FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zbędne kilogramy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ajlar

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Nuta pomysł z wczasami wydaje mi się całkiem ciekawy. Ja znalazłam ofertę wczasów odchudzących w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Na stronie https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html można znaleźć dokładny opis i harmonogram każdego dnia pobytu. Zastanawiam się nad takim wyjazdem, bo u mnie wszystkie sposoby pozbycia się nadwagi zawiodły. Wierzę, że te wczasy mi pomogą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sanderson

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa, zbilansowana dieta z małym deficytem kalorycznym i ćwiczenia Smile Prosty i najlepszy przepis na zgrabną sylwetkę. Żadnych spalaczy, tabletek czy herbatek fit - to bez sensu.
kanady

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze zbilansowana dieta jest ważna, niezależnie od tego, czy chcemy się odchudzać, czy mamy prawidłową wagę, od tego zależy nasze zdrowie. Jak zauważycie, że straciliście dużo na wadze, czy jesteście ciągle zmęczeni, warto wykonać badania. Można sobie poczytać na ten temat na stronie http://fitness-blender.pl/nagla-zmiana-wagi-i-zmeczenie-pomysl-o-usg-tarczycy/ według mnie profilaktyka to bardzo ważna kwestia.
Powrót do góry
OrzełBiały

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas chce dobrze wyglądać i się podobać. warto o siebie dbać w każdym wieku, najważniejsza jest zbilansowana dieta i ograniczenie jedzenia słodyczy i fast foodów aby zahamować apetyt warto skorzystać z dobrych suplementów i tu zachęcam do zapoznania się z tą ofertą http://www.trecnutrition.com/wiadomosci/pokaz/bialko-wlasciwosci-stosowanie-stackowanie#popupLang
Powrót do góry
UwagaBiegne

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że dobrze zbilansowana dieta to klucz do sukcesu. Żadnego głodzenia, lepsze są powolne zmiany nawyków żywieniowych. Odżywki i suplementy najlepiej przy treningu Smile
encja

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, głodzenie się tylko rozwala metabolizm, nic dobrego z tego nie wynika.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja jestem zwolenniczką stosowania zrównoważonej diety. Najlepiej opracowanej przez dietetyka.
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja tez... nie uznaje przypadkowych diet wymyslanych przez jakichs pseudo znawcow i wrzuconych w siec... sorki ale dieta musi byc zgrana ze mna. ja mam diete opracowana przez macro bios bar i wlasnie bazuje na menu z cateringu dietetycznego. codziennie dostaje wyliczone 1500kcal i tego sie trzymam od czerwca. dieta jest zbilansowana, ja nie chodze glodna, mam energie i chudne
Powrót do góry
ListoN_7

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejszym sposobem jest mniej jeść! haha A tak na serio to dużo się ruszać i pić dużo wody Wink
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownia to podstawa przy odchudzaniu. Regularny ruch jest bardzo ważny - między innymi dlatego, że dzięki niemu unikniemy efektu jojo. Co myślicie o siłowniach Energym: http://www.energym.com.pl/? Moim zdaniem to idealne miejsce na gubienie kilogramów Smile
Powrót do góry
konfik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy zmienić kilka nawyków żywieniowych i dodać aktywność fizyczną, minimum 15 minut dziennie i efekt przyjdzie sam. Smile
Powrót do góry
Sergiusz201

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo powiedziec ale tutaj potrzebna jest cholernie silna wola ^^.
kwadron

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi koleżanka z suplementów na schudnięcie polecała saszetki diet duet . Możecie poczytać na stronie o ich składzie ale to produkt dwufazowy – są oddzielne saszetki na dzień, a inne na noc. Różnią się nieco składem ale generalnie mają za zadanie redukować tkanke tłuszczową.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: