FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kupno mieszkania w Warszawie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasztanek

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 7:04 pm    Temat postu: Kupno mieszkania w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

Chcę z mężem kupić mieszkanie w Warszawie, przeglądamy oferty na https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/warszawa jednak mamy wrażenie, że nie ma ich tam wszystkich. Dlatego pytanie gdzie jeszcze znajdziemy ogłoszenia nieruchomości?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcelinia188

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona mieszkaniowo.pl bodajże ma dużo tego typu ofert. Zawsze można tez chyba z OLX skorzystać.
wiralka

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że lepiej będzie jak poczekacie na oficjalne ruszenie programu http://mieszkanieplus.org.pl/ . Aktualnie trwający program rządowy skierowany jest do osób, które chcą zakupić swoją pierwszą nieruchomość, czy to na rynku wtórnym, czy pierwotnym. Z projektem Mieszkanie Plus, sytuacja będzie wyglądała nieco inaczej. Program Mieszkanie+ ma opierać się przede wszystkim o tanie budownictwo społeczne oraz spółdzielcze. Ja uważam, że to wspomoże każdą znaną mi rodzinę, która nie może dostać mieszkania z miasta a jej dochody są za małe na ogromny kredyt.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj też koniecznie na stronę dewelopera http://www.19dzielnica.pl/element/wyszukiwarka-mieszkan Na stronie znajdziesz mieszkania w Warszawie z rynku pierwotnego. Szukając idealnego mieszkania warto zastanowić się nad tym, jaki prowadzimy styl życia. O jakiej porze dnia potrzebujemy najwięcej światła dziennego? Na którym piętrze chcielibyśmy mieszkać? Jakie warunki powinien spełniać rozkład mieszkania? Zakup mieszkania na rynku pierwotnym daje nieskończone możliwości wyboru. Warto dokładnie przyjrzeć się lokalizacji, którą wybierzecie. Zwróć uwagę na każdy szczegół. Czy w pobliżu jest sklep spożywczy? Jaka odległość dzieli Twoje osiedle od najbliższego przystanku autobusowego lub tramwajowego? Czy w razie, gdy samochód odmówi posłuszeństwa, będziesz mógł sprawnie dotrzeć do pracy? Nie idealizuj swojego nowego lokum. Dokładnie się wszystkiemu przyjrzyj. Poproś o radę kogoś bliskiego. Ktoś mniej zaangażowany emocjonalnie będzie w stanie ocenić Twój wybór trzeźwym okiem. Nie zapominaj jednak, że ostatecznie wybór należy do Ciebie.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To strasznie, ze ludzie czasami zamiast zbierać na własne mieszanie wynajmują u kogoś prywatnego. Czas nawet o kredyt się starać, to byłaby najlepsza opcja jeśli chodzi o mieszkanie czy nawet dom. Mnie teraz interesują mieszkania wrocław, tam miasto jest piękne, są jakieś perspektywy, mam nadzieję na dłużej
Powrót do góry
dana78

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym była bardziej za domem ekologicznym niż mieszkaniem. Sporo ciekawych propozycji widziałam na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-ekologiczny/ . Mają tam godne uwagi propozycje. Takie domy są przyszłościowe i oszczędne w życiu.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele stron z mieszkaniami w internecie. Ale ja polecam zgłosić się do agencji nieruchomości, ja dopiero w ten sposób znalazłam mieszkanie. Zaoszczędziłam sporo czasu i nerwów dzięki temu, bo mój pośrednik Eugeniusz Jaworski zajął się mną kompleksowo - nie tylko pomógł znaleźć mieszkanie ale i wynegocjował niższą cenę, ba nawet pomógł w uzyskaniu kredytu. A mieszkanie jest dokładnie takie jak chciałam, w spokojnej okolicy, blisko szkoły, parku, placu zabaw. Świetnie nam się tu mieszka.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie ceny mieszkań są kosmiczne.
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ibiza23 tu się z Tobą nie zgodzę. No chyba, że myślisz o jakimś ścisłym centrum to faktycznie ale tak naprawdę ceny mieszkań w warszawie są porównywalne do innych dużych miast. Moja siostra kupowała mieszkanie w Krakowie za 6800 za metr a np na Brzozowym Zakątku na Wilanowie masz 6700 za metr więc cena w zasadzie taka sama. Jeśli szukacie mieszkania nie koniecznie w centrum stolicy to zerknijcie na ofertę firmy Polnord http://www.polnord.pl/oferta/warszawa/brzozowy-zakatek/ . Tam juz część mieszkań jest gotowa do odbioru.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, nie wszędzie w Warszawie jest drogo, zobacz sobie ceny na osiedlu Nowe odolany, nie kosztuje więcej niż mieszkanie w Gdańsku, Krakowie czy Wrocławiu a można tam też kupić mieszkanie z opcją wykończenia przez dewelopera
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że nie można wrzucać cen do jednego worka. Ceny mieszkań w Warszawie są podobne do cen mieszkań w innych dużych miastach w Polsce i faktycznie też zależą od lokalizacji. W bardzo dobrej cenie można kupić mieszkanie np na Rembertowie od firmy http://radius-projekt.pl/ . Oferują mieszkania o wysokim standardzie, funkcjonalne i bardzo nowoczesne.
Powrót do góry
dianarose

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkania w Warszawie są drogie :/
Powrót do góry
moreks

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu akurat w Warszawie? Duży hałas, korki, mało zieleni. Nie ma lepszych miejsc w Polsce?
Barancyk

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maksy napisał:
@ibiza23 tu się z Tobą nie zgodzę. No chyba, że myślisz o jakimś ścisłym centrum to faktycznie ale tak naprawdę ceny mieszkań w warszawie są porównywalne do innych dużych miast. Moja siostra kupowała mieszkanie w Krakowie za 6800 za metr a np na Brzozowym Zakątku na Wilanowie masz 6700 za metr więc cena w zasadzie taka sama. Jeśli szukacie mieszkania nie koniecznie w centrum stolicy to zerknijcie na ofertę firmy Polnord http://www.polnord.pl/oferta/warszawa/brzozowy-zakatek/ . Tam juz część mieszkań jest gotowa do odbioru.

Budują teraz wilanie widziałem, super sprawa nam się dobrze mieszka w ich bloku na wilanowie, tym bardziej ze w końcu na swoim hahah bo mieszkanie z teściami jest eh… meczące Razz jakbym jeszcze raz kupowal kiedyś to wydaje mi się ze tez od nich bo już spraqwdzeni na własnej skorze
Powrót do góry
olekk_5

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nasz dom wyszukaliśmy poprzez biuro http://www.dobryposrednik.pl mają starannie dobrane oferty, wszystkie są rzetelnie przygotowane. Oprócz gotowych domów mają także w ofercie działki pod budowę domu w różnych lokalizacjach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: