałem już kilka sklepów w sieci i wpadła mi w oko oferta tej firmy https://www.wasserman.eu/agd/dla-domu/zelazka. Dobra jakość, konkurencyjne ceny. Co myślicie ?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się takie sprzęty w miarę możliwości naprawiać. Uważam, że ciągłe wymienianie sprzętów jest po prostu nieekologiczne. Polecam takie rozwiązanie jak naprawa lodówek kraków. To dużo łatwiejsze niż ciągła wymiana na nowe Smile
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja teraz muszę wymienić odkurzacz, powód? jest prosty, mój odkurzacz pamieta czasy PRLu i nie grzeszy wydajnoscią Very Happy Zastanawiam sie na hoover Telios Extra, ma standardowy design ale o wiele lepsze parametry niż pospolite odkurzacze.
Powrót do góry
lovekarino

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio wymieniłam swoje stare żelazko na parowe. Zamówiłam je w sklepie internetowym https://www.komputronik.pl/search-filter/6685/zelazka-parowe i dzięki temu sporo zaoszczędziłam.
Powrót do góry
binka

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni telewizor kupiłam 7 lat temu. Czy powinnam go wymienić mimo, że nadal dobrze działa?
Firmerek

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo zależne, ale raczej dopiero jak się coś zepsuje. Na przykład w firmie tak zrobiliśmy - jak nam padły zmywarki to wymieniliśmy na nowe, od Winterhalter. Teraz te porządne nam służą już długi czas
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wymieniam urządzenia zazwyczaj dopiero jak się zepsują, ale ostatnio robiłam remont kuchni i musiałam zmienić cały sprzęt na AGD do zabudowy. Na szczęście udało mi się sprzedać stary, na pewno jeszcze komuś posłuży. Nowy sprzęt kupiłam natomiast w świetnej cenie, więc jakoś to wyszło. Jeśli też będziecie szukać AGD do zabudowy, to polecam zaglądnąć tutaj: https://www.maxelektro.pl/agd-do-zabudowy/.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz na kilka lat Smile Gdy przymierzam się do zakupu telewizora to zawsze sprawdzam okazje na https://www.wydawajdobrze.com/ Smile Czasem jest fajna promocja np. w Media Markt i można tanio kupić nowe TV Wink
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się nie wymieniać sprzętu dotąd, dopóki nie jest to konieczne… Kupuję urządzenia dobrej jakości, dzięki czemu mój sprzęt raczej awariom nie ulega. Ostatnio zdecydowałem się na zakup chłodziarki do wina firmy http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarki-do-wina/-/catalog/1532739/ccv-150-eu i wiem, że będzie mi służyć przez wiele lat (mam kilka urządzeń tej firmy i żadne jeszcze się nie zepsuło).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marianna38

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej używam sprzętów tak długo jak tylko działają, chyba że postęp idzie za szybko jak w przypadku telefonów, tutaj częstsze zmiany są nieuniknione.
Powrót do góry
georg39

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ostatnio wymieniliśmy sprzęt AGD, w tym nową kuchenkę i lodówkę. Wszystko kupiliśmy od producenta https://www.indesit.pl/. Moim zdaniem mają naprawdę świetny sprzęt.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: