FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Odchudzanie- co stosować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta jest najwazniejszym elementem odchudzania, do tego troche aktywnosci fizycznej no i mozna dodatkowo zastosowac cos na przyspieszenie spalania, mnie pomogl BurnBooster.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiolka654

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna jest dieta ale nie najważniejsza. Przede wszystkim aktywność fizyczna i jak do tego dorzucimy jakiś suplement na naturalnych składnikach to mamy komplet:) Ja stosuje Slimmer Time i jestem mega zadowolona
Karola

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z diety od dietetyka,chcialam do tego zastosowac jakis suplement, tez slyszalam o BurnBooster ze dobrze dziala i chyba go kupie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sara_88

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza to oczywiście dieta i ruch, wszystko regularnie i systematycznie. Dla ułatwienia można wspomagać się błonnikiem i suplementami. Polecam taki http://vitispharma.pl/katalog/produkt/produkty/dicoplus/dicoplus sama go stosuje bo mam problemy z cholersterolem i sama dieta niewiele mi pomogla a dzieki tym kapsułkom widze różnice jak niebo i ziemia wiec polecam
Powrót do góry
ula45

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny siłownia i odpowiedni dobór suplementów to podstawa zgubienia zbędnych kilogramów. Ja osobiście polecam zestaw Slimmer Time który redukuje apetyt i spala tłuszcz.
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, jeżeli mogę coś się wypowiedzieć o odchudzaniu to moja znajoma korzystała z usług tej kliniki http://www.beauty4ever.pl/warszawa-nowoczesne-odchudzanie-programy-wyszczuplajace/ pozbywała się cellulitu metodą velashape, efekty dla mnie oszałamiające do tego wyszczupliło jej uda i pupę, żadnej diety NIC, także w temacie odchudzania - to chyba medycyna wygrywa.
Powrót do góry
kopala09

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą dietą na świecie jest dieta MŻ - mniej żreć. Dzięki niej schudniemy wiele kilogramów bez wydawania pieniędzy na dietetyków. Jak to tej diety dorzucimy jakiekolwiek ćwiczenia fizyczne to spotęgujemy efekt tracenia wagi.

molena

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto się zdecydować na badania DNA. Tutaj http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/ można je wykonać. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ wyniki pozwalają na opracowanie odpowiedniej diety oraz zaplanowanie treningów.
Powrót do góry
Szoka5

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz tego co zostało już wspomniane, polecam zaznajomić się z wpisami na http://e-kosmetycznie.pl/ Sama miałam okazję skorzystać z kilku porad i muszę przyznać, że udało mi się samej mile się zaskoczyćSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
silver

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karola ja mogę polecić Ci http://thermline.com.pl/therm-line-hydrofast jak chcesz wspomagać odchudzanie ale pamiętaj że przy suplach też trzeba zdrowo jeść i chociaż trochę ćwiczyć, ja schudłam już ponad 10kg
Powrót do góry
refort

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam jeść 5 posiłków dziennie, małe porcje, pić wodę lub sok z owoców i można brać także jakiś suplement diety, duzo jest tego na rynku
Powrót do góry
hipolitpamela

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byle tylko nie siłować się za bardzo suplementami, podstawą jest zdrowia dieta i odrobina ruchu, nic więcej - prosta sprawa w teorii a w praktyce zawadza nam słąba wola zazwyczaj xD.
pikolo1

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odchudzanie, no to klasycznie, priorytet to oczywiście dieta, a pomóc Ci w niej może np blender kielichowy, coś takiego mam na myśli https://www.morele.net/wiadomosc/blender-kielichowy-jaki-najlepszy-jak-wybrac/1529/ Dieta koktajlowa to bardzo fajne rozwiązanie, a bez blendera to ciężko. Odchudzanie może być przyjemne wtedy, bo odżywiasz się rzeczami, które smakują a nie że trzeba się zmuszać do rzeczy, których się nie lubi.
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o skorzystaniu z porady dietetyków? Indywidualnie opracowana dieta jest zdecydowanie najskuteczniejsza.
Powrót do góry
garis

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie Slimunox- http://twojanowafigura.pl ? Czy stosowaliście kiedyś?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: