FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zmniejszyć koszty ogrzewania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katpio123

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my mamy u siebie takie coś https://sarmata.pl/promienniki-podczerwieni i jak nie ma mocnej zimy albo jesienią czy wiosna używamy tylko tych promienników podczerwieni. Są one bardzo oszczędne pod kontem zużycia energii i nie musimy odpalać pieca Smile Efekt ciepła dają bardzo szybko a że dom mamy dobrze docieplony to utrzymuje się na długo Smile I tu mamy właśnie sporą oszczędność a dodatkowo mają też fajne zastosowanie np. podczas grilla gdy jest chłodniejszy wieczór Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś promienniki nie są dla mnie odpowiednim źródłem ogrzewania w domu. Nie przekonują mnie. Za to zgodzę się, że to bardzo dobra alternatywa na chłodne letnie i wiosenne wieczory gdzie organizuje się w domu grilla. Ja mam tradycyjne ogrzewanie. Piec z podajnikiem a opał kupuję na http://wegielsztygar.pl/product-pol-10-1-tona-1000-kg-br-EKOGROSZEK-ULTRA-br-WEGIEL-SZTYGAR-br-28-27-MJ-kg-.html spalając się nie brudzi tak pieca, a po za tym zostawia niewielką ilość popiołu i jest bardzo kaloryczny.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu moich znajomych mówi, że takie rozwiązanie jak kocioł parowy jest dobrym rozwiązaniem w kwestii ogrzewania. Może faktycznie warto poczytać? Jeśli to co się mówi jest prawdą to faktycznie można sporo zaoszczędzić w takiej sytuacji.
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie jest wiele systemów które pozwolą obniżać koszty ogrzewania, ogrzewanie gazowe, kolektory, teraz sposobów trochę jest przejrzyj sobie ofertę tego sklepu https://www.immergas.pl/Produkty , tam znajdziesz sporo ekonomicznych produktów które można zastosować podczas montażu ogrzewania tak by zmniejszyć koszty.
Powrót do góry
marianleski86

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie aby oszczędzać to trzeba zadbać o dobrą izolacje.
myselff

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm najlepiej to chyba zainwestować w jakiś dobry piec Wink ostatnio widziałam u koleżanki piec w takim stylu http://www.kominki-elmes.pl/piece-wolnostojace-z-paszczem-wodnym-pl.html i bardzo nam się z rodziną podobało takie rozwiązanie, ładnie wygląda a do tego daje super ciepło!
Powrót do góry
Dzennika5

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa wcale nie musi byc taka trudna. Znajomej w tym pomógł audyt energetyczny kielce. Jest to badanie stanu cieplnego waszego domu, dokładniej gdzie on traci ciepło. dzięki temu będziecie mogli wdrożyć naprawy i zmniejszyć koszty ogrzewania
Powrót do góry
Passater

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, tutaj wcale nie ma nic trudnego Smile
Powrót do góry
Pieszek

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Główne koszty ogrzewania to nie oszukuje się paliwo do niego, więc ja tu bym szukał oszczędności. W tym momencie jest wiele alternatywnych źródeł jak chociażby pellet. Słyszeliście może o producencie pelletu http://www.polishpellet.com/ ? Jest właśnie jedną z tych co produkują to paliwo, planuje porównać sobie u nich ceny bo z tego co słyszałem to jest bardzo atrakcyjny pod tym względem
Powrót do góry
michalinasiek

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem ostatnio w gazetce promocyjnej Castoramy w www.znajdzpromocje.pl/ takie regulatory ciepła, które automatycznie czuwały na temperaturą grzejników Smile
JediZ

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tam zajrzę bo szukam właśnie jakiś ciekawych rozwiązań Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: