FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Oryginalne urozmaicenie - Savoir vivre z nutą orientu ..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaki świata

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 6:33 pm    Temat postu: Oryginalne urozmaicenie - Savoir vivre z nutą orientu .. Odpowiedz z cytatem

Witam, zapraszam do skorzystania z naszej najnowszej propozycji degustacji oryginalnych alkoholi w tym wybornych WIN, SAKE, japońskiej WHISKY oraz SUSHI całość dopełni lekcja SAVOIR VIVRE.

http://www.smakiswiata-degustacje.pl/3,savoir_vivre.html

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować ciekawe miejsce na spotkanie, konferencje z dala od zgiełku miasta.
karaluch

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam sushi a własnoręcznie robione smakuje tak samo dobrze jak to z japońskiej restauracji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madeline

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie jadałam sushi i jakos nie moge sie przekonac, a znajomi bardzoooo zachwalaja;o)
pati21

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że jakoś się nie mogę przemóc do spróbowania tego... wydaje mi się, że to jest takie surowe i nie smaczne ;d
Latte

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sushi jest bardzo specyficzne, jedni to lubią, inni nie. Nie zdecydowałabym się na podanie sushi na konferencji. Myślę, że mogłoby to być zbyt ryzykowne posunięcie. Lepsze są tradycyjne, sprawdzone smaki. moim zdaniem.

----
Miejsce na konferencję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
murarz57

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie kuchnię orientalną. Dlatego ile razy jestem w Krakowie to wpadam do restauracji Mekong na owoce morza. Nigdzie mi tak nie smakują jak tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: