FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
E-papierosy - wasze opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
primos1972

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 8:00 pm    Temat postu: E-papierosy - wasze opinie Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z was pali może e-papierosy? Teraz ma wejść (czy już weszła?) ustawa o zakazie palenia w miejscach publicznych i zaczęłam myśleć nad obejściem przepisów bo zakaz obejmuje tylko wyroby tytoniowe. Zaznaczam, że nie jestem jakąś zadeklarowaną palaczką, popalam towarzysko i okazyjnie ale paczkę zawsze mam przy sobie. Interesuje mnie jakie są ceny tych papierosów oraz ogólnie ich mechanizm działania.
ibiza23

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie papierosy są tak samo szkodliwe jak te tradycyjne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
plavka

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja całkiem rzuciłam palenie, nie poszło hop siup ale da się Smile w aptece kupowałam też takie specyfiki ułatwiające rzucenie palenie, zmniejszały ochotę na nikotynę, sporo jest tego do wyboru - https://eapteka.pl/kategorie/rzuc-palenie tabletki, gumy, plastry, co kto woli
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie e-papierowy to takie samo świństwo jak zwykłe papierosy.
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno są zdrowsze niż normalne papierosy. No i takie vaporizery fajnie wyglądają Smile
dulemba

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są niewiele lepsze od tych tradycyjnych. Zresztą nie zawsze wiadomo, co znajduje sie w składzie. Poczytajcie sobie czy e-papierosy są zdrowe na KtoMaLek.pl. Bardzo fajny artykuł.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój były facet miał kiedyś e-papierosa, kiedy zaczynał mniej palić. Substancje smoliste w nim nie występują, ale i tak pali się dzięki niemu nikotynę. Nic to nie daje, jeśli chodzi o rzucanie palenia. Dlatego ja teraz mojemu obecnemu facetowi chcę kupić tabex i w ten sposób pomóc w rzuceniu tego świństwa. Nie ma to jak się męczyć z tym dymem i zapachem..
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem zrezygnować z tradycyjnych papierosów- głównie ze względu na to, że to duży wydatek w skali miesiąca. Kupiłem tego elektronika. Za parę dni mi się znudził no i paliłem i zwykłe i e-papierosa. Wydawałem podwójnie- na paczkę papierosów i olejki.
Powrót do góry
tatiana66

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-papierosy nie rozwiązują problemu, jak chce się rzucić palenie lepiej palić liquidy CBD tego typu https://bestcbd-medycznamarihuana.pl/pl/c/E-liquid-CBD/16 olej z konopi bardzo pozytywnie wpływa na cały organizm, także niektórzy palą nawet profilaktycznie. Moim zdaniem jak najbardziej warto się przerzucić ze zwykłych e-papierosów na taką kurację liquidami CBD, wiele osób sobie chwali.
Powrót do góry
Monia_Z

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też na szczęście nie należę do nałogowców palących co 5 min, ale sama zakupiłam e-papierosa, po prostu dla zabawy. Nie znam się na tym za bardzo więc wybrałam jakiegoś polecanego na forum, koszt ok. 100 zł i jestem bardzo zadowolona. Nie jest to jeden z tych profesjonalnych sprzętów, który jednym wydechem zadymiłby całe pomieszczenie, więc czasami palę go w miejscach publicznych, chodź to już też w większości miejsc jest niestety zabronione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gina5

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palenie, nawet nie zwykłych, a e - papierosów to nałóg, który powoli niszczy życie i rujnuje portfel. Warto zastanowić się i podjąć decyzję o porzuceniu tego nałogu. Zobacz czy przypadkiem http://www.ekademia.pl/kurs/hipnozamp3 nie jest metodą stworzoną dla Twoich potrzeb.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, rzucanie palenia nie zawsze musi się wiązać z tym, że przytyjecie czy będziecie bardziej rozdrażnieni. Ostatnio dowiedziałam się o tej metodzie https://allencarr.pl/o-metodzie/ , która pozwala rzucić ten nałóg z pominięciem tych efektów ubocznych. Może warto abyście ją wypróbowali?
Powrót do góry
Gruzin87

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie jestem fanem, głównie ze względu na ilość dymu, jaki za sobą niesie - co z tego, że pachnie ładnie niż zwykły tytoń, ale to wciąż jednak tytoń... Wiele razy dostałem w twarz taką chmurą i szczerze - nie jest to przyjemne Confused
smook

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie one są równie szkodliwe co zwykłe fajki i nie polecam nikomu a już na pewno nei osobie, któa chce rzucić, czytałem że sporo ossób przechodzi na e-papierosa bo chce ograniczyć albo rzucić, to nic nie daje, lepiej kupić recigar, po kuracj 25 dniowej już do palenia nei wróciłem.
Powrót do góry
bambek

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja próbowałem tych e-papierosów jednak nie smakowały mi i zaraz wróciłem do normalnych. O tyle dobrze, że w międzyczasie szwagier podesłał mi link do sklepu https://tytonpapierosowy.pl/ gdzie można dobrej jakości tytoń zamawiać taniej niż w sklepie co przekłada się na oszczędność. Teraz kupuję u nich co miesiąc paczkę takiego tytoniu oraz sam kręcę papierosy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: