FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
jak dobrze wychować psa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vermi1978

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 11:13 am    Temat postu: jak dobrze wychować psa Odpowiedz z cytatem

jak to zrobić.pies jest mały nigdy nie wychowywałam psa od takiego szczeniaczka jak go uczyć co robić,żeby nie gryzł mebli itp macie jakieś rady.?
ibiza23

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wybrać się do behawiorysty, on pomoże Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wystarczy dobry weterynarz, który udzieli dobrych wskazówek?
Ja też miałam problemy z moim psiakiem. Zaczęliśmy chodzić do weterynarza, który rozumie nasze zwierzęta do melwet w Krakowie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
maron

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli samemu chce się wychować psa potrzeba do tego dużo cierpliwości i samozaparcia. Każda dobrze wykonana komenda powinna być nagradzana. Mój pies dostaje Snack Mobility Dog - VetExpert. To pyszne poduszki, za którym psy przepadają. Taką nagrodę psiak będzie pamiętał długo.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiesz, że wychowanie psa zależy od różnych czynników, np od tego co dajesz mu do miski? Musisz o tym przeczytać, albo zapytać behawiorysty. Jeśli chcesz jakąś karmę z polecenia, bo twoja to pierwsza lepsza kupiona w centrum handlowym, to sama mogę polecić https://www.maxandmrau.pl/product-pol-887 . Ta karma, jest zdecydowanie najlepsza dla średniej wielkości psów, jeśli akurat twój lubi smak " Kurczaka " to tym bardziej zaryzykuj i kup jedną saszetkę na spróbowanie Smile
Powrót do góry
koalaPL

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba go karmić odpowiednią karmą, ale to chyba jest podstawa, coś co wszyscy doskonale wiedzą Smile Ja na przykład wiem, że dla mojego psa najlepsza jest karma sucha Happy Dog i nigdy nie kupiłem mu nic innego, po prostu nie chcę mu tym sprawiać przykrości Smile
Powrót do góry
kajtekk

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 2:33 pm    Temat postu: golden retriever Odpowiedz z cytatem

hej,
jeżeli zależy wam na dobrze wychowanym psie, to proponuje wybrać odpowiednią rasę psa. Jednym z najlepszych przyjaciół człowieka jest golden retriver https://www.krakvet.pl/artykuly/golden-retriever/
Pies potrafi się opiekować i dbać o człowieka, to łagodny i bardzo dobrze wychowany zwierzak!
kajtekk

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
myślicie że taka obroża https://www.krakvet.pl/bayer-foresto-obroza-przeciw-pchlom-kleszczom-dla-duzych-psow-pg-17600.html sprawdzi się u mojego psa - mam owczarka niemieckiego. Boje się, że zachoruje od kleszcza, dużo jeżdżę z nim po lasach i łąkach. Jeżeli nie obroża to co innego? dzięki za odp Smile
michal231d

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pies jest rasowy to wychowanie go nie będzie dużym problemem według mnie

jjusti18

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami pies może być nawet dobrze wychowany, ale nigdy nie wiadomo jak zareaguje na kogoś obcego. Różnie bywa, dlatego jeżeli mamy psa dużego to warto mieć do niego kojec. Jeżeli nie wiecie gdzie można zakupić coś solidnego i odpowiedniego rozmiarowo dla waszego pupila to warto zerknąć na stronę maritom.pl z tego co zauważyłam mają świetne oferty kojców dla psów.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem można spokojnie samodzielnie psa wychować, wystarczy kupić mu zabawki, czy takie jedzenie http://ladyfox.pl/ , którym będziecie zachęcać go do zabawy, nauki czy posłuszeństwa. Wielu specjalistów uważa, że zarówno karmami jak i smakołykami można psa naprawdę wszystkiego nauczyć.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już straciłam nadzieję na to, że uda mi się kiedykolwiek wychować mojego psa. Obgryzanie wszystkiego w mieszkaniu to jego ulubione zajęcie zdecydowanie. Teraz mamy mały problem, bo jedziemy na wakacje i nie możemy go ze sobą zabrać, a oczywiście nikt ze znajomych nie zgodzi się na opiekę... jak myślicie, czy w takiej sytuacji warto byłoby skorzystać z usług hotelu dla psów? Znaleźliśmy całkiem przyjazny Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie podobno pieski mają fachową opiekę i zapewnione naprawdę rewelacyjne warunki ( jest nawet klimatyzacja w boksie!). Jak myślicie, warto?
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychowanie psa polega na trenowaniu go i przyzwyczajaniu do pewnych zachowań. Na pewno spora cześć nauki odbywa się na spacerach i tutaj będzie Ci potrzebna jakaś dobra obroża dla psa, dzięki której będziesz w stanie go opanować podczas wyjścia i przeprowadzić odpowiednie szkolenie.
Powrót do góry
Migus

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapisać pieska do psiego przedszkola Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: