FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobre hotele w Gdyni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario21

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 2:27 pm    Temat postu: Dobre hotele w Gdyni Odpowiedz z cytatem

Ktoś może polecić jakiś dobry hotel w Gdyni. Potrzebuje zorganizować imprezę dla pracowników, znalazłem kilka ale nie wiem na który się zdecydować jakieś opinie? Oni mają ciekawą ofertę ktoś był? Hostel Gdynia

http://greenhousehostel.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje całkiem ok. Swoją drogą sama wybieram się za jakiś miesiąc do Gdyni, więc zapewne skorzystam. Teraz natomiast szukam jakiegoś odpowiedniego ( i niedrogiego) miejsca w Warszawie. Znasz może jakieś?
Powrót do góry
lukdoman75

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bożena napisał:
Mnie się wydaje całkiem ok. Swoją drogą sama wybieram się za jakiś miesiąc do Gdyni, więc zapewne skorzystam. Teraz natomiast szukam jakiegoś odpowiedniego ( i niedrogiego) miejsca w Warszawie. Znasz może jakieś?

A jak liczną grupą jedziesz? Bo jeśli w kilka osób zdecydowanie opłaca się wziąć taki 3 osobowy pokój z łazienką i aneksem kuchennym. Wychodzi niedrogo, a komfort taki jak w apartamencie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: