FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zmniejszyć koszty ogrzewania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miscer

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry komin powinien być integralną każdego domu, ogrzewanego centralnie. W związku z tym bez wątpienia warto zwrócić uwagę na producenta o nazwie Schiedel, który jest bowiem liderem na naszym rynku w branży systemów kominowych i zajmuje się nie nie tylko produkcją poszczególnych elementów systemów kominowych. Sprawdzona marka w całej Europie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola35

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasia0808 napisał:
Niestety czasami ludzie palą śmieciami w ramach oszzędności i powstaje smog i zanieczyszczone powietrze

Nie wiem czy ludzie palą byle czym bardziej z głupoty niż z oszczędności...moja sąsiadka stwierdziła, że woli wrzucić worek do pieca niż nieść go do kosza na śmieci w garażu, do biednych nie należy. W jej przypadku to tylko głupota i niewiedza, że takim zachowaniem truje nas wszystkich! ja ogrzewam gazem, może nie jest nie wiem jak tanio, ale chociaż w miarę zdrowo. W obecnej sytuacji chyba nie powinniśmy się zastanawiać jak zmniejszyć koszty ogrzewania tylko jak zmienić ogrzewanie by nie emitować do atmosfery tyle zanieczyszczeń. Bo zaraz co zaoszczędzimy na opale - wydamy na leki i lekarzy i to z nawiązką. Ja kupiłam oczyszczacz do domu http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-d40euw/, przez tą moją sąsiadkę na zewnątrz mam normy non stop przekroczone Sad
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym pomysłem na zmniejszenie kosztu ogrzewania jest zadbanie o należyty stan kotła grzewczego - jeśli oczywiście centralne ogrzewanie w domu jest realizowane w ten sposób.
Trzeba po prostu wezwać dobry serwis: http://in-serwis.pl/
Powrót do góry
kofi88

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, to nie zmniejszenie kosztów ogrzewania jest najważniejsze, a wybieranie takich opcji, które będą służyć na lata i nie będą wymagać kolejnych inwestycji. Takie bez wątpienia są nowoczesne systemy grzewcze od https://heet24.pl/, które wykorzystują podczerwień.
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pomysleć o odnawialnych źródłach energii? Szeroki wachlarz rozwiązań sprawia, że z powodzeniem można tworzyć już nie tylko domy energooszczędne, ale także pasywne, które wykorzystują minimalne porcje energii potrzebne do efektywnego funkcjonowania. Firma http://inverter.com.pl/ prezentuje nowoczesne rozwiązania , które pozwalają ograniczyć korzystanie z publicznych sieci, należą do nich: fotowoltaika,elektrownie wiatrowe,pompy ciepła,kotły na pellet.
Powrót do góry
Gaggeret

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi coś doradzić w tej materii. Raczej nie będę w stanie pomóc.
wwojtas7

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsze jest ocieplenie budynku/mieszkania i koszty bardzo spadają.

bogkeup

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie jeśli zdecydujesz się na montaż wentylacji z rekuperatorem. Zmniejsza on zużycie ciepła, więc i rachunki za ogrzewanie maleją. Możesz o niej przeczytać pod adresem https://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/wymienniki-ciepla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koala_5

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o kotłach CO? Słyszałem, ze koszty eksploatacji jest niski. W https://www.max-hurt.pl/ mają szeroki wybór wysokiej jakości kotłów w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podstawą jest odpowiednio dobrany kocioł oraz opał, ponieważ to później przekłada się na kolejne oszczędności w trwającym okresie grzewczym. Jeżeli chodzi o ten drugi aspekt to tutaj mogę polecić Ci abyś zwrócił uwagę na ofertę hurtowni KGM, która naprawdę przykłada się do najwyższej jakości przygotowania opału. W naszym przypadku wybór padł na ekogroszek Gold, który świetnie się spala, nie pozostawia praktycznie popiołu i do tego ma wysoką wartość opałową.
Powrót do góry
arek4321

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest zawsze bardzo trudne do zrealizowania. Takie jest życie i jego nie zmienimy.
Tysiak

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli naprawde chcecie zmniejszyc koszty ogrzewania to najlepiej sprawdzi sie pompa ciepła plus fotowoltaika. Wielkopolska to województwo, gdzie można znaleźć wiele solidnych firm oferujacych instalacje fotowoltaiczne. Teraz naprawde warto na to postawić bo to nie tylko ekologiczne rozwiązanie ale przede wszystkim generujące sporo oszczędności.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukając dzisiaj różnych rozwiązań w kwestii ogrzewania znalazłem na tej stronie https://www.uponor.pl/pl-pl/instalacje informacje o ogrzewaniu ściennym. Wydaje się to byc ciekawym rozwiązaniem, a co ważne również oszczędnym!
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra opcja na obnizenie rachunkow za prad, moga byc panele słoneczne Kraków to miejsce na ktorego obszarze dziala wiele firm, ktore sie w tym specjalizuja. Dzieki odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej mozna zredukowac rachunki za energie elektryczna nawet do zera!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: