FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Hotele biznesowe jak grzyby po deszczu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek66

PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 1:06 pm    Temat postu: hotel w krakowie Odpowiedz z cytatem

hotele są potrzebne i to bardzo więc ich duża liczba to nie nowość, świat idzie do przodu i sprawy biznesowe załatwia się teraz w każdym miejscu więc hotele czy hostele to rzecz normalna a jeśli znajdziecie się w krakowie to polecam hostel cracow gdzie jest wszystko to co potrzeba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grafa

PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja jak byłam na wyjeździe firmowym, to miałam możliwość nie dość integracji z całą grupą, to jeszcze oczywiście się mogłam zdecydować na szkolenie prowadzone przez Panią od www.oceanumyslu.pl, dotyczące negocjacji. Był to naprawdę interesujący wyjazd.
Powrót do góry
paula133

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnich latach rynek biznesowy mocno rozwinął się w Polsce Dlatego hotele cieszą cię tak dużym powodzeniem, ale to dobrze świadczy o naszym kraju poziom życia podnosi się
xeosnar

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 12:10 pm    Temat postu: ss Odpowiedz z cytatem

ciekawe do kiedy tak będzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia4012

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że hotele to świetna inwestycja. Jest zapotrzebowania więc i są pieniądze. Jakby ktoś planował otworzenie własnego hotelu mogę polecić przydatny sklep http://www.wszystko-do-hotelu.pl/ w którym można kupić między innymi kosmetyki hotelowe, galanterię czy środki czystości za rozsądne ceny.Smile
Powrót do góry
CinemaCinema

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrym przykładem rynku na którym dynamicznie rozwijają się hotele biznesowe jest Łódź. Mamy spore zainteresowanie ze strony turystów biznesowych, prognozy głoszą, że w ciągu najbliższych lat nasze miasto wzbogaci się o kilka nowych obiektów tego typu. To dobra wiadomość, ponieważ Łódź rozwija się z dnia na dzień i przyciąga inwestorów.
www.cinemahotel.pl
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam prowadzę nieduży hotel nastawiony na konferencje biznesowe. Biznes kręci się dość dobrze i planuje powiększyć swój hotel, powiększyć restauracje w hotelu. Cały czas szukam możliwości, które pozwoliłyby mi zarabiać jeszcze więcej pieniędzy. Od niedawna np. sprzedaje olej przepracowany ze swojej restauracji do tego skupu http://www.bio-ekon.pl/ . Nie musze nigdzie jeździć, bo olej jest ode mnie odbierany i dzięki temu co miesiąc zarabiam sporo pieniędzy, bo restauracja zużywa bardzo dużo oleju.
Powrót do góry
robokop

PostWysłany: Sob Sty 09, 2016 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że takich miejsc nigdy nie jest mało, zarówno w wielkich miastach jak i małych urokliwych miejscowościach. Bardzo fajne zaplecze ma np. http://www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia/imprezy-integracyjne , dużo ciekawych pomysłów na imprezy integracyjne, więc czemu by nie skorzystać Smile
Powrót do góry
CinemaCinema

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

da się zauważyć tendencję wzrostową w powstawaniu hoteli biznesowych. Jednym z nich jest na przykład nasz hotel Stare Kino w centrum Łodzi, który idealnie sprawdza się w przypadku turystów biznesowych. Mamy 2 sale konferencyjne, salę restauracyjną, świetny sprzęt, bazę noclegową i oferujemy ciekawe atrakcje podczas np. konferencji czy wyjazdów integracyjnych.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama bardzo chętnie otworzyłabym hotel, w którym można by zorganizować konferencję, a dodatkowo dobrze zjeść. Oczywiście chciałabym postawić na możliwie jak najlepsze wyposażenie zarówno samego zaplecza kuchennego, jak i części hotelowe. W tym pierwszym przypadku, nawet pokusiłam się o znalezienie ciekawej oferty i bardzo spodobała mi się ta w https://mmgastro.pl/uslugi_mmgastro . Mmgastro zajmuje się nie tylko sprzedażą sprzętów różnego typu, ale też można skorzystać z ich pomocy np. przy projektowaniu zaplecza gastronomicznego. Co sądzicie o takiej ofercie?
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się wybierać w głównej mierze hostele i jeśli ma okazję być we Wrocławiu to stawiam na http://www.stopwroclaw.pl którzy przygotowali naprawdę fajną bazę noclegową oraz przystępne ceny i spore obniżki. Sprawdź zdjęcia na ich stronie, lokalizację oraz opinie, myślę że się nie zawiedziecie i spędzicie udany czas w tak pięknym mieście jakim jest Wrocław Smile
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby ich dużo a i tak trafić na super jakość nie jest tak łatwo. Ja sporo jeżdzę po kraju i naprawdę rzadko jestem zadowolony. Ale ostatnio na przykład w Bielsku świetnie trafiłem - http://wroblowka.com.pl/ ten hotel akurat naprawdę jest godny polecenia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: